faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bezmaksas seminārs par cirsmu un meža īpašumu pārdošanu08.06.2015

19.jūnijā plkst. 10:00 Valdeķu kultūras namā notiks bezmaksas seminārs „ Cirsmu un meža īpašumu pārdošana- kā to izdarīt maksimāli izdevīgi”.

„ Mežs izaudzis, gribi cirst? Darīt to pašam vai pārdot cirsmu? Kā iegūt visaugstāko cenu”” Par šiem jautājumiem tiks runāts seminārā. Atnāc un uzzini!

Piesakies savlaicīgi- telefons 20222041.

Semināru rīko LLKIC meža konsultāciju centrs.

printēt

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu08.06.2015

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" saskaņā ar Ministru kabineta 2014. gada 30. septembra noteikumiem Nr. 598 "Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību lauku un zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gada plānošanas periodā" un Ministru kabineta 2014. gada 30. septembra noteikumiem Nr. 600 "Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu konkursu veidā pasākumam "Ieguldījumi materiālajos aktīvos"".

printēt Lasīt visu ziņu

Iekšlietu ministrijas sporta svētki Kandavā

05.06.2015 - 06.06.2015 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadions

Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā 5. un 6.jūnijā notika Iekšlietu ministrijas 2015. gada sporta sezonas noslēguma sacensības, kuras arī tiek dēvētas par Sporta svētkiem! Šajā gadā savu dalību bija apstiprinājušas 34 komandas.

Pirmās disciplīnas sākās jau 5. jūnijā plkst.13.00, komandas mērojās spēkiem volejbolā, minifutbolā, virves vilkšanā, strītbolā un citās sporta disciplīnās. Tika piedāvātas arī atrakcijas bērniem, tai skaitā bērnu velosacensības un Orbitron atrakcija jeb jautri lidojumi pilotu trenažierī.
Savukārt plkst.18:00 notika tradicionālā sporta sacensību atklāšanas parāde, kuras laikā varēja vērot teatrālā veidā katras komandas (struktūrvienības) prezentācijas uzstāšanos. Noslēgumā notika ikgadējais basketbola supermačs starp Iekšlietu ministriju un Saeimu, kur uzvaras laurus šogad plūca Iekšlietu ministrijas komanda. Pēc sacensībām gan sportisti, gan viņu atbalstītāji tika aicināti līksmot jautrā zaļumballē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0)

Mobilais mamogrāfs Kandavā

01.07.2015 kur : Kandavas novada sociālās palīdzības centrs

Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas ieradīsies 1.jūlijā pie Kandavas sociālā dienesta, Jelgavas ielā 4a.

Uz mamogrāfa pārbaudi izbrauc TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!!

  • Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālā veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir bez maksas (uzaicinājuma vēstule ir derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma).
  • Ar ģimenes ārsta vai ārstējoša ārsta norīkojumu, kuram NAV līgumattiecību ar Nacionālo veselības dienestu - PAR MAKSU.

Pieraksts notiek pa telefoniem 67 14 28 40 un 27 86 66 55 (lūgums iepriekš sagatavot personas kodu un tālruņa numuru)

Sīkāka informācija www.mamografija.lv vai uz e-pastu info@mamografija.lv

Lienītes Bērziņas gleznas Vējspārnā

05.06.2015 - 12.06.2015 kur : Vējaspārns, mākslas galerija

Kandavas kultūras nama izstāžu zālē „ Vējspārns” apskatāma Lienītes Bērziņas gleznu izstāde „ ZOOM” jeb latviski- Pietuvināts.

Lienīte ir gleznotāja - autodidakte. Viņa ir sabilniece, bet strādā Kandavā, jau daudzus gadus par frizieri. Māksla ir Lienītes sens, nepiepildīts sapnis. Gleznot rosināja viņas draugi-profesionāli mākslinieki. Lienīte strādā akrila un eļļas tehnikās aptuveni 5 gadus. Viņa ir Kandavas gleznošanas studijas dalībniece. Lienītei piemīt dziļa iekšējā pasaule, neatlaidība, inteliģence. Talants, laba krāsu izjūta un gaume.

Imants Ziedonis sacījis, „ mēs saskārāmies tikai dažos punktos” , lai Tavs radītprieks nebeidzas, Lienīt!

Apbalvo novada labākos skolēnus un viņu pedagogus04.06.2015

4.jūnijā Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas aktu zālē notika Kandavas novada izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu apbalvošanas pasākums par izciliem sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajās konferencēs un sporta sacensībās un profesionālās ievirzes izglītības iestāžu skolēni par izcīnītajām godalgotajām vietām un Atzinību starptautiskos, valsts un reģionu konkursos. Tāpat tika apbalvoti pedagogi par šo skolēnu sagatavošanu.

Apbalvoto saraksts

printēt

VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku ieskaņas koncerts

27.06.2015 14:00 kur : Kandavas Evaņģēliski luteriskā draudze

27. jūnijā Kandavas Luterāņu baznīcā notika VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku ieskaņas koncerts. Tajā piedalījās Jauktais koris "Vyturns" no Ukmeras (Lietuva), kamerkoris "Laurus" (Somija) un jauktais koris "Kandava" (Latvija).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top