faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Kandavas novada taku skriešanas seriāls 4. kārtaGrenču ciema svētki un sporta svētkiKoncerts ar Latvijā populāru mūziķu piedalīšanos "Vienā elpā"

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Kandavā aizvadīta onkoloģisko slimību profilakses diena

29.03.2019 15:00 - 19:00 kur : Kandavas novada sociālais dienests

29.martā no plkst. 15:00 līdz 19:00 Kandavas novada sociālā dienesta zālē (Jelgavas iela 4a, Kandavā) norisinājās onkoloģisko slimību profilakses pasākums iedzīvotājiem.

Onkoloģe- ķīmijterapeite Dr. Santa Volkolakova stāstīja par onkoloģijas diagnostiku un ārstēšanu un Irīna Januma, krūts vēža pacientu atbalsta biedrības “VITA” vadītāja dalījās savā personīgajā pieredzē par onkoloģiskajām saslimšanām. Sertificēta uztura speciāliste Ilze Lutere klātesošos informēja par uzturu onkoloģijas profilaksei un ārstēšanas laikā. 

Pasākuma laikā notika krūšu pašpārbaudes apmācība un demonstrējums ar mulāžām, kā arī speciālistes sniedza atbildes uz interesentu jautājumiem.

Kandavas novada dome īsteno projektu „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080, kura ietvaros martā notiks bezmaksas pasākums iedzīvotājiem- Onkoloģisko slimību profilakses diena.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top