faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zemītes dejotāji par piedzīvoto Dziesmu un Deju svētkos 13.07.2018

VPDK
VPDK "Zemīte" pēc svētku atklāšanas gājiena

Uz emociju viļņa virsotnes patiesā priekā par piedzīvoto

Mēs, VPDK „Zemīte“, esam pavadījuši emocijām bagātu nedēļu Rīgā. Garās mēģinājumu dienas, gatavojoties deju lieluzvedumam „Māras zeme“, prasīja nedaudz vairāk koncentrēšanās un enerģijas nekā ikdienā ierastais ritms. Tā rezultātā esam bijuši daļiņa no liela, skaista deju rakstu brīnuma. Šie svētki par godu Latvijas simtgadei bija īpaši emocionāli, brīžam no sajūtu pārpilnības iemetās kamols krūtīs un acis kļuva mitras. Deju uzveduma kulminācija – visu deju kolektīvu uznāciens ar skaliem, kas simbolizēja latvisko – skaistu rudzu druvu un tiekšanos pēc garīgām vērtībām, iededza patiesu ticību latvju tautas un Latvijas ilgmūžībai. Pēc uzveduma daudzie "Paldies jums par skaisto koncertu!", kurus saņēmām īsziņās, multividē, mutiskā veidā gan no pazīstamiem, gan no pilnīgi svešiem cilvēkiem, deva spēku un pārliecību, ka garie mēģinājumi, skates un koncerti ceļā uz šo pasākumu ir ieguldīto pūļu, laika un spēku vērti.

Mēs gribam pateikt lielu paldies visiem, kuri rūpējās par mūsu labsajūtu un drošību svētku nedēļas laikā. Paldies, Rīgas 6. vidusskolas direktoram un visam kolektīvam, kuri gādāja par mūsu labsajūtu, dodot iespēju izmantot skolas telpas.

Paldies, Tukuma novada darba grupai par koordinēšanu - Dacei Ernšteinei, Kadrijai Mičulei, Inesei Vīnšteinei, Anitai Korsītei un Marutai Čauvai ar asistenti Tīnu Artihoviču, kuras abas komandēja "Ēdamzāles parādi".

Paldies, Tukuma pašvaldības policijai, kura rūpējās par mūsu drošību skolā un ārpus tās.

Droši jutāmies arī Rīgas ielās, Daugavas stadionā un Mežaparka estrādē, jo policijas darbinieki, mediķi, glābēji un viņu darba mašīnu zilās mirgojošās uguntiņas bija redzamas ik uz stūra.

Vislielāko Paldies gribam teikt ēdināšanas uzņēmumam SIA Fristar par garšīgajām maltītēm. Mēs sajutām šefpavāru meistarību, iepriekš sastādīto ēdienkarti dalībniekiem pārvēršot gardās maltītēs.

Viens darba cēliens ir noslēdzies un vēlreiz vēlamies pateikties mūsu kolektīva vadītājai Inesei Cīrulei par to, ka viņas mācīti un uzmundrināti bijām gatavi pievienoties Vislatvijas dejotāju saimei, izdejojot laiku lokus lieluzvedumā. Esam pateicīgi Kandavas novada domes vadībai un Kandavas novada Kultūras un sporta pārvaldes vadītājai Ivetai Gruntei par finansiālā atbalsta nodrošināšanu kolektīva ikdienas darbībai, dalībai svētkos un par skaistajiem jaunajiem Vidzemes novada tautastērpiem, kuri mūs rotāja koncertā. Vissirsnīgākie sveicieni mūsu jaukajam šoferītim Guntaram Ābelītim par rūpēm un uzmanību, kuru viņš veltīja mūsu labsajūtai kopā būšanas dienās.

Rudenī sarosīsimies jaunam darba cēlienam un būsim priecīgi, ja mūsu rindām pievienosies vēl jauni dejotāji, jo tikai kuplā pulkā ir iespējams sasniegt jaunus mērķus un īstenot iecerētos darbus.

VPDK „Zemītes“ dejotāji

 

VPDK "Zemīte" pēc svētku atklāšanas gājiena
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top