faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas Gvadelupes Dievmātes Romas katoļu baznīcas 15 gadu jubilejas svinības

09.09.2018 15:00 kur : Kandavas katoļu baznīca

9.septembrī Kandavas Gvadelupes Dievmātes Romas katoļu baznīca svinēja divkāršus svētkus- savas baznīcas 15 gadu jubileju un draudzes 80 gadu jubileju. Jubilejas reize bija pulcējusi daudz interesentu un viesu no tuvākas un  tālākas apkaimes.

Ar savu klātbūtni draudzi bija pagodinājis Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins, kurš vadīja jubilejas dievkalpojumu, kā arī pārstāvji no Talsu un Tukuma katoļu draudzēm un Kandavas ev.luteriskās draudzes. Katoļu draudzi jubilejā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Ar “Zantes ģimenes atbalsta centra” iniciatīvu, izveidots rotaļu laukums Zantē03.09.2018

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, Kandavas novada iespēju fonds rīkoja projektu konkursu, kurā finansiālu atbalstu saņēma labāko projektu iesniedzēji.

Nodibinājums “Zantes ģimenes atbalsta centrs”, atbalstot Zantes pagasta bērnus iesniedza projektu “Zantes pagasta, bērnu uzraudzības grupas rotaļu laukuma labiekārtošana”. Konkursa rezultātā, projekts tika apstiprināts un Zantes pagasta bērni, kuri apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, ir tikuši pie  rotaļu laukuma. Bērni ar prieku šo laukumu izmanto un rotaļājas tajā. 

Projektu finansē Kandavas novada iespēju fonds ar Kandavas novada domes un ziedotāju atbalstu. Projekta ideja aktualizēta Zantes apkaimes ideju darbnīcā projekta "  Esi pilsoniski aktīvs – piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!"  ietvaros, kuru  finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Par Kandavas novada domes deputātu apstiprināts Aigars Lasis06.09.2018

Ceturtdien, 6. septembrī notika Kandavas novada domes ārkārtas sēde, kurā Kandavas novada domes deputāta statusā ar 2018.gada 6.septembri apstiprināja Aigaru Lasi.

Kandavas novada vēlēšanu komisija 2018.gada 4.septembrī izskatīja jautājumu par deputāta Alfreda Ķieģeļa pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa sakarā ar deputāta nāvi 2018.gada 27.augustā. Deputāta kandidāts, kurš kā nākošais partijas “Latvijas Zemnieku Savienība” sarakstā ieguvis vislielāko balsu skaitu, ir Aigars Lasis, kuru arī Kandavas novada vēlēšanu komisija virzīja apstiprināšanai deputāta statusā. Ar balsu vairākumu, Aigars Lasis tika apstiprināts deputāta statusā.  

Tika apstiprinātas arī vairākas izmaiņas domes pastāvīgi darbojošos komiteju sastāvos. Ar 2018.gada 6.septembri Aigars Lasis tika ievēlēts Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sastāvā; Signe Ezeriņa tika ievēlēta Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas sastāvā; Daiga Puga tika ievēlēta Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sastāvā. Tika apstiprinātas izmaiņas arī Kandavas novada domes Medību koordinācijas komisijas un Iepirkumu komisijas sastāvos. 

printēt

Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Rudens Kandavas novadā”

01.09.2018 - 18.11.2018

Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Rudens Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1. septembra līdz 18.novembrim. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!

Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 18.novembrim, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti  pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv. Fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" septembra numurs06.09.2018

Kandavas novada dome informē, ka iznācis informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" septembra numurs.  Skatīt šeit

printēt

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina uz bezmaksas nodarbībām Laikmetīgās mākslas radošajā laboratorijā

05.09.2018 17:30 - 26.09.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Projekta “Laikmetīgās mākslas radošās laboratorijas izveide” ietvaros visi interesenti  ir laipni aicināti uz bezmaksas laikmetīgās mākslas radošajām nodarbībām, kurās septembra mēnesī būs iespēja veidot mākslas darbus akvareļa tehnikā.

Nodarbības notiek katru trešdienu, plkst. 17:30, iepriekš piesakoties pa tel. 29146069.

Nodarbību grafiks:

  • -5.septembrī;
  • -12.septembrī;
  • -19.septembrī;
  • -26.septembrī.
printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas – Dānijas sadraudzības projekts “Camp 34” 20.-24.08.2018.

Nu jau sesto reizi Kandavas K.Mīlenbaha vidussskolas jauniešiem bija iespēja piedalīties Latvijas – Dānijas sadraudzības projektā “Camp 34”, kas aizsākās 2013.gadā, kad no Lejres komūnas ieradās vairāki skolotāji, lai paustu mums savu ideju par tās izveidi. Projektā ir iesaistītas astoņas Lejres komūnas skolas, kā arī Mērsraga vidusskola un mūsu - Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola. Projekta norises vietas katru gadu mainās. Vienu gadu  - Mērsragā, nākamo – Lejrē un tad – Kandavā. Protams, svarīgākais projektā ir bērniem dāvātā iespēja: pamanīt, saredzēt, sajust to, kas abu tautu kultūrās, tradīcijās ir atšķirīgs, kā arī to, kas līdzīgs vai pat vienāds. Liels pluss ir arī iespēja uzlabot angļu valodas zināšanas, jo bērni arī ikdienā projekta laikā sarunājās angļu valodā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top