faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā17.07.2017

Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā” mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem visiem Kandavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot aktivitātes Kandavas novadā. 

17.07.2017.

printēt

Projekts „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”17.07.2017

Kandavas novada dome 2017. gada 7. jūnijā noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru kā Sadarbības iestādi projektam „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080.

Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā” mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumiem visiem Kandavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot aktivitātes Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties projektā „PROTI un DARI!”28.06.2017

Kandavas novada dome aicina iesaistīties jauniešus vecumā  no 15 līdz 29 gadiem projekta "PROTI un DARI!" īstenošanā! Ja tu nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, tad projekta programmas vadītājs sastādīs tieši tev un tavām interesēm atbilstošu programmu.

Šī ir iespēja piedalīties jauniešu prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā, ar kura palīdzību veiksmīgi izvēlēties savu izglītības virzienu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu. Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts “PROTI un DARI!”, Nr.8.3.3.0/15/I/001 ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītam jaunietim tiek sniegts individuāls, tieši viņam domāts atbalsts. Balstoties uz jaunieša prasmēm, interesēm, iespējamiem attīstības virzieniem un vajadzībām, jaunietim tiek izstrādāta individuālo pasākumu programma, piedāvājot piemērotus atbalsta pasākumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Labklājības ministrija sadarbībā ar Kandavas novada sociālo dienestu īsteno projektu SPOLIS21.10.2015

Labklājības ministrija sadarbībā ar padotības iestādēm un sadarbības prtneriem, tajā skaitā Kandavas novada sociālais dienests, Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Infrastruktūra un pakalpojumi” ietvaros valsts sociālās politikas monitoringa sistēmas un elektronisko pakalpojumu attīstībai īsteno projektu Nr.3DP/3.2.2.1.1/09/IPIA/IUMEPLS/023 “Sociālās politikas monitoringa sistēmas pilnveide – SPP vienotās informācijas sistēmas izstrāde, ieviešana un e-pakalpojumu attīstīšana”.

Lasīt vairāk: http://www.lm.gov.lv/text/2248

printēt

Projekts "Kandavas kultūras nama energoefektivitātes uzlabošana"18.05.2015

Kandavas novada Kultūras pārvalde 14.janvārī noslēdza līgumu Nr.KPFI-15.4/116 ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un SIA “Vides investīciju fonds” par projekta „Kandavas kultūras nama energoefektivitātes uzlabošana” īstenošanu. Projekta ietvaros Kandavas kultūras namam tika veikta jumta nomaiņa un siltināšana, logu un durvju nomaiņa, fasādes remonts un zibensaizsardzības sistēmas nomaiņa, kā arī lietus kanalizācijas izbūve. Projekts daļēji finansēts no Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzekļiem.

printēt

Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu renovācija Kandavā, Valteru ielā

Projekta mērķis- veicināt vides piesārņojuma samazināšanu un kvalitatīvi attīrītu notekūdeņu nokļūšanu Abavas upes baseinā, uzlabojot notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbību Kandavā, līdz ar to saglabājot Latvijas nacionālo dabas objektu- Abavas senlejas dabas parks un kultūrvēsturisko teritoriju „Abavas ieleja”.

15.12.2014

20.04.2015

26.06.2015

printēt
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top