faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Zinību diena Kandavas novadā01.09.2016

1.septembris -  Zinību diena, svētki skolotājiem, skolēniem, viņu vecākiem, vecvecākiem, visiem darbiniekiem, kas strādā izglītības iestādēs.

Jau no pulksten deviņiem rītā un līdz pat pieciem vakarā, Kandavas novada skolas aicināja uz Zinību dienas pasākumiem, sveicot visus gada ziedpilnākajos svētkos- Zinību dienā.

Kad dienas gaišās stundas arvien sarūk, siltos vasaras vakarus pamazām nomaina dzestrs drēgnums, dārzos zied greznās gladiolas, košās asteres un saulainās samtenes, tas viss kopā liecina, ka jaunais mācību gads ir klāt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (137)

Projekta “Vāneniekiem veseliem būt” aktivitātes turpinās02.09.2016

Turpinās projekta „Vāneniekiem veseliem būt” aktivitātes. Vasaras ģimenes pasākumi kopā ar vasaru aizvadīti, trenažieru zālē radies būtisks papildinājums vīriešiem - pievilkšanās kā arī 68 kilogramus smags svaru stienis un nūjas gaida visus nūjotājus. Vānenieki laipni aicināti izmantot  dotās iespējas.  

15.septembrī plkst. 12.30 Vānes kultūras namā aicinām visus projekta dalībniekus apmeklēt Ražas karnevālu. Apmeklētājus lūdzam ierasties kādā rudens rotā līdzi ņemot dārza veltes, lai uz vietas radošo izpausmju darbnīcā radītu ko interesantu no āboliem, ķirbjiem, burkāniem, kāpostiem, kartupeļiem un citiem atnestajiem gardumiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Zinību diena Vānē

01.09.2016 10:00 Vānes kultūras nams

Vānes pamatskolas organizēts pasākums

Muzikāls dzejas vakars "Tāpēc jau, ka nevar zināt, kāpēc…"

16.09.2016 19:00 Vānes kultūras nams

Dzejas lasījumi un dziesmas Vānes sieviešu vokālā ansambļa "Par to..." izpildījumā.

Vērtē skolu gatavību jaunajam mācību gadam

22.08.2016 - 23.08.2016 Kandavas novada Izglītības pārvalde

22. un 23. augustā Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis, izpilddirektors Egīls Dude, Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un domes deputāti Inga Priede, Leonārija Gudakovska, Guntars Indriksons un Dainis Rozenfelds apmeklēja mācību iestādes, lai kopā ar skolu direktoriem izvērtētu kā norit mācību iestāžu sagatavošana jaunajam darba cēlienam.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (64)

Pagasta svētkus svin Vānē

06.08.2016 - 07.08.2016 Vānes pagasta estrāde

„Šodien mūsu pagasta vārds masu medijos izskanēja pa visu valsti!”- tā, 6.augustā Vānes brīvdabas estrādē pagasta svētkus atklājot, dižojās Vānes Podziņa un Odziņa. Abas jestrās dāmas ar trāpīgiem izteicieniem un izdarībām uzturēja jautru garu, baidot projām melnos lietus mākoņus, kas krājās pamalē. Kad lietus, pēc laika tomēr nolija, tas bija silts un auglīgs, netraucējot bērniem un pieaugušajiem uzgriezt lustīgu danci zem siltajām lietus šaltīm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (82)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top