faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Matkulē izskan svētku koncerts Latvijai- "Ar sauli sirdī, dziesmā un dejā"

14.11.2015 19:00 Matkules kultūras nams
Dejo Matkules deju kolektīvs

14. novembra vakarā ar svētku koncertu Latvijai- "Ar sauli sirdī, dziesmā un dejā" tika atzīmēta Latvijas neatkarības pasludināšanas 97. gadadiena.

Svinīgo vakaru vadīja Matkules pagasta iedzīvotājas- Lilita (Kandavas internātvidusskolas angļu valodas skolotāja) un Anastasija (Kandavas internātvidusskolas 7.klases skolniece). Pilno Matkules kultūras nama zāli ar dziesmām un dejām pieskandināja Matkules deju kolektīvs "Saule", bērnu tautisko deju kolektīvs, Matkules Eiropas deju kolektīvs "Alianse" un Matkules dziedošais ansamblis.

Klātesošos svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Uzsākta Kandavas Partnerības attīstības stratēģijas 2016.-2020.gadam (Sabiedrības virzīta vietējās attīstības stratēģija) sabiedriskā apspriešana.16.11.2015

Kandavas Partnerība ir izstrādājusi Attīstības stratēģiju 2016.-2020.gadam. Iedzīvotāji līdz 23.novembrim var iesniegt savus viedokļus par izstrādātās stratēģijas projektu, e-pastā intaha@inbox.lv vai griezties Kandavas Partnerības birojā Kandavā Talsu ielā 11.
Kandavas Partnerības attīstības stratēģijas projekts šeit: http://www.kandavaspartneriba.lv/lv/open-news:440034


printēt

Konkurss “Cildens mans novadiņš” 2015

12.11.2015 12:30 Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"
Cēres pamatskolas audzēkņu gatavotais auseklītis, kuru žūrijas komisija atzina par skaistāko.

Cēres pamatskolas audzēkņu gatavotais auseklītis, kuru žūrijas komisija atzina par skaistāko.

Ceturtdien, 12.novembrī valsts svētku svinību noskaņā notika tradicionālais Kandavas novada vispārizglītojošo skolu audzēkņu konkurss “Cildens mans novadiņš”. Kā ierasts, konkursā piedalījās 8.-9.klašu audzēkņi.

Pasākums iesākās ar Matkules pagasta meiteņu patriotisku deju, pēc kuras visu pagastu jaunieši no dabas materiāliem veidoja savus auseklīšus. Žūrijas komisija par visskaistāko atzina Cēres pamatskolas audzēkņu krāšņi izrotāto auseklīti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Lāčplēša dienas skrējiens

11.11.2015 15:00 Kandavas sporta halle

Šogad, 11.novembrī, pirmo reizi SK „Kandava” novadniekiem organizēja „Lāčplēša dienas skrējienu”. Lielāko iniciatīvu izrādīja jaunieši no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas tehnikuma.

Distance sākās no Kandavas sporta halles, kur visām komandām tika dots kopējais starts. Pirmais kontrolpunkts bija stadionā, kur smilšu kalnā vajadzēja uznest savu komandas biedru. Tālāk distance veda uz šautuvi „Strautiņi”, kur dalībniekus sagaidīja nākamais pārbaudījums- šaušana ar pneimatisko ieroci. Uzdevums bija sašaut pēc iespējas vairāk punktus un tas bija jāveic visiem komndas biedriem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Lāčplēša dienā Kandavā dzied zēnu kori 11.11.2015

Lāčplēša dienā Kandavas kultūras namā allaž dzied zēnu kori. Šī diena jau vairāk nekā desmit gadus nav iedomājama bez dzidrajām bērnu balsīm un šīs patriotiskās tradīcijas.

Klausītājus un īpaši zēnu koru dalībniekus uzrunāja viens no Kandavas rotas zemessargiem, Konstantīns Aperčojs, sakot, ka ikviena vīra pienākums ir aizstāvēt savu Dzimteni, savas tautas intereses, savu brīvību, un ikviena zēna pienākums ir labi mācīties, lai augtu gudri, zinoši un stipri, bet izauguši varētu aizstāvēt savu ģimeni, bērnus, draugus, savu tautu un valsti. „Jūs esat mūsu nākotne, mūsu spēks, audziet gudri, lai protat turēt rokā gan darba rīkus strādāšanai, gan ieroci- savas zemes aizstāvībai!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Lāčplēša dienas lāpu gājiens Kandavā

11.11.2015 17:30 Kandavas vecpilsētas Promenāde

11. novembra vakarā, atzīmējot Lāčplēša dienu, lieli un mazi kandavnieki ar svecēm un lāpām rokās pulcējās pie Kandavas novada muzeja, lai dotos kopīgā lāpu gājienā. Gājienā piedalījās iestāžu un uzņēmumu darbinieki, skolēni un skolotāji, biedrību pārstāvji, kā arī ģimenes ar bērniem un citi pilsētas iedzīvotāji. Kā ierasts, gājiens noslēdzās promenādē.

Ar deju priekšnesumu uzstājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi un dziesmotu sveicienu klātesošajiem veltīja Kārļa Mīlenbaha vidusskolas skolniece Katrīna Začeste. Iedzīvotājus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Kandavas novada kultūras pārvaldes vadītaja Ziedīte Začeste: "Lai mums visiem silti, mīļi un priecīgi dzīvot mūsu Latvijā! Lai skaista un lepnuma pilna šī patriotu nedēļa!"

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Ziemassvētku dāvantirgus rūķīši aicina iesniegt darbus tirdzniecībai11.11.2015

Jau ceturto gadu Kandavas novada muzeja Mākslas galerijā no 15.decembrim līdz 28.decembrim norisināsies Ziemassvētku dāvantirgus. Tirgus darbosies no 10:00 līdz 19:00 katru dienu, izņemot svētdienas.

Aicinam pieteikt dalību amatniekiem, rokdarbniekiem, māksliniekiem, mājražotājiem un citiem radošiem cilvēkiem. Darbi Jums pašiem nav jātirgo, to darīsim mēs. Cenas darbiem nosakiet Jūs paši, mūsu uzcenojums 15%. Jums ir jārada skaisti darbi un janogādā tie mums! Par visu pārējo parūpēsimies mēs.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top