faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Kandavas novada taku skriešanas seriāls 4. kārtaGrenču ciema svētki un sporta svētkiKoncerts ar Latvijā populāru mūziķu piedalīšanos "Vienā elpā"

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

PUSFINĀLS Kandavas novada čempionātā basketbolā, BJSS1 pret Jaunie veterāni

26.03.2019 21:00 kur : Kandavas sporta halle

Jaunie veterāni izcīna uzvaru un ir pirmie pretendenti Kandavas novada čempionātā basketbolā, kas cīnīsies par zelta medaļām!

26.marta pusfināla spēlē, kas aizritēja Kandavas sporta hallē par uzvaru cīnījās BJSS1 un Jaunie veterāni komandas, taču pārāki izrādījās Jaunie veterāni, kas izcīnīja uzvaru ar rezultātu 109:76.

Jaunie veterāni 109: Kristaps Gotfrīds (20pts), Roberts Rozentals (17pts), Krišs Haferbergs (16pts), Ivo Kleinbergs (15pts), Dāvis Piuss (12pts), Toms Zilberts, Artis Rudzītis (11pts), Kristers Zabiņaks (7pts)

BJSS1 76: Kristaps Eņģelis (24pts), Ralfs Bergs (13pts), Ralfs Bērziņš(11pts), Aleksis Frīdemanis (10pts), Imants Hadaņonoks (5pts), Kārlis Kazaks, Oskars Zaļskis (4pts), Roberts Panižniks (3pts), Matiss Likums (2pts), Miks Segliņš

Nākamā pusfināla spēle jau sestdien, 30.martā, kur par uzvaru cīnīsies RGR Pluss un Pūres basketbola komandas!

Nāc un atbalsti!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top