faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Helovīnu vakars Kandavas Keramikas ceplī 03.11.2015

31.oktobrī jau otro gadu Kandavas keramikas ceplis rīkoja cepļa kurināšanu Helovīnu noskaņās. Šogad ceplī tika dedzināti daudzu autoru darbi- tie bija gan lieli, gan mazi no Kandavas apkārtnes, Kazdangas, Tukuma, Jelgavas, Pilsrundāles, Rīgas, Ķekavas, Ogres un citām Latvijas vietām.

Ceplis tika aizkurināts 31. oktobra rītā un slāpēts vēlu vakarā. Vakarā tumsiņā pēc astoņiem pie cepļa sanāca daudz dažādu "mošķu", kas jokojās, spokojās, bet drosmīgākie cienājās ar karsto burvju dziru, gardo zupu un citiem našķiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Lauku sēta „ Indāni” saņem Zaļo sertifikātu03.11.2015

30. oktobrī Mežotnes pilī notika gada noslēguma konference „Lauku tūrisma spēks: uzņēmēju, pašvaldību un vietējās kopienas sadarbība”.

Šīs konferences ietvaros četrpadsmit Latvijas lauku tūrisma saimniecībām tika pasniegts „Zaļais sertifikāts”. Starp šīm 14 saimniecībām ir arī Kandavas novada lauku sēta „ Indāni”, kas „ Zaļo sertifikātu” saņem atkārtoti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kafijas un tējas svētki aizvadīti02.11.2015

31.oktobrī Kandavā jau sesto gadu norisinājās Kafijas un tējas svētki. Svētku programmu kuplināja visi novada kultūras jomā iesaistītie ļaudis, tai skaitā no Kandavas novada pagastu kultūras namiem un bibliotēkām. Pasākums norisinājās Kandavas Kultūras namā, novada Muzeja ēkā un orientēšanās notika pilsētā (ar sākumu no noslēgumu Tūrisma informācijas centrā).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)

Helovīnu skrējiens Kandavā02.11.2015

Sporta klubs „Kandava” otro gadu Kandavā rīkoja skrējienu Helovīnu vakarā, 31.oktobrī. Komandām tika piedāvāta foto orientēšanās distance ar speciālu uzdevumu.

Komandas sporta hallē pulcējās jau krietnu laiku pirms starta. Gan jaunieši, gan pieaugušie ar bērniem un mazbērniem. Lai gan noteikumos maskas nebija obligātas, gandrīz visi bija maskējušies. Īpaši jāuzteic komanda „Skeleti” (Amanda Rudzīte, Ieva Annija Stepiņa, Loreta Štoferte, Elīna Ķēniņa un Agnese Besikirska) noformējums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums atzīmē 70. jubileju02.11.2015

Svinīgās ceremonijas laikā tika apbalvoti tehnikuma pedagogi par mūža darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. No labās: Jānis Zīverts, Ilgvars Dišlers, direktore Dace Rozentāle, Alfreds Petrovičs, Ilmārs Pelīte, Ilmārs Priedītis.

Svinīgās ceremonijas laikā tika apbalvoti tehnikuma pedagogi par mūža darbu Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā. No labās: Jānis Zīverts, Ilgvars Dišlers, direktore Dace Rozentāle, Alfreds Petrovičs, Ilmārs Pelīte, Ilmārs Priedītis.

30. oktobrī ar svinīgiem apsveikuma vārdiem, dziesmu un deju priekšnesumiem, lai atzīmētu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 70 gadu jubileju tikās absolventi un bijušie un esošie pedagogi.

Svinīgo ceremoniju atklāja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, pēc uzrunas ar nelielu koncertu uzstājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolvents, tagad Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts. Svinīgā ceremonija ieilga teju 4 stundu garumā, jo sirsnīgie apsveikuma vārdi no lielā sveicēju pulka mijās ar tehnikuma audzēkņu deju un dziesmu ansambļu priekšnesumiem, un direktora vietnieka mācību darbā Rūdolfa Vizuļa interesanto stāstījumu par tehnikuma vēsturi 70 gadu garumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas novadā viesojas Moldovas Pašvaldību asociācijas delegācija26.10.2015

27. oktobrī tika parakstīts abpusējās sadarbības līgums starp Ghelauza, r-l Strășeni (Moldova) un Kandavas novada pašvaldību.

27. oktobrī tika parakstīts abpusējās sadarbības līgums starp Ghelauza, r-l Strășeni (Moldova) un Kandavas novada pašvaldību.

27.oktobrī Kandavas novadā viesojās Moldovas Pašvaldību asociācijas CALM biedri. 40 pašvaldību vadītāji no Moldovas tikās ar Kandavas novada domes vadību un iepazinās ar Kandavas novada pieredzi Latvijas administratīvi teritoriālās reformas jautājumos.

Kandavas novadā moldāvu delegācija apskatīja Kandavas kultūras namu, kur notika vizītes svinīga atklāšana, novada prezentācija un tika parakstīts abpusējās sadarbības līgums starp Ghelauza, r-l Strășeni (Moldovas Republika) un Kandavas novada pašvaldību (Latvijas Republika), lai veicinātu pieredzes apmaiņu vietējo ekonomikas, sociālās un ekoloģiskās attīstības programmu sagatavošanā un ieviešanā; radītu iespējas ieviest kopīgus projektus ekonomikas, sociālo jautājumu un pakalpojumu sniegšanas iedzīvotājiem jomās; kā arī, lai organizētu kopīgus pasākumus, popularizētu moldovu un latviešu nacionālās tradīcijas un kultūras mantojumu starp iedzīvotājiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

SIA " Kandavas komunālie pakalpojumi" informē26.10.2015

A. god. klienti un sadarbības partneri!

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" informē, ka 2015.gada 28.oktobrī (trešdiena) un 29.oktobrī (ceturtdiena) tehnisku iemeslu dēļ birojs būs slēgts.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Mūžības svētdiena 22.novembrī

22.11.2015 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

Visi mīļi aicināti uz Mūžības svētdienas dievkalpojumu 22.novembrī plkst. 10:00 Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā un pēc tam nolikt svecītes savu tuvinieku atdusas vietās, varat to darīt visas dienas garumā.
Iespējams iesniegt arī aizlūgumus par saviem tuviniekiem šajā dievkalpojumā īpaši.

Atkārtoti aicina izvirzīt kandidātus apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā22.10.2015

Kandavas novada dome atkārtoti aicina iedzīvotājus, uzņēmējus, novada iestādes izvirzīt kandidātus apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18.novembrī.

Iesniegumus lūdzam iesniegt Kandavas novada domē, Dārza ielā 6, Kandavā 202.kabinetā vai pagastu pārvaldēs līdz 2015.gada 28.oktobrim plkst. 12:00.

Iesniegumu veidlapa atrodama šeit

printēt

Ceļojošās izstādes " Baltija un vāci" atklāšana

24.10.2015 13:00 kur : Kandavas novada muzejs

24. oktobrī Kandavas novada muzejā notika izstādes „Baltija un vācieši” atklāšanas pasākums un tikšanās ar izstādes kuratoru Saksijas – Anhaltes - Vācbaltu biedrības priekšsēdētāju Volfgangu Maurahu.

Pasākuma laikā V. Maurahs apmeklētājus īsi iepazīstināja ar izstādes tapšanas ideju un izteica patiesu prieku, ka arī Kandavas novada muzejs šo ceļojošo izstādi ir izvietojis savās telpās. Līdz šim izstāde ir bijusi Ventspilī, Kuldīgā, Jelgavā. Iespējams, ka nākamie tās skatītāji būs cēsinieki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Aicinām uz Kafijas un tējas svētkiem Kandavā16.10.2015

2015.gada 31.oktobrī Kandavā notiks 6. Kafijas un tējas svētki. Tajos būs iespēja nogaršot Latvijā audzētu izejvielu kafiju un tēju, iemācīties pagatavot dzērienus un ēdienus, kā to darīja mūsu vecmāmiņas. Notiks kopīga muzicēšana, izstādes un radošās darbnīcas.

Svētki norisināsies no plkst.11.00 līdz 17.00 Kandavas kultūras namā, Kandavas novada muzejā un Tūrisma informācijas centrā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Kandavas novada skolēni aicināti piedalīties gadskārtējā zīmējumu konkursā "Tīrs ūdens – dabas velte”

21.10.2015 - 15.11.2015

Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra” (AAS “Piejūra”) aicina visu Jūrmalas pilsētas, Kandavas, Talsu, Tukuma, Jaunpils, Mērsraga, Rojas, Engures un Dundagas novadu izglītības iestāžu skolēnus, piedalīties zīmējumu konkursā par vides aizsardzības, un šoreiz par ūdens tēmu: Tīrs ūdens – dabas velte”. Konkurss tradicionāli notiek jau sesto gadu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top