faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

SIA "KKP" aicina darbā Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un siltumapgādes daļas remontstrādnieku11.07.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā remontstrādnieku uz nenoteiktu laiku. (Profesijas kods: 931302)

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.

DARBA PIENĀKUMI:
•Veikt nekustāmo īpašumu un inženierkomunikāciju ikdienas uzturēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
•Veikt dažāda rakstura remontdarbus.
•Sagatavot objektus remontdarbu veikšanai.
•Sagatavot darbu izpildes aktus.
•Veikt darbu ar traktoru un traktortehniku.
•Nodrošināt un plānot amata pienākuma veikšanai uzticēto uzņēmuma transportlīdzekļu pareizu ekspluatāciju, atbilstoši tehniskajām prasībām.
•Plānot un organizēt amata pienākumu veikšanai uzticēto uzņēmuma transportlīdzekļu tehnisko apkopi un remontu.
•Veikt saimnieciskās darbības veikšanai nepieciešamo kravu pārvadāšanu.
•Piedalīties ūdensvadu, kanalizācijas un siltumapgādes tīklu remontdarbos.
•Pļaut zāli, zāgēt malku, izcirst kokus un krūmus.

PRASĪBAS:
•Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.
•Vismaz divu gadu profesionālā pieredze līdzīgā amatā, kā arī tehniskās dokumentācijas pārzināšana.
•B kategorijas autovadītāja apliecība, TR-1 (traktortehnikas) apliecība un  C kategorija tiks uzskatītas par priekšrocību.
•Vēlme un spējas iesaistīties komandas darbā, palīdzēt kolēģiem.
•Gatavība mācīties un apgūt visu jauno

MĒS PIEDĀVĀJAM:
•Stabilu darbu – pilna slodze,normālais darba laiks.
•Regulāru atalgojumu un sociālās garantijas.
•Interesantu un dinamisku darba vidi.
•Profesionālu un draudzīgu kolektīvu.

DARBA VIETAS ADRESE: “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.
ATALGOJUMS: mēneša darba alga no 500.00 EUR līdz 600.00 EUR pirms nodokļu nomaksas.
PIETEIKTIES var sūtot CV uz e-pastu: sia_kkp@inbox.lv vai uz juridisko adresi: “Robežkalni”, Kandavas pagasts, Kandavas novads, LV-3120. Tālr.: 63126072, 63126188 un 26603244.
Vakance aktuāla līdz 2019.gada 22.jūlijam

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas

back to top