AA+A++
A AAA

Kandavas novada BJSS vieglatlētu starti sacensībās Rojā un Saldū30.09.2020

img_20200927_wa0003.jpgKandavas novada BJSS vieglatlētu starti sacensībās Rojā.

25. septembrī notika Rojas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupās. Mūsu jaunie vieglatlēti cīnījās ļoti veiksmīgi un ieguva 16 medaļas.

3 medaļas mūsu tāllēcējām. 1.vietu izcīnīja Marta Ērenfrīde ar personīgo rekordu 3.62 m, sudraba medaļa Sindijai Patrīcijai Leicei ar 3.44 m, bet bronzas medaļu izcīnīja Inese Grīnberga 3.35 m. Meitenes izcīnīja medaļas arī 60 m skrējienā – zeltu Sindija Patrīcija 10.34 s un sudrabu Marta 10.55 s.

Rolandam Podiņam arī izdevās veiksmīgi starti un iegūtas divas medaļas- 1.vieta tāllēkšanā 3.51 m un otrā vieta 60 m skrējienā 10.64 s.

Bet pildbumbas mešanā viss goda pjedestāls kandavniekiem! Zelts Gustavam Drīksnam 10.69 m, sudrabs Adrianam Balodim 9.75 m un bronza Eduardam Petriņam 9.36 m.

Bumbiņas mešanā otrais Ingus Rožinskis 38.40 m un trešais Ģirts Rasmans 36.85 m. Ingus izcīnīja arī zeltu 500m skrējienā ar rezultātu 1:40.30, bet Agnese Šteinberga 500 m skrējienā izcīnīja sudraba medaļu ar rezultātu 2:16.0.  Martins Arams Avetjans 300m - 4.vieta,  Lauris Gāliņš 500 m  - 2 vieta; Ģirts Ramans 60 m 2.vieta; bumbiņas mešana - 3.vieta. Vēl 1.vieta Inesei Grīnbergai, 3.vieta Ilvaram Rožinskim -300m skriešanā, 3.vieta Signei Elīnai Polei  60m skriešanā un 2.vieta Signei Elīnai Polei pildbumbas mešanā.

Sportistu treneri Aivars Rožinskis, Elvīra Juhņēviča un Andrejs Gross.

Kandavas novada BJSS vieglatlētu starti sacensībās Saldū.

27. septembrī notika Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-12 grupās.

Izcili sasniegumi mūsu lodes grūdējiem! Agneta Muskeite izcīnīja zelta medaļu ar 12.13 m, Martai Rūtai Šteinbergai 3.vieta ar rezultātu 11.36 m. Otro vietu ieguva Kārlis Didzis Asars 10.25 m.

Lielā konkurencē sudraba medaļas 4x100 m stafetē izcīnīja mūsu skrējēji Krišjānis Botmanis, Rūdis Babris, Roberts Barkāns un Kārlis Didzis Asars 59.12 s.

800 m skrējienā Inese Grīnberga ieguva 3. vietu 3:10.73, bet Kate Ābele 4.vietu 3:23.83.  Vēl 4.vietu tāllēkšanā ieguva Roberts Barkāns 4.69 m. 2.vieta 800m skriešanā Ingum Rožinskim.

Sportistu treneri Aiva Ķēniņa, Aivars Rožinskis un Andrejs Gross.