faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Svecīšu vakari novada kapsētās Mūžības svētdienā, 25.novembrī02.11.2018

Zemītes, Matkules, Zantes, Cēres un Vānes pagasta pārvaldes informē, ka mirušo piemiņas diena- svecīšu vakars notiks š.g. 25.novembrī, Mūžības svētdienā. Šajā dienā aicinām piederīgos iededzināt svecītes arī Kandavas pilsētas kapsētās.

printēt

Domubiedri Zemītē atjauno informācijas stendus un uzstāda soliņus29.10.2018

Projektu konkursā “Dari pats”  Zemītes domu biedru grupa “Mēs Zemītei”  Raita Priedes vadībā īstenoja projektu   Labi darbi, sakoptai videi Zemītes pagastā”. Projekta ietvaros Zemītes pagastā tika atjaunotas informācijas stendu koku detaļas (3 stendiem) un veikts dzelzs daļu krāsojums. Stendu pie Zemītes tautas nama uzstādīja jaunā vietā, jo tas pēc remonta 2013.gadā bija noņemts. Stends Grenčos tika izgatavots un uzstādīts no jauna vecajā vietā. Kopā atjaunoti un salaboti 4 stendi.

Zemītes kapsētā kapu svētku  norises vietā tika uzstādīti trīs 4 m gari soli, īstenojot ieceri- nodrošināt iespēju apsēsties gados veciem cilvēkiem pasākumu laikā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zemītes pagasta iedzīvotājus aicina uz konsultatīvās padomes sēdi09.10.2018

Aicinām iedzīvotājus uz Zemītes pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēdi  š.g. 18. oktobrī plkst.18:00 Zemītes tautas namā. Tiks izskatīti sekojoši jautājumi: 

 1. Ieteikumi kandidātu izvirzīšanai apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā

2. Ierosinājumi un idejas 2019. gada budžetam

 3. Citi jautājumi

printēt

Zemītes skolas 170 gadu jubilejas salidojums

22.09.2018 18:00 kur : Zemītes tautas nams

Šogad, Latvijas simtgades gadā ar absolventu salidojumu, Zemītes skola svinēja 170.dzimšanas dienu. 22.septembra vakarā Zemītes tautas namā notika svinīgais pasākums par godu skolas jubilejai.

 Pasākuma vadītāji – skolas absolventi Gatis Priede un Elvita Klaumane – radīja sirsnīgu un lepnuma pilnu atmosfēru, cildinot savu skolu un piederību šai vietai. 

Apsveikuma vārdus un vēlējumus teica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede. “Ir bijuši dažādi laiki, ne vienmēr skola atradusies Zemītes pilī, tādēļ šodien īpaši gribas atzīmēt nozīmīgo brīdi - 2000. gada 1. septembri klātesot toreizējai Valsts prezidentei Vairai Vīķei – Freibergai, kad skola pārcēlās uz šīm skaistajām telpām. Reizē ar pārvākšanos skola ieguva saukli – “Iededz gaismu sevī! “. Varu droši apgalvot, ka tā īpašā gaisma, kas šeit izstaro, palīdz tikt pāri visām grūtībām. Ceru un ticu, ka pateicoties enerģiskajam skolas kolektīvam un direktorei Marutai Vilumsonei izdosies skolu saglabāt, neskatoties uz grūtībām un izglītības reformām.” 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Zemītes pagasta svētki

25.08.2018 11:00 - 26.08.2018 - 03:00 kur : Zemītes tautas nams, Zemītes pils parka estrāde

25.augustā Zemītes pagasta ļaudis svinēja ikgadējos pagasta un sporta svētkus "Nāc lustēt Zemītē!". 

Uzreiz pēc sporta spēļu svinīgās atklāšanas Zemītes pils parkā sporta laukumā pulcējās komandas, kas piedalījās sporta spēlēs- volejbolā, futbolā, strītbolā, kā arī individuāli sportisti, kas sacentās dažādās vieglatlētikas disciplīnās- trīscīņā, šaušanā, šautriņu mešanā, zaķu kriketā.  

Pēc sporta spēlēm Zemītes tautas namā, sveikt vietējos bija ieradusies novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte un Cēres un Matkules pagasta pārvalžu vadītājas Maija Jēce un Dzidra Jansone.  Savējos uzrunāja Zemītes pagasta pārvaldes vadītāja Rita Diduha.

Zemītniekus ar koncertu sveica Felikss Ķiģelis un draugi, bet balli spēlēja "Leišmales Jānīši". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Noslēgusies konkursa “Diženi Kandavas novadā” pretendentu vērtēšana24.08.2018

24.augustā ar Zemītes pagasta apmeklējumu noslēgusies konkursa “Diženi Kandavas novadā” pretendentu vērtēšana. Zemītē vērtēšanas komisija viesojās pie trim konkursa dalībniekiem.

Nominācijā “Darbīgākā organizācija/uzņēmums” tika apskatīta z/s “Plencneri”, kurā saimnieko Mairis un Ilze Zvirbuļi ar ģimeni. Saimniecībā tiek nodarbināti 6 darbinieki, tajā ir 130 govju liels ganāmpulks, no tām 70 ir slaucamas govis. Saimniecības darbības paplašināšanai un tehnikas iegādei tiek piesaistīts Eiropas Savienības fondu finansējums.

Žūrijas komisija tikās ar nominācijas “Radošākais novadnieks” kandidātu Gunti Gulbi. Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha Gunti dēvē par savu labo roku un Grenču ciema vecāko, jo Guntis ik dienu rūpējas par grenčinieku labklājību. Tieši viņš risina saimnieciskos jautājumus, organizē kultūras pasākumus un rūpējas par to, lai vietējiem bērniem un jauniešiem būtu droša vide, kur pavadīt brīvo laiku.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (71)

Par elektroenerģijas piegādes pārtraukumu Zemītes pagastā22.08.2018

AS "Sadales tīkls" informē, ka sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā Zemītes pagastā 29.augustā no plkst. 10:00 līdz 17:00 tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde šādiem objektiem: Zemītes pagasts “Cerības” (Pagasta pārvalde, tautas nams un bibliotēka) un dzīvokļi “Cerības”- 1 un “Podiņi”- 17.

 Norādītais elektroenerģijas piegādes pārtraukuma ilgums ir orientējošs un var mainīties atkarībā no remonta darbu ilguma. Plānoto darbu norisei īpašnieka klātbūtne nav nepieciešama.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top