faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām piedalīties programmā "Pats savam saimes galdam"10.04.2017

Kandavas novada iespēju fonds iesaistījies Borisa un Ināras Teterevu fonda jaunajā programmā “Pats savam saimes galdam”.

Borisa un Ināras Teterevu fonda jaunajā programmā “Pats savam saimes galdam” vismaz 400 grūtībās nonākušās ģimenes iegūs papildu iespēju un mudinājumu pašu rokām veikt zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savam saimes galdam. Šajā darbā talkā nāks 15 bezpeļņas organizācijas, kuras šogad īstenos projektus, aptverot 1400 labuma guvējus.

Borisa un Ināras Teterevu fonda jaunā programma sniegs atbalstu bezpeļņas organizāciju centieniem iesaistīt uzņēmīgus un rosīgus savas apkaimes iedzīvotājus darbos, kas uzlabos viņu dzīves apstākļus. Jauno programmu īstenos trīs gadus, ik gadu sniedzot atbalstu 35000 eiro apmērā (kopā 105000 eiro).

Organizācijas atbalstīto projektu ietvaros sarūpēs sēklas, stādus un dārza kopšanas piederumus gan novada trūcīgo ģimeņu piemājas dārzu ierīkošanai, gan biedrību pārziņā esošo dārzu apstādīšanai. Visas vasaras garumā būs arī iespēja saņemt konsultācijas par dārza kopšanu, savukārt rudenī – par ražas uzglabāšanu ziemai un konservēšanu.

4. aprīlī Bulduru Dārzkopības vidusskolā pulcējās Borisa un Ināras Teterevu fonda un programmā iesaistīto organizāciju pārstāvji, lai parakstītu līgumus un saņemtu pirmās sēklas pavasara dārza darbiem.

Kandavas novada iespēju fonds jau otro gadu iesaistās šāda veida  projekta aktivitātē, lai dotu iespēju arī sava novada trūcīgajām ģimenēm un mazturīgajiem gūt atbalstu sava saimes galda papildināšanai. Arī šogad uz atbalstu dārzeņu sēklu un stādu iegādē var pretendēt ģimenes ar bērniem un cilvēki ar ierobežotu rocību, kas atbilst trūcīgo statusam un kuriem ir pieejama zeme ( pašu īpašumā, nomāta vai labu kaimiņu atvēlēta),  kurā  drīkst sēt un stādīt dārzeņus savu ikdienas vajadzību nodrošināšanai. Projekta dalībnieki ar projekta “ Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2017”  informāciju, pretendentu atlases vadlīnijām  un pieteikuma anketu var iepazīties šī raksta pielikumā un Kandavas novada pagastu pārvaldēs pie sociālajiem darbiniekiem, kā arī Kandavas novada Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta nodaļā. Pie šiem speciālistiem var saņemt, aizpildīt un nodot projekta dalībnieka pieteikuma anketas. Pieteikšanās šim projektam ir līdz 21.aprīlim.

Programma rosīgajiem un uzņēmīgajiem “Pats savam saimes galdam” ir turpinājums “Maizes rieciens” (2013-2016) aktivitātei “Atbalsts līdzdarbībai”. Borisa un Ināras Teterevu fonds sāka atbalstu līdzdarbības pasākumiem 2013. gadā, iesaistot labdarības virtuvju apmeklētājus un citu organizāciju redzeslokā esošos maz aizsargātos iedzīvotājus praktiskās aktivitātēs savas dzīves uzlabošanai. Trīs sezonās līdzdarbības pasākumiem atbalstu saņēmuši 28 organizāciju projekti, iesaistot 2365 palīdzības saņēmējus, tostarp bērnus.

Projektu atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds programmas “ Pats savam saimes galdam” ietvaros un mūsu novadā to realizē Kandavas novada iespēju fonds.

pieteikuma anketa šeit

projekta vadlīnijas šeit

Projekta koordinatore Ērodeja Kirillova

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top