faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Jauniešu centrā atklāta izstāde "Mūs vieno māksla"01.11.2017

   26.oktobrī jauniešu centra “Nagla” zālē tika atklāta izstāde “Mūs vieno māksla!” Izstāde  tapusi projekta “Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm” ietvaros, un to realizēja biedrība “Kandavas novada Jauniešiem”. Minētā  projekta mērķis ir veicināt starpkultūru dialogu, savstarpējo izpratni, toleranci, stereotipu laušanu, savstarpēji izzinot latviešu un romu tautu mākslu, veidojot pazīstamu latviešu un romu mākslinieku slavenu gleznu reprodukcijas, izmantojot dažādas vizuālās mākslas tehnikas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Helovīna skrējiens 2017

31.10.2017 19:00

31.oktobrī no Kandavas sporta halles tika dots starts Helovīna skrējienam. Šogad skrējienā ar uzdevumu bija ieradušās 10 komandas- kopā  43 dalībnieki. Dalībniekiem stundas laikā bija jāatrod pēc iespējas vairāk ielu adreses ar numuru 6 vai 6a un pie tām jānofotografējas. Pirmo vietu izcīnīja komanda "No Patversmes", 2.vietu- "Mazie ērmi", 3.vietu "Zvaigznītes". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Novada mazpulki tiekas ar domes vadību31.10.2017

  31.oktobrī Kandavas novada domē tikās mazpulcēni, lēmumu pieņēmēji un uzņēmēji, lai diskutētu par uzņēmējdarbību un jauniešiem Kandavas novadā projektā “Sava novada saimnieki”.

 Uz sarunu ar Kandavas novada mazpulcēniem bija ieradusies novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude, zemnieku saimniecības “Indāni” saimniece Signe Ezeriņa, Kandavas Jauniešu centra "Nagla" vadītāja Ieva Ozoliņa, Kandavas novada domes Kancelejas vadītāja Anita Dundure, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas direktore Daiga Puga, Kandavas novada izglītības pārvaldes pārstāve Zigita Kārkliņa, kā arī Kandavas novada mazpulku vadītāji – Anita Gaile un Ēriks Bite. Diskusiju organizēja Latvijas Mazpulku padomes priekšsēdētāja Randa Ķeņģe un Latvijas Mazpulku atbildīgā sekretāre Ilze Jukņēviča. Diskusiju vadīja Elīna Jogure un Austra Pavāre.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Iegādāti pamatlīdzekļi Zantes kultūras namam31.10.2017

Kandavas novada dome ir īstenojusi projektu “Pamatlīdzekļu iegāde Zantes kultūras namam” (projekta Nr.17-08-AL14-A019.2203-000008), kura mērķis bija veicināt vietējo iedzīvotāju kultūras kapitāla paaugstināšanu, nodrošinot Kandavas novada Kultūras pārvaldes Zantes kultūras nama organizēto pasākumu kvalitatīvu apskaņošanu, tādējādi paaugstināt pasākuma kvalitātes līmeni un būtiski ietekmēt pasākumu veidošanas iespējas, kā arī nodrošināt efektīvu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesa norisi.

Projekta kopējās izmaksas ir 3448,50 EUR, no kurām publiskais finansējums 3103,64 EUR, bet līdzfinansējums 344,86 EUR.

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 6. novembrim vēl var pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem visā Latvijā30.10.2017

Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt kādu no 770 izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados.

Mācībām var pieteikties ikviens strādājošs vai pašnodarbināts iedzīvotājs vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam. Liela pieteikumu skaita gadījumā priekšrocības uzņemšanā ir pieaugušajiem vecumā pēc 45 gadiem, kuri strādā profesiju klasifikatora 5., 7., 8. un 9. pamatgrupu profesijās, proti, ir pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki, kvalificēti strādnieki un amatnieki, iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri vai vienkāršajās profesijās strādājošie, jo tieši šīs iedzīvotāju grupas ir visvairāk pakļautas bezdarba riskam nākotnē.

printēt Lasīt visu ziņu

Astotie Kafijas un tējas svētki Kandavā aizvadīti

28.10.2017 11:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas kultūras nams

28.oktobrī jau astoto reizi Kandavā svinēja Kafijas un tējas svētkus. Drēgnais un lietainais laiks nebija kavējis kandavniekus, novada ļaudis un ciemiņus no tuvākām un tālākām Latvijas malām, ierasties un izbaudīt svētku plašo piedāvājumu.

Kā allaž kupli bija apmeklēti novada muzejā un amatniecības centrā rīkotie pasākumi: 2017.gada pasaules labākās galda spēles "Ice Cool" Kandavas čempionāts, Riču Raču, Cirks, dambrete, ķegļi un citas spēles lieliem un maziem; Kafijas dzērienu buķete traktierī "Pie melnā kuiļa"; Astrīdas Šliseres 75 gadu jubilejas izstāde un Atstarotāju izgatavošanas darbnīca.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (99)

Notiks konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā”

17.12.2017 kur : Kandavas kultūras nams

2017.gada 17. un 26. decembrī Kandavas kultūras namā notiks Latvijas bērnu un jauniešu jauno vokālistu konkurss „Gaismas dziesmas Kandavā”.

Gada tumšākajā laikā, kad debesīs gaidām iemirdzamies spožāko zvaigzni, mēs viens otram varam dāvāt savu mīlestību. Pirmo reizi Kandavā notiks šī gada sirsnīgākais Latvijas jauno vokālistu AKADĒMISKĀS un ESTRĀDES dziedāšanas konkurss „GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ”. Konkursā dalībniekus- akadēmiskos un estrādes dziedātājus- solistus, duetus, ansambļus un popgrupas aicinām piedalīties ar Adventes laikam atbilstošu repertuāru, lai kopā- Trešajā adventē un Otrajos Ziemassvētkos - Latvijas vienā no skaistākajām mazpilsētām, pulcētu talantīgākos jaunos dziedātājus un kopā svinētu gaismas svētkus!

PUSFINĀLS 17.decembrī Trešajā adventē Kandavas kultūras namā plkst.11:00.

Žūrijā:
•ANNIJA PUTNIŅA- dziedātāja, vokālais pedagogs;
•GINTS CEPLENIEKS- NMV Rīgas Doma kora skolas vadītājs, diriģents;
•GINTS BIRKENŠTEINS- Kandavas Mākslas un mūzikas skolas pasniedzējs, mūziķis,  poprupas "Taustiņi" vadītājs, Kandavas himnas autors.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top