faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Seminārs par LEADER projektiem

10.10.2016 16:00 kur : Kandavas novada muzejs

Biedrība “Kandavas Partnerība” izsludinātās LEADER projektu konkursa 2.kārtas ietvaros organizē semināru 10.oktobrī plkst.16: 00 Kandavas novada muzeja telpās.

Darba kārtībā:· plkst.16.00 – 17.30     Informācija par sabiedriskā labuma projektu aktivitāti "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas" un projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā rudeni ieskandina Miķeļtirgū

25.09.2016 kur : Skvēriņš pie Kandavas Bruņinieku pilskalna

25.septembrī, kā tas ierasts jau vairākus gadus pa Miķeļiem, tuvi un tāli ciemiņi un vietējie tiek aicināti uz rudens labumu tirgu- Miķeļtirgu, kad var nopirkt to, kas zemnieku laukos un dārzos izaudzēts, lai uzņemtu vitamīnus no Latvijas lauku labumiem un iepirktu kaut ko arī ziemai, kas nav aiz kalniem.

Rudens ziedi, dārzeņi, garšvielas, žāvējumi, sieri, dzērvenes, ķiploki un dažādas citas gardas lietas bija nopērkamas arī šogad. Par jautrību un labu noskaņojumu gādāja novada pašdarbnieki- pasākuma vadītāji un Vānes lustīgie muzikanti, Zantes dejotāji un popgrupa „Taustiņi” no Kandavas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Pašvaldība pārrunā sadarbības iespējas ar organizāciju “Centrs Dardedze”

23.09.2016 10:30
No kreisās: "Centra Dardedze" sociālā darbiniece Juta Bumbiere, valdes priekšsēdētāja Agnese Sladzevska un  projektu vadītāja Ilze Znotiņa

No kreisās: "Centra Dardedze" sociālā darbiniece Juta Bumbiere, valdes priekšsēdētāja Agnese Sladzevska un projektu vadītāja Ilze Znotiņa

23.septembrī Kandavas novda domē viesojās nodibinājuma “Centrs Dardedze” pārstāvji, lai pārrunātu sadarbības iespējas projektā “Vardarbības pret bērnu novēršana Latvijas lauku apvidos”.

Savos 15 darbības gados “Centrs Dardedze” speciālisti ir izveidojuši vairākas preventīvas programmas, ko veiksmīgi īsteno Latvijas pašvaldības. Ar šī projekta palīdzību centrs plāno nodot divas labās prakses programmas, sagatavojot speciālistus Kandavas un Kuldīgas novados.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ar skolu Olimpisko dienu noslēdzas Eiropas sporta nedēļa Kandavas novadā

23.09.2016 09:30 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

23.septembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Skolu Olimpiskā diena. Šis bija noslēdzošais pasākums Eiropas sporta nedēļas norisēs Kandavas novadā.

Pasākumu kā vienmēr vadīja, komentēja un zvērestu tiesnešu vārdā nodeva Andris Bambis. Cīnīties godīgi, visu sportistu vārdā zvērēja talantīgais Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un K.Mīlenbaha vidusskolas audzēknis Kristaps Ozols.

Karogu mastā svinīgi pacēla Agnese Besikirska (KKMV), Otto Fedukovičs (Cēre),  Beāte Stivriniece (KIVS), Āris Avotnieks (Zemīte), Edvards Millers (PII “Zīļuks”), Tīna Zeberiņa (KKMV).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (61)

Tiek izsludināta talka- konkurss "Čaklākais zīļu vācējs Kandavas novadā"

21.09.2016 - 20.10.2016

Konkurss norisināsies no 21.septembra līdz 20.oktobrim un tā organizētāji ir Kandavas novada Kultūras pārvalde sadarbībā ar Kandavas novada pašvaldības aģentūru ”Kandavas novada sociālais dienests”.

Talkas- konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Septīto Kafijas un Tējas svētku laikā  2016.gada 29.oktobrī.

Ar konkursa nolikumu varat iepazīties šeit

 

Eiropas Sporta nedēļas norises Kandavas novadā

19.09.2016 - 23.09.2016

No 19. līdz 23.septembrim visā Latvijā notiek Eiropas sporta nedēļa. Tā ir Eiropas Komisijas iniciatīva ar mērķi eiropiešu vidū veicināt kustīgu un aktīvu dzīvesveidu. Sporta nedēļā aktīvi iesaistījies arī Kandavas novads.

Nedēļa Kandavas novadā iesākās ar Olimpisko viktorīnu, kurā varēja piedalīties ikviens interesents. Otrdien notika Klinšu kāpšana Kandavas vidusskolas sporta zālē, trešdien foto orientēšanās Kandavā un Pīrādziņa nūjošana, soļošana un iešana Zemītē, bet 22.septembrī Pīrādziņa skrējiens, soļošana vai nūjošana Cēres stadionā un apkārtnē un Kandavas vidusskolas stadionā un apkārtnē. Šos pasākumus aktīvi atbalstīja gan cērenieki Cērē, gan Kandavas internātvidusskolas audzēkņi un skolotājas, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēni un pieaugušie entuziasti – Kandavā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Pie bērnudārza “Zīļuks” lepni plīvo Ekoskolu Zaļais karogs

22.09.2016 10:30
Audzēkņi, personāls un vadība kopā ar Ekorūķi pirmo reizi svinīgi mastā uzvelk Ekoskolas Zaļo karogu

Audzēkņi, personāls un vadība kopā ar Ekorūķi pirmo reizi svinīgi mastā uzvelk Ekoskolas Zaļo karogu

22.septembrī pie Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” pulcējās bērnudārza audzēkņi, personāls un vadība, lai kopā ar Ekorūķi pirmo reizi svinīgi mastā uzvilktu Ekoskolas Zaļo karogu.

  Ar prestižās vides kvalitātes zīmes- starptautiskā Zaļā karoga iegūšanu, klātesošos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, dāvinot grozu ar eko rotaļlietām. Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa savā apsveikumā sacīja, ka lepojas un ir gandarīta, ka “Zīļuks” ir jau otrā zaļā mācību iestāde novadā. Viņa uzsvēra, ka priecātos, ja arī pārējās mācību iestādes sekotu šim labajam piemēram, kas iespējams tikai sadarbojoties skolotājiem, audzēkņiem, vecākiem un tehniskajiem darbiniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top