faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ģipša liešanas darbnīca Zemītes pamatskolā11.12.2015

10.decembra rīta pusē Zemītes pamatskolas pirmsskolas grupu un pirmo trīs klašu bērni kopā ar audzinātājām un rūķi gatavoja svečturus Ģipša liešanas darbnīcā Zemītes Tautas namā. Šī nodarbība notika sadarbībā ar Kandavas Amatniecības centru un nodarbību vadīja Kitija Švīgere. Kad darbiņi būs izžuvuši tie tiks rotāti un krāsoti, lai pēc tam kļūtu par jaukām Ziemassvētku dāvanām.

Maziem rūķiem laika daudz, tāpēc viņi palīdzēja Lielajam rūķim. Zemītes pamatskolas bērnu dārza un pirmsskolas sagatavošanas grupas bērni turpina Ziemassvētku laika labo darbiņu maratonu un 11.decembrī Zemītes Tautas namā cepa garšīgas piparkūkas. Izcepa ne tikai sev, bet arī Lielajam rūķim ar ko ļaudis cienāt, kas gatavojas 14. decembra pievakarē plkst.: 16.00 iedegt lielo Zemītes pagasta egli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Galda spēļu vakars sadarbībā ar sporta klubu "Kandava" Zemītē

04.12.2015 18:00 - 21:00 Zemītes tautas nams

4.decembrī, Zemītes tautas namā norisinājās galda spēļu vakars, kur visi interesenti varēja aktīvi darboties vairākos sporta veidos – zolīte, galda teniss, šautriņu mešana un lidojošo šķīvīšu mešanā.

Vairāku stundu garumā tika noskaidrotas godalgotās vietas – zolītē 1.vietu ieguva Māris Uzuls (Ozolnieki), 2.vietu Anita Dzedzeļa (Sknābe), 3.vieta Jānis Kazimirisaņecs.

printēt Lasīt visu ziņu

Iedzīvotāju ievērībai!07.12.2015

Kandavas novada dome informē, ka pagasta pārvalžu kasēs šī gada skaidras naudas maksājumus var veikt līdz š.g. 29.decembrim (ieskaitot).

printēt

Valsts svētku koncerts "Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam"

17.11.2015 18:00 - 19:00 Zemītes tautas nams
Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis

Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis


“Šī zeme ir dzimtene mana,
Te izaugt un dzīvot man ļauts.
Ik puķe tās vārdu man zvana,
Šo zemi par Latviju suc.”

Ar šīm Annas Sakses dzejoļa rindām 17. novembra vakarā pilno Zemītes tautas nama zāli uzrunāja vakara vadītāja Ērodeja Kirillova, lai koncertā “Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam” atzīmētu Latvijas Proklamēšanas 97.gadadienu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Zemītes pamatskolā atzīmē Mārtiņdienu11.11.2015

“Nāciet šurpu puiši, meitas,

Mārtiņdienu nosvinēt!”

Ar šādu aicinājumu Zemītes pamatskolas 8.klase uzrunāja pirmskolas grupiņas un 1. – 6.klašu skolēnus, lai tautiskā stilā atzīmētu rudens beigu un ziemas sākuma laiku. Kā jau tas ierasts, pirms svētkiem tika piemeklētas maskas, jo Mārtiņos sākas tradicionālie ķekatu gājieni. Pārsteigumu sagādāja maskotie ļaudis no pagasta pārvaldes, kuri ieradās, lai līdzdarbotos kopā ar pasākuma dalībniekiem. Pusotras stundas laikā valdīja jautrība, kurā dziesmas mijās ar dejām un rotaļām, vingrošanu, zīlēšanu un cienāšanos. Simboliski visi kopā apdancoja visus Zemītes pagasta laukus, lai nākamgad tajos netrūktu labas ražas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Zemītes " Ozolzīlēm" piecu gadu jubileja19.10.2015

13. oktobrī, bez skaļām ovācijām šaurā dalībnieku un bijušo dejotāju pulkā, senioru deju kopa " Ozolzīles” atzīmēja 5 gadu jubileju. Kolektīva vadītāja Anitas kundze, iesākot svinības ar vārdiem - "Ir labi pamosties no rīta, uzsmaidīt pasaulei un zināt, ka blakus mīt mīļi cilvēki",kavējās atmiņās par „ Ozolzīļu” pirmo tikšanos un domu, ka nekas jau varbūt nesanāks, kolektīvu neizdosies izveidot, bet mēģināt var. Un tā šogad jau piecu gadu jubileja!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pagasta svētkus svin Zemītē29.08.2015

Zemītes pagasta svētku atklāšana notika rīta pusē pie Zemītes skolas

Zemītes pagasta svētku atklāšana notika rīta pusē pie Zemītes skolas

29.augustā pagasta svētkus „Nāc lustēt Zemītē!”svinēja Zemītes pagasta ļaudis. Citos novada pagastos svētki jau nosvinēti, bet zemītniekiem ir tradīcija svinēt tos augusta beigās.

Svētkus pie Zemītes pils rīta pusē atklāja Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis, vēlot visiem priecīgu noskaņojumu, jauku dienu un labus panākumus sporta spēlēs un sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top