kandavas_promenade_pavasari_d_gudrike.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
AA+A++
A AAA

Kandavas Kartodroms

Jelgavas iela 16, Kandava, Kandavas novads, Latvija
57.032192 22.793610

Kandavas kartodroms ir kartingu trase, kas atrodas Kandavas pilsētā, Jelgavas ielā 16. Trase uzbūvēta 1972. gadā. Kandavnieki var lepoties ar senām šī sporta veida tradīcijām un lieliskiem panākumiem. 2008. gadā trase tika pilnībā renovēta, pārveidota tās konfigurācija un uzbūvēta atbilstoši starptautiskiem standartiem. Rekonstrukcijas projekta autors ir Hermans Tilke, kurš ir izstrādājis vairāku Formula 1 trašu projektus. Moderni aprīkota, augstiem standartiem atbilstoša trase, kas piemērota kartinga profesionāļiem, topošiem sportistiem un ikvienam interesentam.

Kandavas kartodromā ir pieejami jauni “Energy” kartingi, kas ļauj veikt ne tikai individuālus braucienus, bet arī sarīkot īstas sacensības draugu, radu vai kolēģu starpā. Sportistiem trasē iespēja aizvadīt treniņus ar sporta kartingiem. Trasē regulāri notiek sacensības amatieriem, kā arī Latvijas un Baltijas čempionāti kartingā.

Trases garums: 1012 m
Pagriezienu skaits: 11
Garākā taisne: 154 m
Braukšanas virziens: pret pulksteniDati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Kandavas Kartodroms
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS

Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada ceļu karte.Rīgas plānošanas reģionsPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas ceļiKandavas komunalie pakalpojumiVeselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā
back to top