faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Velobrauciens uz Kalnmuižas pili04.07.2018

Jau sesto gadu Sporta klubs „Kandava”, ar Kandavas novada domes atbalstu, organizē velobraucienus ar galamērķi kādā novada apskates objektā.  Šoreiz devāmies uz Kalnmuižu. 

Uz starta pieteicās 58 braucēji, bet acīmredzot sliktie laika apstākļi, daudzus nobiedēja, jo braucienā, kura maršruts bija 30 km,  piedalījās 24 dalībnieki.  Kā ierasts, brauciena priekšgalā bija gids Kārlis Mamajs, Kandavas novada ceļus vislabāk pārzinošais, bet kolonnu noslēdza Artūrs Jansons- viss jākontrolē un jāpalīdz atpalikušajiem, ceļā devās arī tehniskās palīdzības auto.

 Kalnmuižā mūs sagaidīja Lāsma Dreimane, kura ļoti izsmeļoši iepazīstināja gan ar muižas vēsturi, gan ar to, kas tur notiek šobrīd. Pēc tam mums atļāva apskatīt Kalnmuižas dzirnavas, kuras tiks atjaunotas. Tālāk, pārvarot 3 km garo kāpumu pret kalnu pie Plostiem, devāmies uz z/s „Griezes”, kur mūs sagaidīja Jānis un Ineta Labrenči. Pie viņiem pitstops, kur iestiprinājāmies ar zupu, sieru, kvasu un pīrādziņiem. Pēc tam Jānis mums izrādīja savu saimniecību un daudz arī pastāstīja par koku, tā apstrādi un kokrūpniecību Latvijā. Mājās atgriezāmies līdz ar tumsu.

Paldies visiem dalībniekiem un visiem kas mūs uzņēma. Gaidām ierosinājumus par nākošā gada maršrutu.

Sporta klubs „Kandava”

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top