kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19 aktualitātes

Ceturtdiena 01.12.2022
Emanuels, Arnolds

Kandavas novada vēstnesis

Aicinām novietot sadzīves atkritumus tam paredzētās vietās!27.09.2022

be56467b-9470-4708-a61f-98ddb71cc02b.jpgRūpējoties par tīru un sakoptu vidi Kandavā, kā arī veicinot tās ilgtspējīgu apsaimniekošanu, lūdzam iedzīvotājus neatstāt sadzīves atkritumus tam neparedzētās vietās. Ir saņemtas sūdzības par regulāru sadzīves atkritumu atstāšanu Pūzurgravas ielā un Lielā ielā Kandavā.

Atgādinām, ka ikvienam nekustamā īpašuma īpašniekam, lietotājam, apsaimniekotājam vai nomniekam (īrniekam), un juridiskai personai pašvaldības administratīvajā teritorijā ir pienākums noslēgt līgumu ar Atkritumu apsaimniekotāju par regulāru atkritumu izvešanu no īpašumā vai valdījumā esošās teritorijas. Tukuma novada teritorijā atkritumu apsaimniekošanu veic SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra””.

Ikviena atkritumu radītāja pienākums ir iekļauties pašvaldības kopējā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, savākt (ja iespējams – arī šķirot) radītos sadzīves atkritumus un nogādāt tos nekustamā īpašuma īpašnieka vai apsaimniekotāja norādītajā vietā. Sašķirotos atkritumus jāievieto speciālās atkritumu tvertnēs.

Nepareizi novietoti atkritumi, tostarp to novietošana blakus konteineriem, var atstāt būtisku negatīvo ietekmi uz vidi, tāpēc tā ir uzskatāma par sodāmu rīcību. Blakus konteineram nedrīkst novietot ne konteinerā neievietotu atkritumu maisu, ne elektroniku, mēbeles, būvmateriālus vai citus atkritumus. Tāpat nedrīkst pieļaut atkritumu nonākšanu dabā, tos novietojot mežā vai citviet neatļautās vietās. Tā vietā aicinām apmeklēt Atkritumu pārkraušanas staciju, Daigones ielā 20, Kandavā.

Aicinām novietot gružus tiem paredzētās vietās un kopā rūpēties par pilsētas tēla spodrināšanu!

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top