faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Šogad īpašo laulību diena būs 12.maijs12.01.2018

Jau trešo gadu Kandavas novada dome aicina pārus pieteikties laulībām. Šogad 12.maijā pāriem, kuru ģimenēs aug bērns vai bērni un vecāki savu dzīvesvietu ir deklarējuši Kandavas novadā, dāvināsim svinīgo laulību ceremoniju.

Aicinām izmantot šo iespēju un pieteikties Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (Pasi vai Personas apliecību) un 14.00 EUR. Ja Jūsu ģimenē aug  trīs un vairāk bērni, valsts nodeva nav jāmaksā.

Pēc vecāku savstarpējām laulībām ir iespēja mainīt mātes uzvārdu bērna dzimšanas apliecībā, saņemot jaunu bērna dzimšanas apliecību, kurā visai ģimenei būs vienots uzvārds. 

 Dzīvot kopā tāpat, vai laulāties - šāds jautājums visbiežāk aktualizējas brīdī, kad sevi lielajai pasaulei piesaka bērniņš. Bērns pilnīgi noteikti ir pelnījis augt ģimenē, kurā tētis un mamma uzņemas atbildību viens par otru un kopīgi gādā par savu ģimeni. Mūsdienu sabiedrībā ir populāri dzīvot kopā tāpat, taču jautājums par attiecību statusu kļūst svarīgs tieši smagākajos dzīves brīžos, kad nesakārtotas attiecības traucē sakārtot virkni juridisku jautājumu un zaudē likuma priekšā. Tāpēc svarīgākais ir attieksme pret savu tuvāko cilvēku, atbildība, rūpes vienam par otru un mūsu nākotni-bērniem!

Maija Zariņa,

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top