rudens-foto10.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Zantes pagasta svētki "Ceriņziedu laimīti meklējot"

20.05.2017

20170520_125836.jpg20.maijā pagasta svētkus svinēja Zantes puses ļaudis. Tā ir tradīcija vairāku gadu garumā, svinēt svētkus maijā, kad dabā viss plaukst un zied, kad apkārt tik daudzkrāsaina zaļuma, ļaudīm priecīgs noskaņojums, jo sācies pavasaris.

Šogad laiks lutināja, ceriņziedu laimīti gan iespējams neviens neatrada, jo ceriņziedi vēl pumpuros, tomēr garastāvoklim tas nekaitēja. Daudzi zantenieki bija ieradušies tērpos ar violetiem akcentiem, kā bija norādīts svētku afišās. Pagasta pārvaldes vadītājs kā pienākas, bija tērpies violetā kreklā, neatpaliekot no kultūras nama vadītājas Egijas Lāces, kas dižojās krāšņos violeti raibos svārkos.  Arī novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis bija tērpies attiecīgi norādēm un atvedis violetu ziedu pušķi svētku virsvadītājai Egijai.

Par violetāk tērpto svētku apmeklētāju tika atzīta Aija Švāne ar savu sunīti un no bērniem - Viktorija un Elīza.

Sportoja lieli un mazi sacenšoties futbolā, šaušanā, šķīvīšu mešanā, aplamā skriešanā, desu spēlē un citās aktivitātēs. Mainījās grāmatām, atnesot vienu un paņemot divas, bērni izbaudīja Brīnumu laiku kopā ar Burbuļu biroja radošo komandu. Notika lielais burbuļu šovs un burbuļu darbnīca, kā arī raķešu balonu salūts.

Apmeklētāji paviesojās smūtiju un kokteiļu bārā “Lillā pillā”, izbaudīja burvju mākslinieku, iluzionistu un triku meistaru šovu, cienājās ar Zantes svētku zupu un vakarpusē noklausījās Dailes teātra aktieru Intara Rešetina un Ērikas Eglijas koncertu “Bez mākoņiem” , kā arī kārtīgi izlocīja kājas ballē ar Māri no grupas “Jūrkant”.

Kā atzina kultūras nama vadītāja Egija Lāce, svētku laikā valdījusi fantastiska atmosfēra, priecējuši laika apstākļi, visiem ļoti paticis dziedošo aktieru koncerts un Zantē, kā vienmēr, viss noticis superīgi labi!

back to top