ziemas-foto-majaslapai.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandavas un Vānes pagasta pasta nodaļām no 2022.gada 17.janvāra tiek mainīts darbalaiks 06.01.2022

pasta-nodalu-darba-laiks.jpgVAS “Latvijas pasts” mainīs kopumā 43 Kurzemes reģiona pasta nodaļu darbalaiku Liepājā un Ventspilī, kā arī Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novadā.

Kandavā pasta nodaļa strādās katru darba dienu no plkst. 7.00-15.00, bet Vānes pagastā no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.00-13.00, piektdienās 8.00-12.00.

Pamatā pasta nodaļas darbu sāk par vienu stundu agrāk, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu pirms tradicionālā darbalaika sākuma arī strādājošajiem klientiem. Taču ir arī atsevišķas nodaļas, kur darbalaiks saīsināts, ņemot vērā pakalpojumu pieprasījuma kritumu un klientu paradumu maiņu, vai pielāgots klientu apmeklētākajām pasta nodaļas darba stundām.

Lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, no 2021.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim kopumā 43 pasta nodaļās tika testētas iespējamās darbalaika izmaiņas. Pēc testa perioda beigām Latvijas Pasts pieņēmis lēmumu par šo nodaļu darbalaika pastāvīgām izmaiņām.

pasta-nodalu-darba-laiks.jpg

Precīzs Kurzemes pasta nodaļu saraksts ar mainīto darbalaiku aplūkojams te

facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijāPumpurs
back to top