faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Latvijas gadadienu atzīmē Zantē

17.11.2015 19:00 kur : Zantes kultūras nams

„Nereti mēs dzirdam sakām, ka mūsu valsts pamats ir mūsu cilvēki. Varbūt kādam tā šķiet nodeldēta frāze, bet šodien, valsts svētku priekšvakarā, šī frāze ir īsti vietā. Jo tikai no mūsu ļaudīm, mums pašiem būs atkarīgs, kādu valsti mēs veidojam un kādā dzīvosim.” Ar šiem vārdiem savu apsveikumu Zantes pagasta ļaudīm valsts svētku svinīgajā pasākumā iesāka Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude.Tāpat viņš aicināja atcerēties, ka drošība pasaulē ir ļoti trausla, ko apliecina nesenie notikumi Eiropā un mazliet senākie Ukrainā.

Viņš uzsvēra, ka no mums pašiem, no mūsu saliedētības ir atkarīgs miers un tas, kādā Latvijā dzīvosim. „Sagaidot valsts svētkus, daudzās vietās tiek iedegtas sveču liesmiņas. Gribētos ticēt, ka katrā no mums ir tāda maza sveču liesmiņa, maza gaismiņa, mīlestības gaismiņa pret mūsu dzimto vietu, mūsu novadu, pret mūsu Latviju.”

Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis sveica sava pagasta ļaudis par viņu nopelniem pagasta labā. Aicinot lepoties ar saviem ļaudīm un atskatoties uz svarīgo notikumu, kas tika atzīmēts šoruden, Zantes pamatskolas 130 gadu jubileju, viņš teica lielu paldies un pasniedza apbalvojumu ilggadīgajai skolotājai, bijušajai skolas direktorei un vienkārši labam cilvēkam- Helēnai Bērziņai- par mūža ieguldījumu un starptautiskiem sasniegumiem, veicot pedagoģisko darbu Zantes skolā. Sakot paldies par novērtējumu un atzinību, sirmā skolotāja aicināja atcerēties Raiņa vārdus, ka pastāvēs, kas pārvērtīsies.

Par mūža ieguldījumu pedagoģiskajā darbā Zantes pamatskolā un latvisko vērtību un tradīciju saglabāšanu Zantes pagastā, apbalvojumu saņēma arī pensionētā skolotāja Milda Grīsle.

Par darba tikumu, vienotību un pozitīvu attieksmi, veicot pienākumus Zantes pamatskolā tika apbalvota Dišleru ģimene.

Svētku koncertā piedalījās Zantes pagasta amatiermākslas kolektīvi, Zantes skolas skolēni un viesi no Blīdenes.

Pēc pasākuma visi kopīgi devās vērot svētku salūtu. Naksnīgajās debesīs uzplaukstot krāšņām salūta puķēm, iespējams, katrs domāja ko citu, bet noteikti vēlēja arī gaišu un mierīgu nākotni savam pagastam, novadam un mūsu valstij.

Zantes ļaudis svētkos sveic Kandavas novada domes izpilddirektors Egīls Dude Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis Zantes skolas ilggadējā skolotāja un direktore Helēna Bērziņa-" Zantes lepnums 2015" Zantes pamatskolas ilggadīgā skolotāja Milda Grīsle- " Zantes lepnums 2015" " Zantes lepnums 2015 " - kuplā Dišleru ģimene
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top