faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas izlaidums

23.05.2015 kur : Kandavas Mākslas un mūzikas skola

23. maijā Kandavas Mākslas un mūzikas skolā tika aizvadīts pirmais šī mācību gada izlaidums, izglītības dokumentus saņēma četrpadsmit absolventi.

Uzrunājot absolventus un viesus, skolas direktore Maruta Balode atklāja, ka šis ir piecdesmit otrais ražas pavasaris mūziķiem un divdesmitais- māksliniekiem. Mūzikas un mākslas skolu šogad beiguši 14 izturīgākie un stiprākie audzēkņi- no tiem vienpadsmit Mākslas skolas absolventi un četri mūzikas skolas absolventi (trīs akardeonisti un flautiste).

Paldies vecākiem, pedagogiem un skolas direktorei par bērnu ievirzīšanu mūzikā un mākslā, kā arī par zināšanu nodošanu nākamajām paaudzēm, sacīja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. „Neapstāties pie sasniegtā, jo zināšanu nekad nevar būt par daudz!”- tā savā uzrunā absolventiem vēlēja domes priekšsēdētājs.

Jauniešus ar skolas absolvēšanu sveica arī Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa, sakot paldies absolventu vecākiem un vecvecākiem. Absolventi dāvanā saņēma kopīgu ekskursiju ar brīvi izvēlētu galamērķi, bet īpašs sveiciens un pateicības vārdi tika nodoti Timoškinu ģimenei no Zantes, kas ieguvusi goda titulu „Gada ģimene” un Šteinbergu ģimenei no Kandavas, kuru meita -flautiste Marta Šteinberga šogad saņēma ne tikai mūzikas, bet arī Mākslas skolas beigšanas apliecību.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top