faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ekspluatācijā nodots Rūmenes muižas apvedceļš10.08.2017

10.augustā ekspluatācijā tika nodots Rūmenes muižas apvedceļš

10.augustā ekspluatācijā tika nodots Rūmenes muižas apvedceļš

10.augustā notika Rūmenes muižas apvedceļa V1433 Kandavas novadā pieņemšana ekspluatācijā. Pasākumā piedalījās visas projekta realizēšanā iesaistītās puses, kā arī novada pašvaldības pārstāvji - Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, būvvaldes vadītājs Jānis Jefremovs un būvinspektors Dainis Grasis.

 Projektu par saviem līdzekļiem realizēja SIA “Hotel Bergs”. Būvdarbus veica SIA “STRABAG”. Apvedceļa garums – gandrīz viens kilometrs.

Kā pastāstīja Rūmenes muižas īpašnieki Justs N.Karlsons un viņa dēls Aleksis Karlsons, turpmākajos plānos paredzēts labiekārtot teritoriju starp abiem ceļiem- veco un jauno.

 Tuvākajos muižas labiekārtošanas plānos ietilpst arī muižas vecās kūts pārbūve par viesu apartamentiem un pasākumu zālēm. Tajā skaitā- izstāžu zālēm. J.N.Karlsons uzsvēra, ka Kandava un tās apkārtne ir kļuvusi mīļa un viņš kopā ar ģimeni šeit labprāt uzturas. 

10.augustā ekspluatācijā tika nodots Rūmenes muižas apvedceļš Kandavas novada domes priekšsēdētāja dāvina Kandavas suvenīrmonētas Rūmenes muižas īpašniekiem Justam N. Karlsonam un Aleksim Karlsonam Tiek parakstīts akts par Rūmenes muižas apvedceļa pieņemšanu ekspluatācijā
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top