faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kino bērniem "Sniega kaujas"

14.01.2016 14:30 kur : Zantes kultūras nams

Ieeja 1.eiro

"Piparkūku darbnīca bērniem"

29.12.2015 11:00 kur : Zantes kultūras nams

Veidosim, rotāsim, cepsim un garšosim Vecgada piparkūkas

Dokumentālā filma par grupas "Prāta Vētra" vēsturi un dzīvi

19.12.2015 19:00 kur : Zantes kultūras nams

Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu "Prāta Vētra”. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem.
Filma būs stāsts par "Prātas Vētras" un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.
Režija: Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders un Audinga Kucinskaite
Filmas garums: 96 min
Vecuma ierobežojums: 12

Zantes ģimenes krīzes centrs atzīmē desmitgadi

11.12.2015 16:00 kur : Zantes kultūras nams

11.decembrī Zantes ģimenes krīzes centra kolektīvs atzīmēja savas pastāvēšanas desmit gadu jubileju. Nodibinājums ''Zantes ģimenes krīzes centrs'' ir nevalstiska organizācija, kuras darbības mērķis ir 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā sniegt rehabilitāciju bērniem un ģimenēm ar bērniem, kas cietušas no prettiesiskām darbībām.

Zantes ģimenes krīzes centrs darbojas no 2006.gada 2.janvāra. Šis nams jau desmit gadus ver savas durvis ikvienam, ko tumsa ievainojusi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top