vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg
mobile_header.jpg

Trešdiena 23.10.2019
Daina, Dainida, Dainis

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Novada skolēnu konkurss "Cildens mans novadiņš” noslēdzies10.11.2016

10.novembrī Kandavas jauniešu centra “Nagla” zālē notika novada skolu 8.- 9.klašu konkursa “Cildens mans novadiņš” noslēguma pasākums. Konkursā piedalījās skolēni no visām Kandavas novada skolām.

Pasākumu ar muzikālu svētku sveicienu atklāja Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas ansambļa  “Kaprīze “ meitenes. Konkursa dalībniekus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa.

Kas ir viens gads mūsu mūžā? Tās ir 365 dienas – darbdienas, brīvdienas un svētku dienas. Tas ir aplis. Kad viens aplis beidzas, sākas nākamais. Mums katram ir savs laika aplis. Arī Latvijai ir savs laika aplis no 18.novembra, tieši 12 mēnešus, līdz nākamajam 18.novembrim. Tieši šajā laikā notiek Kandavas novada skolu konkurss „Cildens mans novadiņš”.

Šī gada konkursa tēma bija „Manas pilsētas/pagasta ievērojamākās personības 20 gadsimta sākumā un tagad”.  Šī gada tēmas  ietvaros tika apzināti pagastu un pilsētas ievērojamākie ļaudis, uzzināts ar ko viņi bija ievērojami senāk un tagad, kāds ir viņu ieguldījums pagasta/ pilsētas dzīvē. Skatoties un klausoties skolēnu sniegumā varēja izjust to domu spēku, kas mums visiem liek atzīt, ka dzīvojam skaistā un sakoptā novadā. Skolēni savās  prezentācijās parādīja tās personības  ar kurām mēs Kandavas novadā varam lepoties. Tāpat savos darbos viņi uzbūra gleznas no dabas materiāliem, kurās atklājās mūsu novada krāšņums.

10.novembrī jauniešu centra "Nagla" zālē notika novada skolu ikgadējā konkursa "Cildens mans novadiņš" noslēguma pasākums
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS


Ziņo par pārkāpumiem
Latvija.lv
Kandavas novada ceļu karte.
Piejūra, atkritumu apsaimniekošana
Kandavas ceļi
Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā