faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aizvadītais gads novada sporta dzīvē07.01.2019

2018. gads- pirmais gads kā novada Kultūras un sporta pārvaldei bijis kā pirmie metri garajā skriešanas disciplīnā.

Domājām kā labāk uzrunāt cilvēkus, vērojām atsaucību, prieku, vēlmi darboties. Uzkrāta laba pieredze, lai zinātu, kur jāpiestrādā, kas jāuzlabo, kam vairs nevajadzētu turpināties, kam ir jāturpinās un jāpieslēdzas vēl vairāk. Aktīvi darbu uzsāka pārvaldes vadītājas vietnieks Roberts Rozentāls. Šajā gadā ir aizvadīti vairāki čempionāti – basketbolā vīriešiem, zāles futbolā, šautriņu mešanā, orientēšanās sportā, dambretē, atklātais čempionāts futbolā, kausa izcīņa florbolā, atklātais hokeja turnīrs, aizvadītas vairākas pirmsskolas vecuma atpūtas stundas, apbalvoti aizvadītā gada labākie sportisti deviņās nominācijās “Sporta laureātā 2017”, aizvadīts Ozolzīļu kauss 3x3 basketbolā, aizvadītas sporta spēles visos pagastos un Kandavā, taku skriešanas seriāli, Lāčplēša dienas un Helovīna skrējiens, šogad jauns ir arī Ziemassvētku turnīrs trīs sporta veidos.

Lepojamies ar mūsu Kandava/COMPOR komandu, kura dalīja 5. līdz 6. vietu 2017./2018.gada sezonā, kas ir ļoti augsts sasniegums komandai, kura debitē augstajā LBL2 divīzijā. Arī šajā sezonā viņi uzrāda labu sniegumu.

Lepojamies ar ikvienu sportistu, kas pārstāv Kandavas novada vārdu dažādās sporta sacensībās, trīs no  tiem ir – Gatis Brikovs, Guntars Staris, Uģis Vītoliņš un Ilmārs Dūniņš. kas piedalās dažādās šautriņu mešanas sacensībās, piemēram Latvijas un Baltijas reitinga sacensības šautriņa mešanā.

Lepojamies ar mūsu Kandavas kartinga kluba komandu. 8. decembrī Aizkraukles kultūras namā tika apbalvoti kartinga sezonas laureāti un Kandavas kartinga klubam 3. vieta kopvērtējumā no 11 komandām, bet sezonas kopvērtējumā Adrians Lasis izcīnīja 2. vietu. Adrians  konkursā “Kandavas novada Sporta laureāts 2017” ieguva galveno balvu nominācijā “Labākais sportists tehniskajos sporta veidos”.

Kandavas novadā lepojamies un novērtējam arī  jauno sportistu Kristapu Ķilpu, kas vasarā ar U18 basketbola izlasi izcīnīja Latvijai vēsturisku sudrabu, arī Kristaps šī gada sākumā saņēma “Kandavas novada Sporta laureāts 2017” balvu nominācijā “Cerība sportā”.

 Priecājamies par katru darīt un sportot gribošo Kandavas novada iedzīvotāju. Prieks, ka Kandavas novada čempionātā basketbolā ir vēl viena jauna Kandavas komanda, tas  pierāda, ka cilvēki grib labi pavadīt laiku un nav nozīmes rezultātam, bet gan kvalitatīvi pavadītajam laikam.

 Paldies visiem pārvaldes sporta speciālistiem, atbalstītājiem, visiem, kas ir palīdzējuši, lai pasākumi notiktu un būtu! Kandava var daudz, to pierāda mūsu sportisti un viņu neatlaidība! Lai veiksmīgs un veselīgs visiem jaunais 2019.gads! Uz tikšanos!

Kultūras un sporta pārvaldes vārdā lietvede -menedžere Annija Rudzīte

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top