faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas luteriskā draudze atzīmē Reformācijas 500. gadadienu09.11.2017

 22.oktobrī, atzīmējot Mārtiņa Lutera ieviestās reformācijas 500. gadadienu un Kandavas, Veisigas un Šēnfeldes draudžu sadraudzību, pie Kandavas evanģēliski luteriskās baznīcas tika iestādīts Vitenbergas Lutera dārza partnerkoks - sarkanlapu ozols.

Svētības vārdus teica Kandavas ev. lut. draudzes mācītājs Valdis Podziņš un pasākumā piedalījās draudzes cilvēki. Šī pasākuma iniciatori bija iepriekš minētās draudzes Drēzdenē. Kandavas ev. lut. draudzes delegācija - Avota Dace, Zigrīda Pelīte, Sandra Leite un Maija Egle- viesmīlības, mīlestības un patiesa svinīguma apstākļos svinēja reformācijas 500. gadadienu, viesojoties Drēzdenē Veisigas - Šēnfeldes draudzē. Piedzīvojām divus dievkalpojumus un guvām jaunus draugus- minēto draudžu partnerdraudzi no Čehijas. 

 30.oktobra novakarē baudījām sadraudzību Šēnfeldes baznīcā pie Lutera galda. Dace Avota nolasīja mūsu mācītāja uzrunu partnerdraudzei. Mācītājs Vilfrīds Fričs un mūsu sadraudzības patrons Franks Pavasars iepazīstināja ar Mārtiņa Lutera galda uzrunām, kurās netrūkst humora un asprātības. 

 Vācijā Reformācijas diena -31. oktobris bija svētku diena. Veisigas- Šēnfeldes draudzes visu paaudžu koris un orķestris dievkalpojumā Veisigas baznīcā izpildīja Baha kantāti. Tie bija svinīgi, skaisti un garīgi piepildīti svētki. Īpaši priecēja bērnu un jauniešu dedzība un līdzdalība. Mūsu delegāciju savās mājās mīļi uzņēma vairākas ģimenes. Pateicība Dievam par ilgus gadus kopto sadraudzību, kura iet plašumā un pieaug mīlestībā. 

  Zigrīda Pelīte

 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top