faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēdzies konkurss “Sakoptākā sēta 2015. Kandavas novadā” 06.10.2015

2015.gada 24.septembra Kandavas novada domes sēdē tika apstiprināti konkursa „ Sakoptākā sēta 2015. Kandavas novadā” uzvarētāji.

Zantes pagasts

Piemājas saimniecība “Kalnieši” - Velta Evarsone un Raitis Evarsons

Zantes kultūras nams – Kultūras nama vadītāja Egija Lāce

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs01.09.2015

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris - Zinību diena Kandavas novada izglītības iestādēs

1.septembris- diena, ko ar nepacietību gaida skolotāji, skolēni un viņu vecāki. 1.septembris – Zinību diena- svētki, kad skolās pēc vasaras brīvlaika atkal atskan bērnu balsis, sākas jaunais mācību gads.

Zinību dienā savus audzēkņus laipni sagaidīja visas Kandavas novada izglītības iestādes- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola, Kandavas internātvidusskola, PIKC Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums, PII „ Zīļuks”, Kandavas Mākslas un mūzikas skola, Kandavas Deju skola, Kandavas novada BJSS, Vānes pamatskola, Cēres pamatskola, Zemītes pamatskola un Kandavas novada Zantes pamatskola .

printēt Lasīt visu ziņu galerija (122)

Konkurss "Draudzīgs velosipēdistam"06.08.2015

Ja Jūsu uzņēmums, organizācija nodrošina kvalitatīvas velonovietnes, velosipēdu glabāšanas vietas vai citus risinājumus velosipēdiem, kas izvietoti vai uzlaboti no 2014. gada 1. janvāra līdz 2015.gada 1.septembrim, informējiet arī mūs, piedalieties konkursā un saņemiet kvalitātes zīmi!

printēt Lasīt visu ziņu

Miķeļdienas atzīmēšana Cēres pamatskolā30.09.2015

29. septembrī Cēres pamatskolā notika svētki par godu Miķeļdienai- “Kūku Miķelis”.

Katras klases uzdevums bija pagatavot torti par godu Miķelim. Klašu kolektīvi bija ļoti centušies, izdomājot tortēm interesantus nosaukumus, tā bija, piemēram, “Princeses Dzērvenītes Miķeļdienas torte”, “Miķelis selgā” un “Rudens saldumiņš”. Katra klase savas tortes arī prezentēja. “ „Dzērvenītes” rādīja īpaši pamatīgi sagatavotu uzdevumu ar tērpiem un grimu.

Īpaši godināja arī mūsu skolas mazo Miķelīti - kā pienākas, ar torti un miķeļpuķēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Biedrības “Kandavas Partnerība” tikšanās ar Cēres pagasta iedzīvotājiem

18.09.2015 16:00 kur : Kandavas Partnerība, biedrība

Biedrība “Kandavas Partnerība” aicina piedalīties iedzīvotāju sanāksmēs/semināros par attīstības virzieniem un prioritātēm.

Informācija Cēres iedzīvotājiem!23.09.2015

Pirmdien, 28.septembrī no plkst.16.00 līdz 19.00 Cēres centrā notiks sacensības orientēšanās sportā. Dalībniekiem aizliegts šķērsot kartē attēlotus: apstrādātus tīrumus un sakņu dārzus, puķudobes, dzīvžogus, izteiktus privātīpašumus un citas lieguma teritorijas. Sacensību laikā iedzīvotāji tiek lūgti būt saprotoši, kā arī pieskatīt savus suņus.

Sacensības rīko sporta klubs „Kandava”.

printēt

Cēres pagasta un sporta svētki

06.06.2015 kur : Cēres sporta halle

6. jūnija rītā Cēres sporta laukumā ar plašu un daudzpusīgu programmu tika atklāti 24. pagasta un sporta svētki „Lai sanākam Cērē!”.

Cēres pagasta svētku rīts ausa silts un saulains, varbūt tāpēc svētku dalībnieki un viesi bija jo īpaši līksmi, tai skaitā arī Cēres pagasta pārvaldniece Maija Jēce un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, kuri, atklājot svētkus, grieza jautru deju Evitas un Gvido dziesmas pavadījumā. Cēriniekus svētkos sveica arī Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0) galerija (0)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top