faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Domes vadība tiekas ar novada iedzīvotājiem pagastos12.01.2017

Iedzīvotāju sapulce Vānē

Iedzīvotāju sapulce Vānē

No 10. līdz 18.janvārim Kandavas novada domes vadība organizēja iedzīvotāju sapulces, lai klātienē tiktos ar pagastu ļaudīm, atskatītos uz aizgājušajā gadā paveikto, informētu par plānotajiem darbiem šajā gadā, kā arī uzklausītu iedzīvotāju priekšlikumus.

Tajās piedalījās domes vadība un deputāti, kā arī atbildīgo iestāžu vadītāji, kas tikšanās laikā sniedza atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem, diskutēja un meklēja efektīvākos sasāpējušo problēmu risinājumus.

Domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis informēja, ka šobrīd turpinās darbs pie pašvaldības budžeta sastādīšanas, kuru plānots apstiprināt nākamajā domes sēdē 26.janvārī.

Izpilddirektors Egīls Dude informēja par pagājušajā gadā veiktajiem darbiem pagastos. Tā, piemēram, Cēres pagastā veikta estrādes un tās apkārtnes labiekārtošana, apgaismojuma ierīkošana pagasta centrā, bet šogad plānots Cēres pārvaldes ēkas remonts un lauku grants ceļu atjaunošana. Zantes pagastā pagājušajā gadā nomainīti estrādes un pagasta pārvaldes ēkas jumti, veikta pie Zantes pamatskolas atrodošās ēkas demontāža, kas bija bīstama skolēniem un iedzīvotājiem, savukārt šogad plānots izbūvēt gājēju celiņu no Zantes ģimenes krīzes centra līdz skolai un atjaunot lauku grants ceļu segumus. Lauku atbalsta dienestā iesniegts projekta “Brīvā laika atpūtas kompleksa attīstība pie Zantes pamatskolas” pieteikums. Projekta apstiprināšanas gadījumā pie Zantes pamatskolas tiks uzstādīti āra trenažieri, velosipēdu novietnes, kāpšanas siena un cita veida aprīkojums brīvā laika pavadīšanai bērniem.  

Matkules pagastā lielākais projekts pagājušajā gadā bija meliorācijas sistēmas pārbūve- izrakti grāvji, izbūvētas caurtekas un nobrauktuves, bet šogad- lauku grants ceļu atjaunošana.

Zemītes pagastā izremontētas pārvaldes telpas, ievilkta centralizēta siltumapgāde, ūdensvads un kanalizācija. Siltumapgāde ierīkota arī Zemītes pagasta bibliotēkai. Ir veikta ielu apgaismojuma izbūve Ieviņu ielā. Šogad plānotajos darbos ietilpst Zemītes pagasta estrādes remonts un lauku grants ceļu atjaunošana.

Vānē izbūvēts ielu apgaismojums un gājēju celiņš no skolas līdz dzīvojamajām mājām, kā arī veikta bīstamas ēkas demontāža, kas atradās pie Vānes pamatskolas. Šogad tiek plānots izbūvēt gājēju celiņu pie pirmsskolas izglītības iestādes un izremontēt skolas sanitārās telpas.

Sapulcēs piedalījās pagastu pārvaldnieki, Kandavas novada Sociālā dienesta, SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” un Pašvaldības policijas pārstāvji, kā arī domes deputātes- Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Leonārija Gudakovska, kura klātesošos informēja par Kandavas novada Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības pakalpojumiem un Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Inga Priede, kura pārstāv arī SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”. Par ceļu stāvokli klātesošos informēja SIA "Kandavas ceļi" vadītājs Ivars Marašinskis.

Iedzīvotāju sapulci apmeklēja teju 30 cērenieki Iedzīvotāju sapulce Cēres pagastā Pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš informēja, ka turpmāk pašvaldības policija kontrolēs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanas noteikumu ievērošanu Kandavas novada administratīvajā teritorijā Iedzīvotāju sapulce Zantes pagastā Iedzīvotāju sapulce Zantes pagastā Iedzīvotāju sapulce Zantes pagastā Zantes pagastā iedzīvotāju sapulci apmeklēja ap 50 zantenieku Iedzīvotāju sapulce Matkulē Iedzīvotāju sapulce Matkulē Iedzīvotāju sapulce Matkulē Iedzīvotāju sapulce Matkulē Iedzīvotāju sapulce Matkulē Iedzīvotāju sapulce Matkulē Iedzīvotāju sapulce Zemītē Iedzīvotāju sapulci Zemītē apmeklēja teju 40 zemītnieki Iedzīvotāju sapulce Zemītē Iedzīvotāju sapulce Zemītē Guntis Gulbis interesējas par pašvaldības plānotajiem darbiem Grenču ciemā Iedzīvotāju sapulce Vānē Iedzīvotāju sapulce Vānē Iedzīvotāju sapulce Vāne Iedzīvotāju sapulce Kandavas pagasta Valdeķu kultūras namā
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top