faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Rūķu darbi gada nogalē Zemītes pamatskolā16.01.2019

Pagājušā gada nogalē, papildus ikdienas mācību procesam un svētku gaidīšanai, Zemītes pamatskolas skolēni un skolotāji sadarbojās ar Rūķiem.  

Skolēni, kopā ar skolotājām Inetu Krūmiņu un Egiju Šīmani, atsaucoties Kandavas novada Iespēju fonda aicinājumam, kas piedāvāja piparkūku mīklu un glazūras,  cepa un greznoja piparkūkas, kuras jautrā rūķu gājienā nogādāja bijušajiem Zemītes un Grenču skolu darbiniekiem- senioriem, lai  iepriecinātu viņus Ziemassvētku laikā. Savukārt, bērnudārza audzinātāja Ingūna Putāne jau oktobra beigās, vērsās pie Kandavas novada Iespēju fonda ar lūgumu, atļaut ar fonda starpniecību vākt ziedojumus liela rotaļu konstruktora  no firmas Bay-Bay iegādei.  Arī šis darbs vainagojās ar patīkamu rezultātu,  akcijas laikā ar anonīmiem un individuāliem ziedojumiem tika savākti 293,- Euro, kas pārtapa gaidītajā konstruktorā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Barikāžu atceres dienai veltīts pasākums Grenčos

20.01.2019 18:00 kur : Grenči, ciems

Aicinām svētdien, 20. janvārī plkst. 18:00. piedalīties 1991.gada barikāžu atceres pasākumā Zemītes pagasta Grenču ciemā pie mājas “Skaistkalni” pagalmā.

Atsauksim atmiņā notikumus, kas pirms 28 gadiem norisinājās Latvijā un mūsu pagastā. Līdzi ņemam svecītes, nelielu cienastu. Sagaidīsim ar ugunskuru, karstu tēju, zupu un desiņām.  Ģērbjamies silti! Uz tikšanos!

Par paveikto 2018.gadā Kandavas novada pagastos07.01.2019

2018. gads bija - “būs vai nebūs” gads

Aizvadītais gads Cēres pagastam bija labiekārtošanas, remontu, gaidīšanas “būs vai nebūs” gads. Tika īstenoti vairāki projekti. Izveidots stāvlaukums pie Cēres pagasta administratīvās ēkas, šo projektu īstenoja SIA “Kandavas ceļi”. Biedrība “Cēres spēks” Kandavas novada Iespēju fonda projekta “Dari pats” ietvaros izgatavoja puķu kastes, kas pavasarī tiks izvietotas stāvlaukuma malās. Tika veikta arī grants ceļu Nr.2 un Nr.20 pārbūve, arī šo projektu īstenoja SIA “Kandavas ceļi”. Vēl arvien turpinās darbi pie administratīvās ēkas jumta nomaiņas un bēniņu siltināšanas. Priecīgā ziņa, ka šajā gadā tika uzsākti Cēres pagasta un visa novada iedzīvotāju ilgi gaidītie valsts autoceļu:  Līgas- Zentene- Rideļi, Cēres apvedceļa, Cēre- Pilsarāji-Gobas pārbūves darbi, kas turpināsies arī šogad ar šķembu seguma virskārtas, asfaltbetona seguma ieklāšanas un citiem atbilstoši projektam paredzētajiem darbiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Tiek īstenots ELFLA projekts ““Tēviņu” mājas vīna darītavas attīstība”13.12.2018

SIA “Tēviņi” 2018.gada 19.februārī iesniedza projekta iesniegumu ““Tēviņu” mājas vīna darītavas attīstība” (projekta Nr.2018/AL14/6/A019.21.01/3) biedrības „Kandavas Partnerība” izsludinātajā LEADER projektu iesniegumu konkursa 6.kārtā 1.Rīcības “Atbalsts uzņēmējdarbības (izņemot tūrisma jomu) uzsākšanai un attīstībai” ietvaros Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (turpmāk- ELFLA) līdzfinansējuma saņemšanai. Projekts tika apstiprināts un notiek tā īstenošana līdz 2020.gada maijam.

Projektu konkurss tika izsludināts Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma 19.2. "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" aktivitātē 19.2.1. "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas".

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts svētku pasākums " Latvijai 100!" Zemītē

16.11.2018 18:00 - 17.11.2018 - 03:00 kur : Zemītes tautas nams

16.novembra vakarā Zemītes tautas namā notika Valsts svētku koncerts “Latvijai 100”.

Svinīgajā uzrunā visus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, nododot Valsts prezidenta pasniegtās pateicības Zemītes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvam par dalību XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

Zemītes ļaudis Latvijas simtgadē sveica Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte un pagasta pārvaldniece Rita Diduha, novēlot valstij un tās ļaudīm mieru, saticību un plauksmi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām Zemītē

24.11.2018 10:00 - 12:00 kur : Zemītes tautas nams

24.novembrī plkst. 10:00-12:00 Zemītes tautas namā notiks izglītojošs seminārs par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām.

Veselīgā Mārtiņdiena Zemītē13.11.2018

Mārtiņdiena un ķekatu laiks ir jautrs kopā būšanas laiks. Šo notikumu Zemītes pamatskolā atzīmē katru gadu.  Mārtiņos ir novākta raža un tā ir sagatavota ziemai. Var no krājumiem kaut ko pagatavot, bet kad visi paēduši, arī dažādās spēlēs un rotaļās izdejoties. 

  Turpinot iepriekšējā gadā iesākto Ekoskolas programmas veselīgas ēšanas tradīciju, Zemītes skolā notika pasākums “Veselīgā Mārtiņdiena”, kurā kopīgi tika gatavoti veselīgi ēdieni.  Bērndārznieki aicināja palīgā savus vecākus, lai kopīgi pagatavotu veselīgus sakņu-augļu salātus. Vēlāk, izdejojušies ķekatu dejas, veselīgi mielojās ar tiem. Kopā bija gan jautrāk, gan garšīgāk. Bet pēcpusdienā Mārtiņdienas atrakcijās jautri darbojās sākumskolas skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top