faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Izmaiņas Kandavas novada kapsētu apsaimniekošanā05.05.2016

Saskaņā ar 2016.gada 28.aprīļa Kandavas novada domes Domes sēdes protokolu Nr.6 Par pašvaldības uzdevuma - Kandavas novada kapsētu un Kandavas pilsētas kapličas apsaimniekošanu un uzturēšanu - deleģēšanu SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi”, informējam, ka par kapu vietas ierādīšanu un kapličas izmantošanu Kandavas pilsētas un Kandavas pagasta kapsētās zvanīt SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” darbiniekiem:Valijai tālr. 26526730un Dzintaram tālr. 29181411.

Informējam, ka kapu vietas ierādīšana Kandavas pilsētā un Kandavas pagasta kapsētās tiks nodrošināta savstarpēji vienojoties noteiktajā termiņā.

Kandavas kapličas un kapu vietas ierādīšanas Kandavas pilsētas un Kandavas pagasta kapsētās cenrādis*:

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novadā svin Latvijas Neatkarības svētkus

04.05.2016 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības 4.maijā Kandavā iesākās kultūras namā ar 2015.gadā novadā dzimušo bērnu un viņu ģimeņu godināšanas pasākumu „ Esmu dzimis Kandavas novadā”, kuru organizēja Kandavas novada dome kopīgi ar novada Kultūras pārvaldi. Katra bērniņa ienākšana ģimenē, novadā, Latvijā ir priecīgs notikums ne tikai vecākiem, bet arī sabiedrībai. Arī Kandavas novada dome priecājās par novadnieku skaita pieaugumu, tādēļ katra mazulīša ienākšana novada saimē ir svētki. Šī iemesla dēļ dome iedibina jaunu tradīciju – svinīgu jaundzimušo uzņemšanu novadā. Šogad tika godināti 93 bērni, kas dzimuši 2015. gadā un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Paziņojums par apkures avansiem03.05.2016

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka klientiem kuriem nav pamatparāda, sākot ar maija mēnesi, tiks piestādīti avansa maksājumi par apkuri 0.41 EUR / m2 bez PVN. Ja nevēlaties maksāt avansu par 2016./2017.gada apkures sezonu, lūdzam paziņot, rakstot uz epastu: SIA_KKP@inbox.lv vai pa tālr.: 63126072, 63126188.

Atgādinām, ka iemaksājot avansu par nākamo apkures sezonu, atvieglosiet maksājumu slogu ziemā.


printēt

Kandavas tehnikuma audzēkne Kristiāna Šteinfelde – Latvijas labākā topošā pavāre03.05.2016

Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā, kas norisinājās aprīļa beigās, un kuru rīkoja Valsts izglītības attīstības aģentūra, noskaidroti Latvijas labākie jaunie pavāri un viesmīļi. Visaugstāko novērtējumu pavāra profesijā ieguva Krisitāna Šteinfelde no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

Pavāra profesijā noslēguma konkursā sacentās seši topošie pavāri- audzēkņi no dažādām profesionālās izglītības iestādēm, kas reģionālajos konkursos bija uzrādījuši visaugstākos rezultātus, tajā skaitā arī Kristiāna Šteinfelde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pavisam nedaudz dienu līdz makulatūras vākšanas konkursa noslēguma pasākumam

20.05.2016 12:00

Kā ir gadus, arī šajā mācību gadā aktīvi norisinās makulatūras vākšanas konkurss „Palīdzēsim kokiem!” Konkursā čakli piedalās Jūrmalas pilsētas, Tukuma, Jaunpils, Engures, Kandavas, Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu izglītības iestādes. Konkurss jau noslēdzies līdz ar Lielo talku, un rezultāti tiks apkopoti līdz 5. maijam, Visi dalībnieki, kas piedalījušies konkursā, tiek aicināti uz noslēguma pasākumu un balvu pasniegšanu. 20. maijā, plkst. 12.00, Laumu dabas parkā gaidīsim pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus, bet plkst. 13.30 vispārizglītojošo skolu skolēnus.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā „Tehniķu diena 2016”

12.05.2016

12. maijā visas dienas garumā tehnikumā notiks pasākums, kura mērķis ir popularizēt tehniskās izglītības programmas.

Topošo automehāniķu, elektrotehniķu un lauksaimniecības tehnikas mehāniķu 1.- 4. kursu audzēkņi varēs apliecināt erudīciju, zināšanas, prasmes un iemaņas dažādos konkursos un krāt punktus, lai cīnītos par balvām gan individuālajos konkursos, gan kursu komandu kopvērtējumos. Profesionālās meistarības konkursi notiks mācību darbnīcās, bet auto veiklības braukšana un jautrības un veiklības stafetes auto poligonā. Pasākuma noslēgumā rezultātu paziņošana, apbalvošana un, protams, balle!

Aicinām piedalīties Kandavas novada svētkos un svētku gājienā

02.05.2016 - 25.05.2016

No 27. līdz 29. maijam norisināsies Kandavas novada svētki, kuros sagaidīsim viesus gan no novada pagastiem, gan no sadraudzības pilsētām Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Moldovā.

Sestdien, 28.maijā plkst. 11:30, novada svētku ietvaros norisināsies svētku gājiens, kurā aicinām piedalīties Kandavas novada iestāžu, uzņēmumu darbiniekus, nevalstiskās organizācijas, iedzīvotāju grupas un citus interesentus. Tēma: „Kandavas novads dzīvo ar garšu!”. Piedaloties gājienā, aicinām parūpēties par tēmai atbilstošu noformējumu, taču tas nav obligāts nosacījums.

Gājiena maršruts: pulcēšanās pie Katoļu baznīcas – Ķiršu iela – Skolas iela – Sabiles iela – Promenāde.

Lūgums gājienam pieteikties līdz 25.maijam uz e-pastu liga.supstika@kandava.lv vai pa tālruni 26451427.

Priecāsimies par atsaucību!

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top