faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novadā uzstāda energoefektīvu LED tehnoloģiju ielu apgaismojumu11.06.2015

Kandavas novada dome ir īstenojusi projektu „Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Kandavas novada publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā”. Projekta ietvaros tika veikta gaismu izstarojošo LED diožu un apgaismojuma regulēšanas ierīču iegāde un uzstādīšana.
Pavisam tika iegādātas 126 gaismu izstarojošās LED diodes , kuras uzstādītas Matkulē - Valtera ielā, Ezera ielā, Centra ielā; Zantē – Meldru ielā, Druviņu ielā, Priežu ielā, Dārza ielā; Kandavā – Abavas ielā, Priežu ielā, Valtera ielā.

printēt Lasīt visu ziņu

Popgrupa „ Taustiņi” piedalās festivālā Jūrmalā09.06.2015

Ar gaišo un prieka pilno G.Birkenšteina dziesmu „Manas brīvdienas” izskanēja Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupas „Taustiņi” dalība 7.jūnijā notikušajā Latvijas bērnu un jauniešu solistu un popgrupu konkursā-festivālā POPFESTJŪRMALA-VI, kurā meitenes – Loreta Lote Makovska, Evita Celma, Sabīne Dārta Strazdiņa, Elīna Ķēniņa, Ieva Rodzika, Renāte Dižbite un Loreta Čabovska – ieguva II pakāpes diplomu.

Uzslavas un saldumi no žūrijas, kā arī vakara saule jūras krastā, ko meitenes pēc uzstāšanās devās izbaudīt, bija kā labs uzmundrinājums tālākajam darbam.
Informāciju sagatavoja popgrupas skolotāja Andra Kairiša

printēt

Represēto Piemiņas diena 14.jūnijā

14.06.2015
14.jūnijā Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā, ar piemiņas pasākumiem tika atzīmēta represijās cietušo tautiešu piemiņas diena.

Pie represēto akmens Kandavā jau 25. reizi kopš tā atklāšanas, pulcējās novada represēto apvienības biedri un citi interesenti.

„Toreiz, pirms 25 gadiem, kad atklāja šo piemiņas vietu Staļina represijās mocītajiem cilvēkiem, pie represēto akmens pulcējās daudz vairāk ļaužu, nekā šodien,- sacīja muzeja vadītāja Sarma Anģēna,- toreiz šeit uzstājās koris, piedalījās tie, kas bija izsūtīti kā pieaugušie 1941. gadā. Šobrīd viņu vairs nav mūsu vidū, palikuši tikai 1941.gadā izsūtītie bērni.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Abavas senlejas velo diena "Noķer vasaru!"

30.08.2015 10:00 kur : Abavas ieleja, īpaši aizsargājama kultūrvēsturiska teritorija

30.augusts ieplānota kā Abavas senlejas Velo diena "Noķer vasaru!".

Pasākumu organizē Abavas ielejas attīstības centrs. Informatīvais atbalstītājs Kandavas Tūrisma informācijas centrs.

Pieteikties līdz 28.augustam pa telefonu 28396830 vai e- pastā aiac@inbox.lv.

Brauciena garums aptuveni 40 km. Būs gan asfalta, gan grants seguma ceļi no Kandavas līdz Sabilei. Apstāšanās populārākajos Abavas senlejas apskates objektos - Zviedru cepure, Ēģipte, Plosts pa Abavu, Koka rotaļlietu muzejs un Vīna kalns.

Pulcēšanās braucienam plkst. 10:00 pie Kandavas autoostas.

Visi laipni aicināti!

Bezmaksas seminārs par cirsmu un meža īpašumu pārdošanu08.06.2015

19.jūnijā plkst. 10:00 Valdeķu kultūras namā notiks bezmaksas seminārs „ Cirsmu un meža īpašumu pārdošana- kā to izdarīt maksimāli izdevīgi”.

„ Mežs izaudzis, gribi cirst? Darīt to pašam vai pārdot cirsmu? Kā iegūt visaugstāko cenu”” Par šiem jautājumiem tiks runāts seminārā. Atnāc un uzzini!

Piesakies savlaicīgi- telefons 20222041.

Semināru rīko LLKIC meža konsultāciju centrs.

printēt

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu08.06.2015

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" saskaņā ar Ministru kabineta 2014. gada 30. septembra noteikumiem Nr. 598 "Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību lauku un zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gada plānošanas periodā" un Ministru kabineta 2014. gada 30. septembra noteikumiem Nr. 600 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu konkursu veidā pasākumam "Ieguldījumi materiālajos aktīvos"".

printēt Lasīt visu ziņu

Iekšlietu ministrijas sporta svētki Kandavā

05.06.2015 - 06.06.2015 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā 5. un 6.jūnijā notika Iekšlietu ministrijas 2015. gada sporta sezonas noslēguma sacensības, kuras arī tiek dēvētas par Sporta svētkiem! Šajā gadā savu dalību bija apstiprinājušas 34 komandas.

Pirmās disciplīnas sākās jau 5. jūnijā plkst.13.00, komandas mērojās spēkiem volejbolā, minifutbolā, virves vilkšanā, strītbolā un citās sporta disciplīnās. Tika piedāvātas arī atrakcijas bērniem, tai skaitā bērnu velosacensības un Orbitron atrakcija jeb jautri lidojumi pilotu trenažierī.
Savukārt plkst.18:00 notika tradicionālā sporta sacensību atklāšanas parāde, kuras laikā varēja vērot teatrālā veidā katras komandas (struktūrvienības) prezentācijas uzstāšanos. Noslēgumā notika ikgadējais basketbola supermačs starp Iekšlietu ministriju un Saeimu, kur uzvaras laurus šogad plūca Iekšlietu ministrijas komanda. Pēc sacensībām gan sportisti, gan viņu atbalstītāji tika aicināti līksmot jautrā zaļumballē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0)

Mobilais mamogrāfs Kandavā

01.07.2015 kur : Kandavas novada sociālās palīdzības centrs

Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 1.jūlijā pie Kandavas sociālā dienesta, Jelgavas ielā 4a.

Uz mamogrāfa pārbaudi izbrauc TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!!

  • Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma).
  • Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram NAV līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu - PAR MAKSU.

Pieraksts notiek pa telefoniem 67 14 28 40 un 27 86 66 55 (lūgums iepriekš sagatavot personas kodu un tālruņa numuru)

Sīkāka informācija www.mamografija.lv vai uz e-pastu info@mamografija.lv

Lienītes Bērziņas gleznas Vējspārnā

05.06.2015 - 12.06.2015 kur : Vējaspārns, mākslas galerija

Kandavas kultūras nama izstāžu zālē „ Vējspārns” apskatāma Lienītes Bērziņas gleznu izstāde „ ZOOM” jeb latviski- Pietuvināts.

Lienīte ir gleznotāja - autodidakte. Viņa ir sabilniece, bet strādā Kandavā, jau daudzus gadus par frizieri. Māksla ir Lienītes sens, nepiepildīts sapnis. Gleznot rosināja viņas draugi-profesionāli mākslinieki. Lienīte strādā akrila un eļļas tehnikās aptuveni 5 gadus. Viņa ir Kandavas gleznošanas studijas dalībniece. Lienītei piemīt dziļa iekšējā pasaule, neatlaidība, inteliģence. Talants, laba krāsu izjūta un gaume.

Imants Ziedonis sacījis, „ mēs saskārāmies tikai dažos punktos” , lai Tavs radītprieks nebeidzas, Lienīt!

Apbalvo novada labākos skolēnus un viņu pedagogus04.06.2015

4.jūnijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas aktu zālē notika Kandavas novada izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu apbalvošanas pasākums par izciliem sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajās konferencēs un sporta sacensībās un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu skolēni par izcīnītajām godalgotajām vietām un Atzinību starptautiskos, valsts un reģionu konkursos. Tāpat tika apbalvoti pedagogi par šo skolēnu sagatavošanu.

Apbalvoto saraksts

printēt

VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku ieskaņas koncerts

27.06.2015 14:00 kur : Kandavas Evaņģēliski luteriskā draudze

27. jūnijā Kandavas Luterāņu baznīcā notika VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku ieskaņas koncerts. Tajā piedalījās Jauktais koris "Vyturns" no Ukmeras (Lietuva), kamerkoris "Laurus" (Somija) un jauktais koris "Kandava" (Latvija).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas novada svētki godam aizvadīti!31.05.2015

Svētdien, 31.maijā ar dievkalpojumu un Kandavas kultūras nama sieviešu vokālā ansambļa „ Cantabile” Lūgšanu dziesmām Kandavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā iesākās novada svētku trešā diena.

Vēlāk Promenādē notika 2.Kandavas pīlīšu regate un „ Veiklais zivju ķērājs”. Paldies Dievam, negaisa un krusas mākoņi bija pārskrējuši pāri Kandavai jau stundu pirms šiem notikumiem un vēlāk gar pamali aizslīdēja uz Tukuma pusi.

Pīlīšu regatē godalgoto trijnieks bija sekojošs – Tomass Mačanskis, Linards Puplaks un Agneta Prātiņa. Savukārt, visveiklāk zivtiņas noķēra Rūdis Babris, Eva Ļevanova un Daniels Felzenbergs.

Svētki noslēdzās ar nemotorizēto braucamrīku parādi „ Brauc un brīnies!”, kurā piedalījās desmit dažādi braucamrīki, kā piemēram, ceriņu ķerra, pirātu plosts, šeiha harēms, salauztā gulta, Cēres ceļš un vēl citi. Parādes priekšgalā soļoja četri braši Ivetas izjādes zirgi, kuriem sekoja lieliskais rumaks Ērglis ar novada vadību izrotātos atsperu ratos. Pēc skatītāju balsojuma - trešo vietu ieguva „ Cēres ceļš”, otrajā vietā Ivetas zirgi, bet pirmajā – pirātu plosts. Un īstenībā, vietu sadalījumam jau nav nozīmes, galvenais, ka jautri bija visiem!

Kandavas novada svētki ”Nāc un esi savējais!” godam aizvadīti!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top