faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Informatīvais izdevums “Kandavas Novada Vēstnesis” turpmāk jaunā veidolā08.01.2018

Lai iedzīvotāji saņemtu nepieciešamo informāciju, esam daudz domājuši, kā to labāk pasniegt un novadīt līdz interesentiem. Kultūras un sporta pārvaldē būs atbildīgais darbinieks par reklāmu un intensīvu informācijas sniegšanu, bet, kas attiecas uz pašvaldības pieņemtajiem lēmumiem un aktualitātēm, izmaiņas ir skārušas arī pašvaldības informatīvo izdevumu “Kandavas Novada Vēstnesis”. Lai izdevums nonāktu pie visiem lasītājiem, turpmāk ar pasta starpniecību tas nonāks visu Kandavas novada iedzīvotāju pastkastītēs, līdz ar to palielinās arī tirāža. Bet, lai šis pakalpojums nesadārdzinātos, esam mainījuši arī izdevuma vizuālo izskatu. Turpmāk tiks drukāts uz avīžu papīra tipogrāfijā “Mūkusala”, samazinot drukāšanas izmaksas. Piedomāsim arī pie izdevuma satura un kvalitātes. Izdevums būs krāsains ar kvalitatīvām fotogrāfijām. 

Tiek plānotas jaunas rubrikas, kas papildinātas ar attēliem, tabulām un piktogrammām. Viena no rubrikām būs veltīta Latvijas simtgadei, kurā tiks ievietoti raksti par Kandavas vēstures notikumiem, ēkām, ielām, cilvēkiem. Tāpat domājam par izdevumu regularitāti, lai tas pie lasītājiem nonāktu konkrētā datumā, proti, tā izplatīšana uzsākta katra mēneša 5. datumā. Vienlaicīgi ar izmaiņām izdevuma vizualizācijā, izmaiņas sagaidāmas arī mājaslapā kandava.lv, lai veidotos kopīgs un vienots stils.

Sakarā ar Ziemassvētku brīvdienām, un Jaunā gada iesākšanos, kā arī, ņemot vērā jauninājumus, informatīvais izdevums “Kandavas Novada Vēstnesis” iedzīvotāju pastkastītēs nonāks, sākot no 12. janvāra trīs dienu laikā. Tie, kuriem nav pastkastītes, vai arī kādu iemeslu dēļ izdevums nav piegādāts, lūdzu informēt Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāju Līgu Šupstiku (liga.supstika@kandava.lv; tālr.: 26451427). Izdevumu varēs saņemt arī Kandavas novada pagastu pārvaldēs un Kandavas novada domē.

Tie, kuri vēl nav saņēmuši sienas pārliekamo kalendāru “Kandava 1230 – 2018”, to saņems pēc 15. janvāra. Ja kāds pēc 17. janvāra kalendāru vēl nav saņēmis, interesēties sabiedrisko attiecību nodaļā, vai pie savu pagasta pārvalžu vadītājiem.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top