faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas jaunieši piedalās Sociālo inovāciju centra apmācībās Lietuvā10.10.2017

Apmācības ’’Social Innovation HUB’’ norisinājās no 27. septembra līdz 4. oktobrim mācību centrā ’’Daugirdiškes’’, Lietuvā.

Latviju pārstāvēja pieci jaunieši. Pateicoties ’’Kandavas Partnerība’’ ieteikumam tajās piedalījās arī mūsu jaunieši Ketija Morāne un Gints Kļava. Tika iegūta vienreizēja iespēja iepazīties ar dažādiem jauniešiem, kā arī sastapt Latvijas lielisko šova komandu ’’Street Warriors’’. Šīs septiņu dienu apmācības pulcēja interesentus no Norvēģijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Īrijas un Bulgārijas, lai veicinātu savstarpēju sadarbību Eiropā, kā arī, lai dotu iespēju iegūt zināšanas uzņēmējdarbībā, biznesa veidošanā un arī darbā ar jauniešiem.

Projekts sniedza daudz jaunu zināšanu un vienreizējas emocijas, jaunus draugus un lielisku pieredzi, kā arī iespēju aplūkot citu valstu kultūras un tautu mentalitāšu atšķirības.

Lūk, ko pastāstīja Ketija Morāne, NVA pasākuma „Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” stipendiāte biedrībā “Kandavas Partnerība”:

 “Manuprāt, ikvienam jaunietim, vai indivīdam, kurš vēlas savā dzīvē veikt ko ievērojamu, veidot pasauli labāku un darboties ar jauniešiem un līdzcilvēkiem, šāda veida apmācības noteikti ir jāapmeklē, protams, izvēloties sev interesējošu darbības jomu. Šī bija mana spilgtākā un pozitīvākā pieredze, jo pasniedzēji, Nerijus Miginis un Marius Ulozas no Lietuvas, savu darbu veica profesionāli un ļoti organizēti, kā arī visi dalībnieki bija ļoti atvērti, draudzīgi, smaidoši un kreatīvi. Noteikti iesaku katram izmantot jebkuru iespēju papildināt zināšanas, jo cilvēkam ir komfortabli dzīvot rāmjos, taču bilde vienmēr paliks tā pati. Ja vēlies mainīt savu bildi, izveidot kolāžu un piešķirt krāsas, dari to, ko vēl neesi darījis un esi drosmīgs!”

 

 

 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top