faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Lauksaimniecības darbu vakanču tirgus

04.04.2016 11:00 - 14:00

4.aprīlī biedrība "Lauksaimnieku apvienība" sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Talsu filiāli un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi organizēja lauksaimniecības darbu vakanču tirgus akciju "Esi nodarbināts laukos".

Veicinot nodarbinātību, Kandavas novada dome organizēja nokļūšanu uz tikšanos no Kandavas. Tās laikā bija iespēja klātienē dzirdēt zemnieku saimniecību un citu lauksaimniecības produktu ražotāju pārstāvju sniegto informāciju par darbu laukos, t.i. darba iespējām strādāt konkrētā saimniecībā vai uzņēmumā, dzīvošanas iespējām laukos, atalgojumu un citu svarīgu informāciju, lai sekmīgi uzsāktu darbu.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs par ES un Valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu

15.03.2016 10:00

SIA LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs Tukumā organizē bezmaksas semināru meža īpašniekiem un nozarē strādājošajiem par ES un Valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu. Seminārs notiks 15.martā plkst. 10:00, LLKC Tukuma biroja 2.stāva zālē, (Ed.Veidenbauma ielā 9).

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada uzņēmējus un amatniekus aicina piedalīties izstādē- gadatirgū "Pārnovadu uzņēmēju diena 2016”

19.03.2016

19.martā Aizkraukles Sporta centrā notiks “Pārnovadu uzņēmēju diena 2016”.

Aicinām pašvaldības, amatniekus, lauksaimniekus, uzņēmējus, sabiedriskās organizācijas, bankas, apdrošināšanas kompānijas, izglītības iestādes un tūrisma informācijas centrus uz “Pārnovadu uzņēmēju dienu”, kura notiksjau 5 reizi, un ik gadupulcina ap 200 dalībnieku un ap 5000 apmeklētāju.

Pieteikuma anketa šeit

Uzņēmēju dienas programma šeit

Nolikums šeit

printēt Lasīt visu ziņu

Zemnieku saeimas Kongress 2016

11.03.2016 10:30

2016. gada 11.martā plkst.10.30 Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiks ikgadējais biedrības „Zemnieku saeima” (ZSA) Kongress - Konference. Pasākuma pirmajā daļā Zemnieku saeima atskatīsies uz 2015. gadā paveikto, kā arī izvirzīs darbības prioritātes 2016.gadam. Savukārt otrajā daļā notiks konference, kurā par Eiropas Lauksaimniecības konkurētspēju globālo pārmaiņu kontekstā viedokļus izteiks un uz jautājumiem atbildēs augsta līmeņa Latvijas un ārvalstu lauksaimniecības eksperti.

Kongress ir ikgadējā lielākā Zemnieku saeimas biedru sanāksme, kurā tiekas lauksaimnieki no visas Latvijas, lai pārrunātu iepriekšējā gadā paveikto un iezīmētu tālākos darbības virzienus.

printēt Lasīt visu ziņu

Lauku atbalsta dienests informē, ka turpmāk pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski22.02.2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka turpmāk pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS).

Piesakoties platību maksājumiem elektroniski, lauksaimniekiem ir vairāki būtiski pozitīvi ieguvumi. Palielināsies to lauksaimnieku skaits, kas platību maksājumus saņems jau oktobrī. Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā kļūdas ir iespējams novērst jau pieteikuma iesniegšanas brīdī, tas savukārt ļauj izvairīties no sankcijām. LAD ir digitalizējis visus iepriekšējā gada pieteikumus, tāpēc klientiem, kas lietos EPS pirmo reizi, arī ir iespēja kopēt iepriekšējā gada pieteikumus. Sistēma sniegs brīdinājumus arī gadījumos, ja klients aizmirsīs pieteikties kādam no atbalsta veidiem, kuru būs saņēmis iepriekšējos gados, kā arī neļaus pieteikt neatbilstošas platības.

printēt Lasīt visu ziņu

Pašvaldība aicina Kandavas novada uzņēmējus izteikt viedokli

11.02.2016 - 21.02.2016

Kandavas novada dome aicina novada uzņēmējus līdz š.g. 21.februārim izteikt savu viedokli par uzņēmējdarbības vidi Kandavas novadā. Kandavas novada pašvaldībai ir ļoti svarīgi zināt Kandavas novada uzņēmēju plānus, domas un sajūtas, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku uzņēmējdarbības vidi un veicinātu izaugsmi.

Anketas ir anonīmas un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Iegūtos rezultātus izmantos Kandavas novada Attīstības programmas izstrādē. Pašvaldība ir uzsākusi darbu pie Kandavas novada Attīstības programmas 2016.-2021.gadam izstrādes, kas noteiks novada prioritātes un galvenos attīstības virzienus nākamajiem 5 gadiem.

Veidosim un īstenosim novada nākotni kopā!

Aptaujas anketa pieejama šeit

“Kandavas Partnerība” informē uzņēmējus par LEADER atbalsta iespējām

05.02.2016 14:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Partnerība, biedrība

5.februārī plkst.14.00 Kandavas novada muzeja telpās notika biedrības “Kandavas Partnerība” seminārs „LEADER atbalsta iespējas uzņēmējiem”.

Seminārā tika aicināti piedalīties Kandavas Partnerības teritorijas (Kandavas novads, Jaunpils novads un Tukuma novada Pūres, Sēmes, Irlavas pagasti) juridiskas vai fiziskas personas, kas veic saimniecisko darbību vai arī juridiskas vai fiziskas personas, kas plāno to darīt, tajā skaitā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top