faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Labklājības ministrija sadarbībā ar Kandavas novada sociālo dienestu īsteno projektu SPOLIS21.10.2015

Labklājības ministrija sadarbībā ar padotības iestādēm un sadarbības prtneriem, tajā skaitā Kandavas novada sociālais dienests, Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Infrastruktūra un pakalpojumi” ietvaros valsts sociālās politikas monitoringa sistēmas un elektronisko pakalpojumu attīstībai īsteno projektu Nr.3DP/3.2.2.1.1/09/IPIA/IUMEPLS/023 “Sociālās politikas monitoringa sistēmas pilnveide – SPP vienotās informācijas sistēmas izstrāde, ieviešana un e-pakalpojumu attīstīšana”.

Lasīt vairāk: http://www.lm.gov.lv/text/2248

printēt

Projekts "Kandavas kultūras nama energoefektivitātes uzlabošana"18.05.2015

Kandavas novada Kultūras pārvalde 14.janvārī noslēdza līgumu Nr.KPFI-15.4/116 ar LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un SIA “Vides investīciju fonds” par projekta „Kandavas kultūras nama energoefektivitātes uzlabošana” īstenošanu. Projekta ietvaros Kandavas kultūras namam tika veikta jumta nomaiņa un siltināšana, logu un durvju nomaiņa, fasādes remonts un zibensaizsardzības sistēmas nomaiņa, kā arī lietus kanalizācijas izbūve. Projekts daļēji finansēts no Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzekļiem.

printēt

Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu renovācija Kandavā, Valteru ielā

Projekta mērķis- veicināt vides piesārņojuma samazināšanu un kvalitatīvi attīrītu notekūdeņu nokļūšanu Abavas upes baseinā, uzlabojot notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbību Kandavā, līdz ar to saglabājot Latvijas nacionālo dabas objektu- Abavas senlejas dabas parks un kultūrvēsturisko teritoriju „Abavas ieleja”.

15.12.2014

20.04.2015

26.06.2015

printēt

Projekts "Brīvdabas estrādes "Ozolāji" rekonstrukcija"14.03.2015

14. martā Kandavas brīvdabas estrādes „Ozolāji” teritorijā sākās projekta " Brīvdabas estrādes Ozolāji rekonstrukcija" 1. kārtas rekonstrukcijas darbi un tika demontētas skatītāju sēdvietas.

printēt Lasīt visu ziņu

Projekts „Slēpošanas inventāra iegāde Cēres pamatskolā”07.10.2013

Kandavas novada dome 2013. gada vasarā Izglītības un zinātnes ministrijā iesniedza 5 projektu iesniegumus projektu konkursam „Sporta inventāra iegāde mācību priekšmeta „Sports” standarta īstenošanai izglītības iestādēs”. No iesniegtajiem projektiem tika apstiprināti 2 projekti: „Slēpošanas inventāra iegāde Cēres pamatskolā” un „Sporta inventāra iegāde mācību priekšmeta „Sports” standarta īstenošanai Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā”.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top