faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēdzies konkurss "Sakoptākā sēta 2016" Kandavas novadā 04.10.2016

Pamatojoties uz Kandavas novada domes 2015.gada 29.janvāra konkursa “Sakoptākā sēta” nolikuma 6.4.punktu un vērtēšanas komisijas priekšsēdētāja A.Ķieģeļa sniegto informāciju, Kandavas novada domes sēdē 29.09.2016. tika apstiprināti konkursa “Sakoptākā sēta 2016” rezultāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (79)

Kandavas novadā atzīmē Starptautisko senioru dienu

01.10.2016 13:00 kur : Pensionāru Dienas centrs

1.oktobrī, tieši Starptautiskajā senioru dienā, Pensionāru dienas centrā, lai atzīmētu savus svētkus, kā allaž ļoti kuplā skaitā, pulcējās Kandavas novada seniori.  

Aktīvi novecot nozīmē dzīvot ar piederības, līdzdalības un noderīguma sajūtu, ar prieku par dzīvi un sevi, ko vienmēr pierādījuši mūsu novada seniori, aktīvi iesaistīdamies visās novada dzīves aktualitātēs.

Uz senioru dienas svētkiem bija ieradušies draugi no Dundagas senioru kluba “Sendienas”, Kuldīgas pensionāru biedrības “Rumbiņa”, Talsu Tango kluba, kā arī no Matkules, Zemītes un Vānes. printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Zemītes pagasta pārvalde atgriežas izremontētajās telpās

30.09.2016
Domes vadība un pagastu pārvaldnieki tiekas Zemītes pagasta pārvaldē

Domes vadība un pagastu pārvaldnieki tiekas Zemītes pagasta pārvaldē

30. septembrī Kandavas novada domes vadība un pagastu pārvaldnieki tikās Zemītes pagasta pārvaldē, kas no septembra beigām atsāk darbu izremontētajās telpās.

Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha domes vadībai un saviem kolēģiem ar prieku izrādīja pārvaldes telpas pēc nesen pabeigtā remonta, kā arī aicināja apskatīt Zemītes bibliotēku, tautas namu un tuvējo apkārtni.

Tikšanās laikā tika pārrunāti aktuālākie jautājumi pagastu dzīvē un diskutēts par 2017.gada plāniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kandavas Luterāņu baznīca atzīmē 280 gadu jubileju

02.10.2016 10:00 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

Pagājušās nedēļas nogalē Kandavas evanģēliski luteriskā baznīca atzīmēja 280 gadu jubileju. 1.oktobrī baznīcā notika jubilejai veltīts ērģeļmūzikas koncerts „Pielūgsim mūžīgi”, kurā muzicēja ērģelniece Kristīne Adamaite, alta saksafons - Artis Sīmanis un tenors Jānis Kurševs.

2.oktobrī par godu baznīcas nozīmīgajai jubilejai notika Pateicības dievkalpojums, kurā kopā ar Kandavas ev.lut. draudzes mācītāju Ati Freipiču, piedalījās arī Liepājas bīskaps emeritus Pāvils Brūvers un Apriķu, Sakaslejas, Ulmales-Labraga un Aizputes draudžu mācītājs Erlands Lazdāns. printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Seminārs “Mežu apsaimniekošana īpaši aizsargājamā dabas teritorijā”

04.10.2016 12:00 kur : Zviedru cepure, atpūtas centrs

4.oktobrī pl.12.00 visi dabas parka “Abavas senleja” mežu īpašnieki un interesenti aicināti uz semināru “Mežu apsaimniekošana īpaši aizsargājamā dabas teritorijā”. Seminārs notiks atpūtas kompleksā “Zviedru cepure”.  Dalība bez maksas.

Seminārā Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors, pastāstīs par Bioloģiskās daudzveidības aizsardzības aktualitātēm meža apsaimniekošanā un koku ciršanas modeļiem aizsargājamās teritorijās. Semināram paredzētas divas daļas - teorētiskā un praktiskā. Praktiskajā daļā dosimies dabā, lai iepazītos ar mežu apsaimniekošanas piemēriem Abavas senlejā.

printēt Lasīt visu ziņu

Grāmatas „Brīnišķīgais mežs. Medniekstāsti" II atvēršanas svētki Valdeķos01.10.2016

30.septembra vakarā Valdeķu kultūras namā uz savas otrās grāmatas „Brīnišķīgais mežs. Medniekstāsti” atvēršanu draugus, kolēģus, medniekus un atbalstītājus aicināja kandavnieks-mednieks Viesturs Valdis Dreimanis. 

Grāmatas ievadā autors raksta „Mednieks – tas skan lepni! Jau no senseniem laikiem mednieks tika cienīts un godāts lielās drosmes, izveicības un izturības dēļ. Tieši mednieks bija tas, kurš apgādāja ģimeni ar barību. Tas bija izdzīvošanas jautājums. No mednieka veiksmes vai neveiksmes bija atkarīga visa cilts pastāvēšana. Mednieks no dabas vienmēr ņēma tieši tik, cik nepieciešams, nevis vairāk. Šos pamatprincipus mednieki ir saglabājuši līdz mūsu dienām.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Jolantas Balodes darbu izstāde

09.09.2016 - 28.11.2016 kur : Kandavas kultūras nams

Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vejspārns" apskatāma gleznotājas, mākslas pedagoģes Jolantas Balodes personālizstāde.

Māksliniece nāk no Laucienes, beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu. absolvējusi Liepājas Pedagoģisko akadēmiju iegūstot mākslas skolotāja un mākslas menedžera specialitāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top