4-attels.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
Lapas karte
AA+A++
A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ar draudzības turnīru atklāj Pūzurgravas Disku golfa parku

27.04.2019 11:00 - 13:30

58625983_2106106572777335_3009547532075270144_n.jpgSestdien, 27. aprīlī, Kandavas skolu jaunieši kopā ar citiem interesentiem un pilsētas viesiem, kā arī Deviņkalnu Disku golfa parka treneriem, rīkoja draudzības turnīru, kas bija pirmās sacensības jaunizveidotajā Disku golfa trasē Pūzurgravā. Projekts tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta PuMPuRS ietvaros.

Sacensībās piedalījās 33 dalībnieki, un tikpat daudz līdzjutēju, kas ieradās, lai pamēģinātu un rastu pirmās iemaņas lidojošo šķīvīšu trāpīšanai grozos no noteiktas distances. Šis, līdz šim mazāk zināmais brīvdabas sporta un brīvā laika pavadīšanas veids, pulcē aizvien vairāk interesentu Latvijā. Tā teikt pamēģini, un “āķis lūpā”. Tas ir ne tikai sporta veids, bet arī jauka atpūtas iespēja aktīviem, kustīgiem cilvēkiem un ģimenēm. Vienlaicīgi tā ir arī līdz šim neizmantotās, gleznainās Pūzrugravas labiekārtošana un “iedzīvināšana”. Jebkurš interesents var izmantot trasi jebkurā laikā. Spēles inventāru (šķīvīšus) var saņemt Kandavas Sporta hallē pie dežuranta.

Pūzurgravas Disku golfa atklāšanas turnīrā bērnu un jauniešu grupā balvas saņēma Ēriks Jefremovs, Magnuss Jefremovs, Rūdolfs Kabels, sieviešu grupā- Ilze Gotfrīda, Elīna Freimane, Kitija Gotfrīda, un vīriešu grupā- Oskars Sidra, Artis Švalbe un Kristaps Gotfrīds. 

Projektu “Mācīties var arī tā” īsteno biedrība “Kandavas attīstībai”, sadarbībā ar Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldi, Kandavas novada sporta skolu, un Kandavas internātvidusskolu. Disku golfa trases ierīkošanā piedalījās vairāk nekā sešdesmit Kandavas internātvidusskolas skolēnu kopā ar skolotājiem, diskogofa treneriem un citiem interesentiem.

Projekta mērķis ir radīt izglītojamajiem, kuriem ir ar mācību darbu vai izglītības iestādes vidi saistīti riski, kā arī ar ģimeni saistīti riski.

Projekta noslēgumā, maija beigās norisināsies nometne, spēļu turnīrs, pļavbols, kā arī brīvdabas izstāde par paveiktajām aktivitātēm pašu radītā vidē. 

Projekts tiks īstenots laika periodā no 2019. gada februāra līdz jūnijam, Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”  ietvaros. 

Informāciju sagatavoja: Kristaps Gotfrīds

pumpurs_midi_ar_malam.jpg

pumpurs_esf___ikvd_logo_ansamblis.jpg

back to top