Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta skolas vieglatlētu starti Saldū un Jelgavā27.05.2019

1_7_dita_sportland_2_posms_23_05_19.jpgAr labiem rezultātiem pagājušās nedēļas nogali aizvadījuši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vecāko grupu vieglatlēti.

23.maijā Saldus pilsētas stadionā norisinājās Sportland kausu izcīņas 2.posms U-16 un U-18 vecumu grupās. Izdevās izcīnīt divas medaļas, abas lodes grūšanā. U-18 grupā zēniem sudrabs Naurim Smirnovam, kurš 5kg smago lodi raidīja 11.27 metrus tālu. Iepriecināja Ditas Hadaņonokas starts U-16 grupā, kur jau daudz nopietnākā konkurencē izdevās izcīnīt bronzas medaļu ar rezultātu 10.08metri. Vēl startēja Agnese Besikirska, kura 100m veica pamatīgā lietū, un ar rezultātu 13.92 sek. izcīnīja 9.vietu.

Pats sekmīgākais starts izdevās mūsu patreiz spēcīgākajai vieglatlētei Ievai Annijai Stepiņai, kura 26.maijā Jelgavas stadionā startēja Jāņa Lūša kausu izcīņā šķēpa mešanā un izcīnīja uzvaru U-18 grupā jaunietēm,  sasniedzot jaunu personisko rekordu -  500g smago šķēpu raidot  49.99 metrus tālu. Tikai 1 cm pietrūka līdz 50 metru atzīmei, kas dotu arī sporta meistares titulu.

Sacensībās U-18 grupā startēja pavisam 25 dalībnieces, arī sportistes no Lietuvas. Otrajā vietā palika Ievas nopietnākā konkurente, sportiste no Smiltenes Sabīne Marksa, kura arī uzrādīja atzīstamu rezultātu 49.19 metri. Treneri A.Gross un I.Matīss.