faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas internātvidusskola piedalījusies starptautiskā akcijā “Pasaules lielākā stunda”12.12.2016

Kandavas internātvidusskolas 7.b klase, skolotājas Dzintras Mellakaulas vadībā, šogad piedalījās starptautiskā izglītības akcijā “Pasaules lielākā stunda.” Šī akcija norisinājās no 28. septembra līdz 7. decembrim. Tā aptvēra 100 valstis, šķērsojot dažādas laika joslas un valstu robežas.

   Akcijas mērķis bija vienot bērnus un jauniešus visā pasaulē, lai mācītos un līdzdarbotos ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Uzņēmēji aicināti pieteikt biznesa idejas01.12.2016

1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā, tostarp Jūrmalas biznesa inkubatorā, kura apkalpošanas teritorijā atrodas arī Kandavas novads.

Inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un pilnveidei nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. 

printēt Lasīt visu ziņu

Dita Hadaņonoka izcīna otro medaļu lodes grūšanā U-14 vecuma grupā06.12.2016

2.decembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Kuldīgas novada sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 (2004./2005.g.dz.) vecuma grupā. Sporta skolas jaunā audzēkne Dita Hadaņonoka lodes grūšanā ar rezultātu 9.79 m izcīnīja zelta medaļu 21 sportistu konkurencē. 

Šis Ditai ir jau otrais panākums, jo pirms divām nedēļām, startējot Ventspilī, Dita izcīnija sudraba medaļu. Lai izdodas labi sagatavoties  arī LR ziemas čempionātam. Iepriecināja arī Austris Vilamanis, kurš augstlēkšanā izcīnīja 4.vietu ar personisko rekordu 1.35m.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavā svētku egle iedegta

06.12.2016 17:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde

6.decembra vakarā vecpilsētas Promenādē pulcējās mazi un lieli kandavnieki un pilsētas viesi, lai ar kopīgām dejām un rotaļām iedegtu svētku galveno egli.

Uzrunājot klātesošos, Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis sacīja, ka ir pienācis skaistākais gadalaiks- ziema un līdz ar to Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad katrā namā tiek rotāta eglīte. „Šogad Promenādi rotā, iespējams, līdz šim garākā egle, kuru mums dāvinājis Gatis Frīdenbergs. Lielajai eglei ir veselas 11 eglītes māsiņas, kuras izpušķojuši vienpadsmit novada skolu kolektīvi”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Drīzumā sagaidāms kalendārs ar skolēnu zīmējumiem07.12.2016

Jau sesto gadu atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” rīko skolēnu zīmējumu konkursu, no labākajiem un tēmai atbilstošākajiem zīmējumiem veidojot sienas pārliekamo kalendāru. Šogad kalendārs tiks izdots lielākā (A3) formātā nekā līdz šim. Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par sava pagasta, pilsētas vai novada nozīmīgākajām un skaistākajām vietām, šī gada zīmējumu konkursa tēma bija “Tūrisma, vides un atpūtas objekti – manā pagastā, pilsētā, novadā!” Dalība zīmējumu konkursā veicina skolēnos izpratni par apkārtējās vides un dabas saglabāšanu, kā arī atkritumu pārstrādāti un šķirošanu

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts atkāpies no amata

30.novembrī pēc ārkārtas domes sēdes par atkāpšanos no amata paziņojis līdzšinējais Kandavas novada domes vadītājs Normunds Štoferts. Ar 2.decembri viņa pienākumus pilda priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Informācija par jaunā Kandavas novada domes priekšsēdētāja iecelšanu amatā tiks publicēta pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv.

printēt

Noticis seminārs par plānotajām nodokļu izmaiņām 2017.gadā

05.12.2016 09:30 - 15:30 kur : Kandavas kultūras nams

5.decembrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē norisinājās bezmaksas informatīvs seminārs uzņēmējiem “Nodokļu izmaiņas 2017.gadā”, kuru vadīja sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande.

  Seminārā tika runāts par nodokļu likumdošanu Latvijā, izmaiņām nodokļu un citu maksājumu elektronisko iekārtu lietošanas noteikumos, kases aparātu lietošanas kārtībā, gaidāmām izmaiņām mikrouzņēmumiem, par plānotajām izmaiņām iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanā, nodokļu pārmaksas atmaksu un citiem jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top