faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Izskanējis 30.jauno dziedātāju konkurss “Puķuzirnis”un 4.”Radīti skatuvei”17.04.2016

Konkursa

Konkursa "Puķuzirnis 2016" finālisti

15. aprīlī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika dziedāšanas svētki, 30. reizi skolas vēsturē izskanēja jauno vokālistu konkurss „Puķuzirnis” (1.-4.kl.).

Pasākumu vadīja Alise Fjodorova un Kristaps Kristers Ozols. Sākumskolas bērni sacentās divās klašu grupās (1.-2.kl. un 3.-4.kl. ), pavisam 21 dziedātājs. Dalībniekus vērtēja žūrija - muzikālā un atraktīvā 12.klases skolniece Katrīna Začeste, Kandavas novada Izglītības pārvaldes metodiķe Zigita Kārkliņa un Dzirciema internātpamatskolas skolotāja Sandra Svarāne.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (65)

Iznācis "Kandavas novada vēstnesis" aprīļa numurs

14.04.2016

Lai apskatītu numura elektronisko versiju, spiediet šeit

Projekta „Labdarības skola” noslēguma pasākums Kandavā13.04.2016

13.aprīlī Kandavas kultūras namā notika projekta „Labdarības skola” noslēguma pasākums.

Projektā „ Labdarības skola” Kandavas novads piedalās otro gadu. Pasākumu Latvijā kopumā organizē Valmieras novada fonds, bet finansiāli to atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds. Latvijā nav pārāk daudz pašvaldību, kas piedalās šajā pasākumā, bet tās, kuras piedalās, ar saviem stāstiem, bildēm un piedzīvoto, parādās Latvijas kartē kā vietas, kurās skolēni veic labus darbus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Aicina piedalīties projektā „ Dari, baudi, dalies Kandavas novadā”13.04.2016

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF), sadarbībā ar Borisa un Ināras Teterevu fondu uzsāk projekta „Dari, baudi, dalies Kandavas novadā„ sociālās līdzdarbības akciju, lai šajā sezonā palīdzētu tiem, kuriem dārzeņu sēklu un stādu iegāde ir dārgs prieks.

Sociālās līdzdarbības termins varbūt izklausās sarežģīts, bet zem tā slēpjas pavisam vienkārša iespēja trūcīgām un mazturīgām ģimenēm, kas ar savu darbu un rūpīgu dārza kopšanu var uzlabot savu labklājību - izaudzēt produktus ģimenes galdam.

printēt Lasīt visu ziņu

Notikusi Kandavas novada skolu teātru skate11.04.2016

11.aprīlī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika Kandavas novada skolu teātru skate.

Skatē piedalījās:

- Kandavas internātvidusskolas teātra pulciņš „ Vārda laboratorija” ar izrādi „ Pirmais sniegs”, kas veidota pēc A.Mekleres lugas motīviem. Lugas līdzautore, režisore Vita Eglīte, režisore, scenogrāfe Irēna Osīte. Dalībnieku vecums no 18-19 gadiem;

-Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 1.-5.klašu skolēnu teātris, režisore Iveta Grunte, ar Turbjērna Ēgnera ludziņu „ Kāpējpeļuks un citi dzīvnieki Šurumburummežā”;

printēt Lasīt visu ziņu galerija (51)

Pateicamies par priekšlikumiem pašvaldības darba uzlabošanai11.04.2016

Lai apzinātu pašvaldības darbības pilnveidošanas virzienus, 2016.gada martā Kandavas novada attīstības programmas 2016. – 2021.gadam izstrādes ietvaros Kandavas novada pašvaldība veica novada iedzīvotāju aptauju, organizējot iedzīvotāju anketēšanu*.

Kandavas novada pašvaldība izsaka pateicību visiem novada iedzīvotājiem, kas veltīja savu laiku un izteica viedokli gan par atsevišķām pašvaldības darbības jomām, gan arī ierosināja konkrētus priekšlikumus darbības pilnveidei. Kopā esam saņēmuši 280 aizpildītas atbilžu anketas. Aptaujas rezultāti norāda, ka iedzīvotāji augstu novērtē Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas darbu, Kandavas jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" darbību un informācijas pieejamību un kvalitāti avīzē „Kandavas novada Vēstnesis”, savukārt pilnveidojumus ierosina veselības aprūpes pakalpojumu pieejamībā, kā īpašu problēmu minot speciālistu nepieejamību.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada skolēni piedalās Kurzemes reģiona skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursā11.04.2016

"Valoda ir tauta.Valoda ir dzeja.Valoda ir vēsture. Valoda ir cilvēks"

6.aprīlī Kandavas kultūras namā godā tika celta valoda- notika Kurzemes reģiona skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss. Tajā piedalījās skolēni no Kandavas, Talsu un Tukuma novadiem, un Ventspils pilsētas. Savu sniegumu rādīja 28 runātāji un žūrijas vērtējumam tika nodoti 6 uzvedumi.

Kandavas novadu pārstāvēja Kandavas internātvidusskolas 2.klases skolniece Melita Leitlande (skolotāja Dace Kulmane), Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēni: Valters Garancis (4.klase, skolotāja Aina Novicka), Samanta Santa Paņižnika (11.klase, skolotājas Inguna Auziņa un Iveta Grunte), Dārta Estere Kamparzāle (10.klase, skolotājas Baiba Leitarte un Iveta Grunte) un Kandavas internātvidusskolas 7.un 8.klases skatuves runas pulciņa literārais uzvedums “Skrejpasaka”, režisore Sandra Aukšmukste.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top