kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā popiela “Zvaigžņu sirdis”

12.02.2016 18:00
Lielas žūrijas un skatītāju ovācijas ieguva grupa

Lielas žūrijas un skatītāju ovācijas ieguva grupa "Līvi"

12. februārī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika ikgadējais un jauniešu vidū iemīļotais pasākums popiela, kam šogad dots nosaukums "Zvaigžņu sirdis".

Popielā piedalījās 5.-12. klašu audzēkņi ar latviešu izpildītāju dziesmām, kas atšķīrās gan pēc stila, gan pēc laika. Kā ik gadu, sagatavotie priekšnesumi bija krāsaini, interesanti un radoši. Par to pārliecinājās skatītāju un atbalstītāju pilnā skolas zāle, kā arī pasākuma žūrija, kuras sastāvā bija Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts.

Priekšnesumos tika vērtēta ne tikai tērpu izvēlē un vizuālā līdzība, bet arī kustības, mūzikas instrumenti un aksesuāri, un dziesmu teksta atdarināšana. Kā atzina žūrija, tad tieši dziesmu tekstu nezināšana bija iemesls, kāpēc vairāki labi sagatavoti priekšnesumi nesaņēma augstāko punktu skaitu.

Pēc žūrijas vērtējuma 1. vietu ieguva grupa “Linga” (5.klase), 2.vietā ierindojās grupa “Olas” (12.klase) un 3.vietā- grupa “Labvēlīgais tips” (7.klase).

Žūrijas simpātiju balvu ieguva grupas “Prāta vētra” un “Dāmu pops”, savukārt skatītāju simpātiju balva nonāca pie dziedātāja Dona.

1. vietas ieguvēji- grupa "Linga" (5.klase) 2.vietas ieguvēji- grupa "Olas" (12.klase) 2.vietas ieguvēji- grupa "Olas" (12.klase) 3.vietas ieguvēji- grupa "Labvēlīgais tips" (7.klase) Žūrijas simpātija- grupa "Prāta vētra" Žūrijas simpātija- grupa "Dāmu pops" Skatītāju simpātiju balvu ieguva "Dons" Lielas žūrijas un skatītāju ovācijas ieguva grupa "Līvi"
back to top