faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bezmaksas seminārs par meža vērtību (biotopu) inventarizāciju12.07.2017

Meža konsultāciju centrs š.g. 20.jūlijā plkst. 10:00 LLKIC Tukuma biroja zālē E.Veidenbauma ielā 9 organizē informatīvu bezmaksas semināru par meža vērtību( biotopu) inventarizāciju.

Seminārā tiks izskatīti sekojoši jautājumi:

printēt Lasīt visu ziņu

Notikusi akcija “Uzziedi Kandava”!

10.07.2017 17:00
Akcijas laikā uz Kandavas namu palodzēm tika izvietotas 103 koka kastes ar ziediem

Akcijas laikā uz Kandavas namu palodzēm tika izvietotas 103 koka kastes ar ziediem

10.jūlija pēcpusdienā stāvlaukumā pie Kandavas kultūras nama, lai piedalītos akcijā "Uzziedi Kandava!", pulcējās rosīgs ļaužu pulks. Akcijā piedalījās novada uzņēmēji, amatnieki, domes deputāti, vecāki ar bērniem un citi interesenti, kurus bija uzrunājis jaunizveidotās "Kandavas Ģildes" un novada domes organizētais pasākums. 

Akcijas laikā Kandavas vecpilsētā uz Lielās, Talsu un Ūdens ielas namu palodzēm tika novietotas koka kastes ar ziediem. Koka kastes ziedu stādīšanai ar Kandavas simboliku pilsētai dāvināja uzņēmējs Guntars Indriksons. Puķu stādus novada dome iegādājās no vietējā uzņēmēja SIA "Dārza maģija". Ar melnzemi un pilnmēslojumu labākai stādu augšanai nodrošināja SIA "Kandavas ceļi", uzņēmuma dārznieces palīdzēja ar padomiem puķu dēstītājiem.

Paldies visiem par dalību konkursā! Pareizā atbilde uz jautājumu- "Cik koka kastes akcijas laikā tika izvietotas uz Kandavas namu palodzēm?" - 103. Apsveicam konkursa uzvarētāju Oksanu Babinčuku, kura balvā saņems uzņēmēja G.Indriksona veidoto koka kasti ar Kandavas simboliku ziedu stādīšanai. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Informācija iedzīvotājiem10.07.2017

Kandavas novada domes Būvvalde informē, ka Būvvaldes vadītājs no š.g. 24.jūlija līdz 4.augustam atradīsies atvaļinājumā.

Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība informē, ka sakarā ar atvaļinājumu, KKS darba laiks jūlija mēnesī: trešdienās no plkst. 9:00 līdz 12:00. Iedzīvotājus pieņem Kandavas novada domē 104.kabinetā.

 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Kandavas novada sportistu rezultāti VII Latvijas Jaunatnes olimpiādē10.07.2017

7. jūlijā Kandavas novada domes vadība kopā ar Kandavas novada sporta skolas jaunajiem sportistiem un treneriem devās uz VII Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi, kas norisinājās no 7. līdz 9. jūlijam. Kandavas novadu Jaunatnes olimpiādē pārstāvēja 15 dalībnieki.

Šogad Kandavas novads tika pārstāvēts vieglatlētikā un ielu basketbolā. Mūsu sportisti savu veikumu rādīja Ogrē un Cēsīs.

Olimpiādes atklāšana notika Cēsu pils parkā 7. jūlija vakarā. Atklāšanu ievadīja dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz pils parku, pēc tā norisinājās svinīgā ceremonija, ko vadīja TV un radio personība Renārs Zeltiņš. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Domes vadība un deputāti apseko Kandavas Mākslas un mūzikas skolu07.07.2017

Pēc domes deputātu ierosinājuma, Kandavas novada domes vadība un deputāti  7.jūlijā devās vērtēt Kandavas Mākslas un mūzikas skolas pārbūves izpildes gaitu.

Paredzēts, ka projekts tiks pabeigts šī gada oktobra beigās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Iedzīvotāju ievērībai!06.07.2017

Sakarā ar telpu remontdarbiem Kandavas poliklīnikā, praktizējošie ārsti ( izņemot zobārstus) pacientus jūlijā un augustā pieņems no plkst. 8:00 – 13:00.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Pašvaldības delegācija dodas vizītē uz Kannus pilsētu Somijā05.07.2017

No š.g. 6.jūlija līdz 10.jūlijam Kannus pilsētā Somijā notiks Eiropas Savienības (ES) mazo pašvaldību hartas gadskārtējais pasākums. 5.jūlijā, lai piedalītos tematiskās konferencēs par ES valstīm aktuāliem un vienojošiem jautājumiem, uz Somiju devās Kandavas pašvaldības delegācija.  Šī gada tikšanās temats- kā ES pilsoņu savstarpējā sadarbība palīdz radīt drošību Eiropā.

Vizītē uz Somiju devās hartas projektu koordinatore Iveta Grunte, domes deputāti -Alfreds Ķieģelis un Dainis Rozenfelds, Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītājas pienākumu izpildītāja Zigita Kārkliņa, domes nekustamo īpašumu nodaļas vadītāja Sandra Bērziņa un jaunieši- Adrija Kindzule, hartas jauniešu projektu koordinatore, Gvido Bērziņš, titula “ Kandavas novada 2016.gada jaunietis” ieguvējs un Kristaps Ozols, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top