faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Patriotu nedēļu novadā ievada Lāčplēša dienai veltīti pasākumi

11.11.2016 17:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde
11. novembra- Lācplēša dienas lāpu gājiens Kandavā

11. novembra- Lācplēša dienas lāpu gājiens Kandavā

11.novembrī Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā notika Lāčplēša dienai veltīti pasākumi pilsētā un pagastos.

 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika 1.-2 klašu un 7.-9.klašu konkurss “Es mīlu tevi, Latvija”. Zemītes pamatskolas audzēkņi tikās izzinošā un sportiskā aktivitātē “Par Lāčplēsi nepiedzimst, bet izaug”, dodoties uz Pavārkalna kapsētu, lai aizdegtu svecītes un godinātu Lāčplēša ordeņa kavalierus viņu atdusas vietās. Vānes pamatskolas audzēkņi tikās skolas pagalmā, veidoja izgaismotas latviskās zīmes, devās lāpu gājienā un vakarēja pie ugunskura. Arī Zantē notika vairāki svētku pasākumi, ierindas skate Zantes pamatskolas audzēkņiem un vakarā  lāpu gājiens uz piemiņas vietu pie ozola. Lāpu gājienā devās arī Matkules pagasta ļaudis, bet Valdeķu ciematiņā pie Latvijas karoga simbolikas tika iedegtas svecītes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā izremontētas garderobes telpas11.11.2016

11.novembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas direktore Daiga Puga iepazīstināja Kandavas novada domes vadību ar izremontētajām skolas garderobes telpām.

Skolas direktore Daiga Puga atzina, ka remonts bija vajadzīgs jau sen, uz to norādīja arī komisija, kas šī gada augusta beigās izvērtēja novada izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam. Garderobe bija tumša, neestētiska telpa ar smagnējiem koka drēbju skapjiem, kas aizsedza logus. Tagad tā ir gaiša un mājīga telpa ar košām sienām un lieliem spoguļiem. Garderobē nomainīta elektroinstalācija un apgaismojuma lampas, atjaunots sienu krāsojums, ieklāta jauna grīda un linolejs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Noslēdzies LEADER projektu 2.konkurss11.11.2016

10.novembrī noslēdzās biedrības Kandavas Partnerība izsludinātais LEADER  projektu 2.konkurss, kurā varēja iesniegt uzņēmējdarbības projektus tūrisma aktivitātē un sabiedriskā labuma projektus.

Pavisam tika iesniegti 26 projekti, no kuriem četri bija uzņēmējdarbības projekti, bet pārējie sabiedriskā labuma projekti.  Šajos projektos pieprasītais finansējums no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ir vairāk kā 453 000 EUR.

Projektus vispirms izvērtēs Kandavas Partnerības LEADER projektu Vērtēšanas komisija par atbilstību Kandavas Partnerības attīstības stratēģijai un tad projekti tiks nodoti tālākai izvērtēšanai Ziemeļkurzemes reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē.

printēt

Novada skolēnu konkurss "Cildens mans novadiņš” noslēdzies10.11.2016

10.novembrī Kandavas jauniešu centra “Nagla” zālē notika novada skolu 8.- 9.klašu konkursa “Cildens mans novadiņš” noslēguma pasākums. Konkursā piedalījās skolēni no visām Kandavas novada skolām.

Pasākumu ar muzikālu svētku sveicienu atklāja Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas ansambļa  “Kaprīze “ meitenes. Konkursa dalībniekus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Jaunās katlu mājas pamatos tiek ieguldīta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm04.11.2016

Lai mūsu labās domas par novada zaļāku nākotni paceļas debesīs kopā ar baloniem!

Lai mūsu labās domas par novada zaļāku nākotni paceļas debesīs kopā ar baloniem!

4.novembrī jaunās Biomasas katlu mājas Kandavā Sabiles ielā 22 pamatos iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm.

“Mēs domājam par nākotni un vēlamies, lai tā būtu zaļa, saudzējot un nepiesārņojot dabu un apkārtējo vidi. – atklājot pasākumu, sacīja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts - Mēs izdarām ļoti nozīmīgu ierakstu Kandavas vēsturē. Tas ir pirmais solis daudzu gadu garumā risinātajam jautājumam kā uzlabot siltumapgādi Kandavas iedzīvotājiem. Tas bija kā nebeidzamais stāsts. Bet tagad pirmais lielais solis ir sperts. Mums ir jādzīvo šodien un tagad. Iedzīvotājiem dzīves kvalitātes uzlabošana vajadzīga tagad nevis tālā nākotnē. “

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes  loceklis Egils Bariss savā runā uzsvēra, ka mēs atrodamies klimatiskajā zonā, kur siltumenerģija nepieciešama ne tikai dzīves kvalitātes nodrošināšanai, bet arī kā izdzīvošanas priekšnoteikums ziemas periodā. Viņš sacīja paldies pašvaldībai un deputātiem par atbalstu un pozitīvo balsojumu projekta īstenošanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas novada skolēni aicināti piedalīties gadskārtējā zīmējumu konkursā “Tūrisma, vides un atpūtas objekti manā pagastā, pilsētā, novadā”02.11.2016

Atgādinām, ka līdz 15. novembrim SIA „Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra”” (SIA “AAS “Piejūra””) aicina izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties gadskārtējā zīmējumu konkursā “Tūrisma, vides un atpūtas objekti manā pagastā, pilsētā, novadā”.

Šī gada konkursa tēma ir “Tūrisma, vides un atpūtas objekti manā pagastā, pilsētā, novadā”. Konkurss tradicionāli notiek jau septīto gadu. Konkursa mērķis ir izveidot sienas pārliekamo kalendāru 2017. gadam, no skolēnu iesniegtajiem zīmējumiem. Šoreiz tas tiks izdots A3 formātā. Kalendāru, kā balvu par piedalīšanos konkursā saņem visas izglītības iestādes, kas iesniegušas zīmējumus un piedalījušās konkursā. No katras mācību iestādes gaidām ne vairāk par 10 labākajiem zīmējumiem. printēt Lasīt visu ziņu

Helovīnu skrējiens 2016

31.10.2016 19:00 kur : Kandavas sporta halle

31.oktobrī jau trešo gadu kandavnieki tika aicināti Helovīnu vakaru sagaidīt sporta kluba “Kandava” organizētā orientēšanās skrējienā.

Mūsdienās Helovīna svinības asociējas ar bērnu tērpšanos maskās un kostīmos, lai dotos pie kaimiņiem diedelēt saldumus. Kā alternatīvu Sporta klubs "Kandava" jau trešo gadu piedāvāja Helovīnu vakaru pavadīt sportiskā garā- orientēšanās skrējienā.

Skrējienam starts tika dots Sorta hallē pēc speciālā uzdevuma veikšanas, bet finišs- pie novada muzeja, kur visus sacensību dalībniekus gaidīja ugunskurs un silta, sātīga zupa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top