faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zelta kāzu jubileju atzīmē matkulnieki Ilga un Māris Plezeri25.09.2018

22.septembrī Matkules kultūras namā, tāpat kā pirms piecdesmit gadiem, savas kāzas- šoreiz Zelta- svinēja matkulnieki Ilga un Māris Plezeri.

Kāzu jubilejas reizē ciemos bija atbraukuši radi un draugi no tuvuma un tālumā, pat aiz Latvijas robežām.  Sveikt Zelta pāri ieradās arī novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Maija Zariņa.

  Savu kopdzīves stāstu gaviļnieki bija izstāstījuši jau agrāk, bērniem, kas to pierakstītu atsūtīja uz dzimtsarakstu nodaļu un svinīgajā Zelta kāzu ceremonijā to nolasīja dzimtsarakstu nodaļas vadītāja. Tas bija ļoti emocionāli, vēlreiz visu sanākušo priekšā teikt “JĀ” vārdu, apmainīties skūpstiem, saņemt jaunu laulības apliecību, ieraudzīt vienkopus visus savus mīļos, radiniekus un draugus no jaunības laikiem. 

Tāpat kā toreiz pirms piecdesmit gadiem, aiz loga spīdēja saule, bet mājīgi sapostajā kultūras nama zālē sildīja sirsnīgās emocijas. Bērni un mazbērni bija parūpējušies, lai vecāki no sirds izbaudītu šo dienu, pateicībā par visu labo, ko tie viņiem dzīvē iemācījuši.

Mēs lepojamies ar novada stiprajām ģimenēm, kas ir mūsu stiprums un spēks! Vēlam Plezeru pārim veselību, dzīvesprieku un enerģiju arī turpmāk, kad kopdzīvei būs Smaragda un Dimanta svars!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top