AA+A++
A AAA

Kandavā aizvadīts „ Bosch Superkauss” otrais posms07.06.2016

5.jūnijā Motoparks Kandava trasē notika

5.jūnijā Motoparks Kandava trasē notika " Bosch Superkauss" 2016.gada 2.posma sacensības

Aizvadītājā nedēļas nogalē Motoparks Kandava trasē norisinājās motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” 2016.gada sezonas otrais posms un tika noskaidroti ”Eco Baltia Vide” Lielās balvas ieguvēji.

Sevišķi spraigas cīņas norisinājās ”Jauniešu” klasē – pirmajos divos finālbraucienos sīvākā spēkošanās notika starp pērnās sezonas līderiem Elgaru Jonasu un Hariju Suharževski.  Uzvaru posma kopvērtējumā Harijam Suharževskim, otrais -Jonass, trešais -Babris.

”Junioru” klases kopējā ieskaitē uzvara  Patrikam Uzulam. Otro vietu izcīnīja Kristers Krists Sūna, bet trešais Kristiāns Freimanis.

”Senioru” klasē, kā ierasts, savu ātrumu un meistarību demonstrēja Leons Kozlovskis, kuram uzvara abos finālbraucienos. Otro vietu izcīnīja Raivo Freibergs, bet trešā un ceturtā vieta, ar vienādu punktu skaitu, tika sadalīta starp igauni Vinogradovu un Mareku Lavrovu. Piekto vietu izcīnīja Jurģis Žukas.

”MX Pro” klasē jau kvalifikācijas sesijā bija redzams, ka galvenie pretendenti uz uzvaru būs meklējami starp kaimiņiem no Igaunijas – ātrāko apļa laiku uzrādīja Leoks, viņam sekoja tautieši Krestinovs un Kutsars, ceturtais – Ivans Baranovs no Krievijas, bet piektajā vietā Niks Apfelbaums, kurš bija ātrākais no pašmāju sportistiem. Posmā uzvarēja Leoks. Dāvim Ivanovam - otrā vieta, bet nākamās trīs vietas top5 Igaunijas sportistiem – Kahro, Krestinovam un Lusbo.

”Kvadru” klasē pirmajā braucienā visai sīva cīņa izvērtās starp Edgaru Meņģeli un lietuvieti Vazni. Posma kopvērtējumā uzvara Meņģelim, otrais Vaznis, bet trešais Ralfs Reinfelds.

Komandu ieskaitē, tikai par vienu punktu apsteidzot ”Rodeo MX RT”, uzvaru izcīnīja ”MX Ādaži”. Trešajā vietā ”MX Moduls”, ceturtie mājinieki – ”Motoparks Kandava”, bet top5 noslēdza X99/Slīterāni.