faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Amigo Dzintara dziesmas Kandavā10.08.2015

8. augustā Kandavā, Ozolāju estrādē, notika krāšņs “Amigo Dzintara dziesmu” vasaras tūres brīvdabas koncerts un zaļumballe. Koncertā piedalījās spilgtākie un klausītāju iemīļotākie izpildītāji.

Ozolāju estrādē uzstājās grupas “Liepavots", “Galaktika”, “Jūrkant", “Laimas muzykanti", " Zvaigžņu lietus", " Klaidonis" kā arī Edvīns Bauers, Aigariņš un Santa Zapacka. Tie ir mūziķi, kuri visas aptaujas sezonas garumā guvuši skatītāju mīlestību un atzinību, bet tagad devās ciemos pie saviem klausītājiem, lai īstenotu “Amigo Dzintara dziesmu” misiju – padarīt skaistākās dziesmas pieejamas ikvienam.

Koncertu vadīja iemīļotie radio un TV raidījumu vadītāji Velga Vītola un Juris Hiršs. Pēc koncerta lustīgā zaļumballē visus priecēja grupas “Zvaigžņu lietus" un “Klaidonis".

Laiks bija brīnišķīgs un Ozolāju estrāde skatītāju pilna. Pēc organizatoru sniegtās informācijas koncertu apmeklēja vairāk nekā tūkstotis skatītāju.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top