faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Projekta Erasmus sadarbības partneri viesojas Cērē 24.10.2016

Oktobrī Cēres pamatskola uzņēma ciemiņus, Erasmus+ projekta “Mana nacionalitāte ir cilvēks” sadarbības partnerus no Bulgārijas, Grieķijas, Itālijas un Rumānijas. Šīs starptautiskās tikšanās tēma bija “Veselīgas ēšanas māksla”.

Ārzemju  viesi Cērē tika sagaidīti ar apsveikuma koncertu un iepazīstināti ar skolu, kam sekoja cītīgs darbs projekta tēmā. Projektā iesaistītie skolēni piedalījās zīmēšanas stundā, aktīvi piedaloties arī viesu skolotājiem un izveidojot skaistu zīmējumu izstādi. Noskatījās Cēres skolēnu sagatavoto prezentāciju “Veselīgie ēdieni”.  Pēc prezentācijām notika veselīgu, pašu dārzos izaudzētu, dārzeņu un augļu nogaršošana. Cēres skolotājas bija atnesušas dažādus pašu gatavotus dārzeņu salātus un to receptes no Latvijas aizceļoja pasaulē. Tika izveidota dārzeņu un augļu mini-vārdnīca visu valstu valodās. Tika parādīts kā Latvijā mājās sien ķimeņu sieru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas novada amatierteātri svin Ražas svētkus

15.10.2016 17:00 kur : Kandavas kultūras nams

15.oktobra vakarā Kandavas kultūras namā uz kārtējiem novada Teātru Ražas svētkiem pulcējās Vānes, Cēres, Zemītes, Zantes un Matkules amatierteātru kolektīvi. Šoreiz pasākuma tēma bija ļoti intriģējoša “Mafija… melna kā kafija”.

Attiecīga izvēlētajai tēmai bija arī atmosfēra, kas valdīja gan uz skatuves dēļiem, gan skatītāju zālē. Pieskaņota mūzika, aktieru aksesuāri un apģērbs, uzbūra Itālijas mafijai atbilstošu noskaņojumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Domē viesojas Erasmus projekta dalībnieki

04.10.2016 10:00 kur : Kandavas novada dome

ERASMUS+ programmas ietvaros Kandavas novada Cēres pamatskolā no 2016.gada 2.oktobra līdz 8.oktobrim viesojas sadarbības skolu skolēni un projekta “Mana tautība ir cilvēks” koordinatori.

4.oktobrī projekta dalībnieki no Bulgārijas, Grieķijas un Itālijas apskatīja Kandavu un viesojās Kandavas novada domē. Delegāciju pārstāvji tikās ar priekšsēdētāju Normundu Štofertu un iepazinās ar prezentāciju par novadu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

"Pīrādziņa nūjošana, soļošana, iešana" Cērē

22.09.2016 18:00 kur : Cēres stadions

Eiropas sporta nedēļas ietvarā  "Pīrādziņa nūjošana, soļošana, iešana" notiks Kandavas novada Cēres pagastā 22.09.2016

(Cēres stadions un apkārtne)

Riča piemiņas kauss volejbolā

09.09.2016 19:00 kur : Cēres sporta halle

Komandām pieteikties līdz 8.septembrim, zvanot galvenajai tiesnesei Līgai Rozei,telefons 26239843. Komandā 4 cilvēki.

Zinību diena Kandavas novadā01.09.2016

1.septembris -  Zinību diena, svētki skolotājiem, skolēniem, viņu vecākiem, vecvecākiem, visiem darbiniekiem, kas strādā izglītības iestādēs.

Jau no pulksten deviņiem rītā un līdz pat pieciem vakarā, Kandavas novada skolas aicināja uz Zinību dienas pasākumiem, sveicot visus gada ziedpilnākajos svētkos- Zinību dienā.

Kad dienas gaišās stundas arvien sarūk, siltos vasaras vakarus pamazām nomaina dzestrs drēgnums, dārzos zied greznās gladiolas, košās asteres un saulainās samtenes, tas viss kopā liecina, ka jaunais mācību gads ir klāt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (137)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top