pavasara-foto-majas-lapai5mazs.jpg
dzīvo ar garšu!
  • Latviski
  • English
mobile_header2.jpg
Lapas karte
AA+A++
A AAA

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” aicina darbā remontstrādnieku23.04.2024

remontdarbi-ielas.webpDARBA PIENĀKUMI:
× Piedalīties ūdensvadu, kanalizācijas un siltumapgādes tīklu remontdarbos;
× Sagatavot objektu remontdarbu veikšanai;
× Veikt rakšanas darbus, pļaut zāli, zāģēt malku un citus saimnieciskus darbus;

PRASĪBAS:
× B kategorijas vadītāja apliecība, C kategorija tiks uzskatīta par priekšrocību;
× Pieredze dažāda veida santehnikas un būvju remontdarbos;
× Nopietna attieksme pret uzticētā darba rezultātu;

MĒS PIEDĀVĀJAM:
× Regulāru atalgojumu 750 – 850 EUR pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas;
× Interesantu un dinamisku darba vidi;
× Profesionālu un draudzīgu kolektīvu;

Pieteikties vakancei var personīgi  SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” birojā - Robežkalni, Kandavas pag., Tukuma nov., vai sūtot pieteikumu  uz e-pastu: kkp@tukums.lv līdz š.g. 14.maijam.

Tālrunis informācijai 26603244.

kkp-logo.webp

facebokinstagramtwitteryoutube
PASĀKUMU KALENDĀRS

Latvija.lvKandavas novada ceļu karte.Tukuma novada pašvaldībaAktuālās tirgus izpētesPiejūra, atkritumu apsaimniekošanaKandavas komunalie pakalpojumi
back to top