faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ritmikas diena "Kustīgais alfabēts" aizvadīta

11.03.2016 18:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

11.marta vakarā Sporta hallē notika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ritmikas diena, kas tika organizēta jau trīsdesmit ceturto reizi, un šogad tās dalībnieki izdejoja „Kustīgo alfabētu.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39) galerija (77)

Informācija iedzīvotājiem par atvieglojumu izmaiņām trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm (personām)10.03.2016

Aicinām iepazīties ar izmaiņām un jau esošajiem noteikumiem par maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu (personu) atvieglojumiem. Informācija ir saistīta ar sociālo aprūpi, dzīvokļa pabalstiem, valsts nodevām, nekustamā īpašuma nodokli, izglītības un veselības jautājumiem un kultūru.

Trūcīgās personas ir atbrīvotas no maksas par sociālās aprūpes pakalpojumiem, kā arī atgādinām, ka maznodrošinātās ģimenes un trūcīgās personas vēl joprojām var saņemt pārtikas pakas bez maksas. Dzīvokļa pabalstu un garantēto minimālo ienākumu (GMI) pabalstu izmaksā pašvaldība no pamatbudžeta.Trūcīgām ģimenēm(personām) nav jāmaksā valsts nodeva par civilstāvokļu aktu (laulības noslēgšanas, dzimšanas un miršanas faktu reģistrāciju u.c.) reģistrēšanu, grozīšanu un papildināšanu. printēt Lasīt visu ziņu

Deju festivāls pirmsskolas deju kolektīviem " Sadejojam Kandavā"

09.03.2016 11:00 kur : Kandavas kultūras nams

9.martā jau trešo gadu sadejošanas svētkos Kandavas kultūras namā tikās novada vismazākie dejotāji- pirmsskolas deju kolektīvi no Zantes, Vānes un Kandavas Deju skolas 1. un 2. pirmsskolas grupas. Šī sadejošanās tradīcija tika iedibināta, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem, lai visiem novada izglītības iestāžu dejotājiem, arī vismazākajiem, dotu iespēju uzstāties uz lielās skatuves un rādīt savu dejotprasmi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Novada vokālie ansambļi sadzied Zantē

04.03.2016 20:00 kur : Zantes kultūras nams

4.marta vakarā Zantes kultūras namā tuvojošās Starptautiskās Sieviešu dienas noskaņās notika Kandavas novada vokālo ansambļu sadziedāšanās koncerts „Ak, sievietes, sievietes...”.

Tā iegājies gadu garumā, ka pirms starpnovadu vokālo ansambļu skates Tukumā, Kandavas novada vokālie ansambļi rīko koncertu, lai viens otram atrādītu sagatavoto repertuāru un drošāk justos skatē, jo dziesmas jau būs novērtējuši skatītāji un citi ansambļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļa aicina pieteikties pārus laulībām 2016.gada 15.maijā24.02.2016

Aicinām pieteikties novadniekus uz pašvaldības apmaksātu laulību ceremoniju, kas par godu Starptautiskajai Ģimenes dienai notiks 2016.gada 15.maijā. Laulībām var pieteikties pāri, kuri dzīvo kopā nereģistrētā laulībā un ir atzinuši paternitāti bērnam (bērniem).

Vai visi pāri , kuri pieteiksies laulībām 15.maijā, tiks salaulāti vienlaicīgi?

Nē, 15.maijā katram pārim tiks organizēta sava laulību ceremonija!

printēt Lasīt visu ziņu

Sabiedriskajā apspriešanā aicinās iepazīties ar dabas parka “Abavas senleja” jaunā dabas aizsardzības plāna projektu 01.03.2016

Dabas aizsardzības pārvalde un uzņēmums SIA “METRUM” izsludina sabiedrisko apspriešanu un aicina iepazīties ar dabas aizsardzības plāna projektu dabas parkam “Abavas senleja”.

Dabas parks izveidots, lai saglabātu Abavas senleju kā vienotu ainavu un ekoloģisko sistēmu, tās dabas un kultūrvēsturisko mantojumu, ainavu estētiskos resursus, dabas bioloģisko daudzveidību, īpaši aizsargājamo dzīvnieku un augu sugas, to dzīvotnes, biotopu kopumu, tajā skaitā īpaši aizsargājamos Eiropas Savienības noteiktos biotopus, kā arī veicinātu šīs teritorijas ilgtspējību, salāgojot vietu attīstības mērķus ar dabas un kultūrvēsturisko pieminekļu aizsardzības mērķiem, vienlaikus veicinot sabiedrības atpūtai, izglītošanai un audzināšanai piemērotu vidi.

printēt Lasīt visu ziņu

Novada jaunieši piedalās vokālistu konkursā „ Pērļu lietus” 01.03.2016

Ansamblis

Ansamblis " Taustiņi" un viņu vadītāji Andra Kairiša un Gints Birkenšteins

Sestdien, 27. februārī, Liepājas Latviešu biedrības namā jau piekto gadu norisinājās bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss "Pērļu lietus", kurā trīs vecuma grupās sacentās 28 ansambļi un 49 solisti (kopā vairāk kā 350 dziedātāju vecumā no 5-16 gadiem) no Liepājas, Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Kuldīgas, Talsiem, Kandavas, Grobiņas, Durbes, Nīcas, kā arī no Aizputes, Stopiņu, Pāvilostas, Mārupes un Ropažu novadiem.

Katrs vokālais ansamblis uzstājās konkursā, izpildot divas dziesmas, solisti – vienu dziesmu pēc izvēles, atbilstoši dalībnieka vecuma grupai. Kā paredz konkursa nolikums, tika izpildītas tikai latviešu autoru dziesmas latviešu valodā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top