faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!


Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Piedalies fotokonkursā „Kandavas novads četros gadalaikos”

05.04.2016 - 01.11.2016 kur : Kandavas novada dome

Tuvojas noslēgumam Kandavas novada domes izsludinātais fotokonkurss „Kandavas novads četros gadalaikos”. Konkurss norisināsies līdz š.g. 1.novembrim.

Fotokonkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju aktivitāti un piederības sajūtu savai pilsētai un novadam, kā arī atlasīt interesantas un atraktīvas fotogrāfijas Kandavas novada domes ikgadējā kalendāra veidošanai.

Konkursa galvenais nosacījums- fotogrāfijām jābūt uzņemtām laika posmā no 2015. gada 1. novembrim līdz 2016. gada 1. novembrim un tajās var būt attēloti dabas objekti, ainavas un cilvēki Kandavas novadā dažādos gadalaikos.

Katrs konkursa dalībnieks var iesūtīt līdz 12 fotogrāfijām. Tās var iesniegt, sūtot uz e-pastu liga.supstika@kandava.lv ar norādi fotokonkursam “Kandavas novads četros gadalaikos”, vai iesniegt klātienē, atnesot datu nesēju uz Kandavas novada domi sabiedrisko attiecību speciālistēm (Kandava, Dārza iela 6, 1.st. 100. kab.). Iesniedzot darbus, jāpievieno pieteikums brīvā formā, kurā norādīts autora vārds, uzvārds, vecums, e-pasta adrese un kontakttālrunis.

printēt Lasīt visu ziņu

Betijas Čākures personālizstāde "Naglā"

07.09.2016 16:00 - 20.12.2016 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

7.septembrī Kandavas jauniešu centrā “Nagla” notika Betijas Čākures pirmās personālizstādes atklāšana.

 Izstādes atklāšanā piedalījās novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa. Apsveicot Betiju ar pirmo izstādi, viņa vēlēja panākumus ne tikai zīmēšanā, bet arī citās kultūras un mākslas jomās, kurās darbojas Betija.

Betija ir kandavniece. Viņa mācās Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 12.klasē,  absolvējusi Kandavas Mākslas skolu un vēl mācās šīs skolas mūzikas nodaļā, kur apgūst akordeona un klavierspēli. Ar labiem panākumiem Betija piedalījusies vietēja mēroga un starptautiskajos akordeonistu konkursos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (18)

Jolantas Balodes darbu izstāde

09.09.2016 - 28.11.2016 kur : Kandavas kultūras nams

Kandavas kultūras nama izstāžu zālē "Vejspārns" apskatāma gleznotājas, mākslas pedagoģes Jolantas Balodes personālizstāde.

Māksliniece nāk no Laucienes, beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu. absolvējusi Liepājas Pedagoģisko akadēmiju iegūstot mākslas skolotāja un mākslas menedžera specialitāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Aicina piedalīties makulatūras vākšanas konkursā "Palīdzēsim kokiem!"

27.09.2016 - 28.03.2017

SIA "Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra”" aicina pirmsskolas izglītības iestāžu (PII) audzēkņus un vispārizglītojošo skolu skolēnus piedalīties gadskārtējā makulatūras vākšanas konkursā „Palīdzēsim kokiem!". 

Jau otro gadu pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem tiek rīkots atsevišķs konkurss no vispārizglītojošām skolām. Tas nozīmē, ka bērnudārzu audzēkņi makulatūras vākšanā sacenšas savstarpēji. Šogad balvu fonds tiek papildināts ar vēl kādu jaunumu. Proti, par katru savākto makulatūras tonnu, attiecīgā izglītības iestāde saņems 5 kg biroja papīru.

printēt Lasīt visu ziņu

Mākslas galerijā atvērta Lindas Romanovskas jubilejas izstāde

13.10.2016 - 12.11.2016 kur : Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

15.oktobrī Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā notika kandavnieces Lindas Romanovskas personālizstādes “Logs” atklāšana.

Izstādes atklāšanā galerijas vadītāja Lia Kiršteine sacīja, ka šajā vasarā Linda ne tikai organizējusi Mākslas plenēru, rūpējusies par diviem bērniem, bet arī ļoti daudz strādājusi veidojot keramiku, kuru apmeklētāji varēja novērtēt apskatot izstādi.

“Izstāde “Logs” ir veltījums manām mīlestībām,- sacīja Linda Romanovska,- tās ir -mana dzimtene, mana māju sajūta, mana ģimene un mans mīlestības darbs- keramika, tas ko es daru dzīvē, ar ko pelnu iztikšanai. Un manā dzīvē ir arī burvīgi līdzcilvēki, kas mani šajā darbā atbalsta.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Bārbijas un keni latviešu tautastērpos

29.10.2016 - 31.01.2017 kur : Kandavas novada muzejs

Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Vēstniecību Zviedrijā.

Labdarības akcija "Zvaigzne austrumos"

01.11.2016 - 05.12.2016

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas skolēni no 1.b, 2.a, 2.b, 3.b, 4.a, 4.c, 6.a, 6.b, 7.b, 8.b un 9. klases  piedalījās labdarības akcijā "Zvaigzne austrumos", ko organizēja biedrība “Baltic Global Initiative”. Akcijas  mērķis - no 1.novembra līdz 5.decembrim sagatavot un nogādāt 6000 dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem pasaules karstajos punktos. Paredzēts, ka dāvaniņas galamērķi sasniegs Zvaigznes dienā, tāpēc akcijai tāds nosaukums.

Paldies arī akcijā iesaistījušos skolēnu vecākiem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Rokdarbu nodarbības novembrī

01.11.2016 17:00 - 29.11.2016 - 17:00 kur : Kandavas novada amatnieku biedrība

"Sporto visa klase" Valmierā

02.11.2016

Mūsu skolas 3.a klase piedalās projektā “Sporto visa klase”. Šogad, trešajā sezonā, projektā ir iesaistījušās 130 klases no 59 pašvaldībām un tas ir vairāk par 3000 bērniem. Bērniem papildus 2 sporta stundām tiek piedāvātas vēl trīs, vienā no stundām bērni pilnveido savu fizisko sagatavotību un nostiprina stāju, otrā stundā skolēni darbojas laukā, trešajā- spēlē futbolu un mācās dažādus futbola elementus. Skola izlēma projektā iesaistīties, jo mūsu skolēni ir aktīvi, radoši, dzīvespriecīgi un enerģijas pilni. Projekts nav tikai sportošana, bet skolēniem projekta ietvaros jāveic kāds labais darbs, jāuzrāda labas sekmes mācībās. Tas viss projekta noslēgumā tiks vērtēts un analizēts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Patriotisma mēneša aktivitātes Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā

04.11.2016 - 25.11.2016

Jau novembra sākumā skolā notika pirmie valsts svētkiem veltītie pasākumi. 4.novembrī  3.-6. klašu skolēni piedalījās jau par skolas tradīciju kļuvušajā konkursā-spēlē  “Es mīlu tevi, Latvija!”, minot dziesmas, pēc atvērtajiem lodziņiem atpazīstot Latvijas vietas, sacenšoties, cik labi pazīst Latvijas putnus, Kandavas ielas, Latvijas pilis u.tml.

10. novembrī  3. un 4. klases skolēni piedalījās novada konkursā „Skaista mana Latvija”. Komanda  sagatavoja prezentāciju par mūsu skolas formu darinātāju Danutu Ābeli. Bija noorganizējuši pat nelielu modes skati. Savukārt 8.a klases skolēni  konkursam „Cildens mans novadiņš”  veidoja prezentāciju-interviju ar 3, viņuprāt, ievērojamiem cilvēkiem no Kandavas novada – Kārli Lāci, Kasparu Znotiņu un Armandu Krauliņu. Vēl šajā dienā 1.vietu  Lāčplēša dienai veltītajā Stipro skrējienā izcīnīja 9.klases puišu komanda (Rihards Jakobovics, Vilnis Rūdolfs Liepa, Andrejs Dzenis un Ričards Kalniņš).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (63)

Seminārs par kompensācijām un atbalsta maksājumiem dabas parka “Abavas senleja” zemju īpašniekiem

04.11.2016 11:00 kur : Kandava, viesnīca

4.novembrī  pl.11:00 viesnīcā “Kandava”, Sabiles ielā 3, Kandavā seminārs īpaši aizsargājamo dabas teritoriju zemju īpašniekiem un iedzīvotājiem no cikla “Dabas parks - prieks vai bieds”.

Saruna par naudu. Uz jautājumiem atbildēs Zemkopības ministrijas un Lauku atbalsta dienesta pārstāvji.

Dalība bez maksas. Informācija pa tel.28396830 – Iveta Piese

Projektu “Komunikācijas kanāls sadarbībai Abavas senlejā” finansē Latvijas vides aizsardzības fonds. Projektu realizē biedrība “Abavas ielejas attīstības centrs

Tukuma novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm

06.11.2016 11:00 kur : Cēres sporta halle

11:00 SK Kandava – Tume

14:00 SK Kandava – Lapmežciems

Mārtiņdienas tirdziņš

07.11.2016 15:00 - 16:30 kur : Kandavas Reģionālā vidusskola

Tradicionāli nedēļā, kad ir Mārtiņdiena, skolā notiek lielā tirgošanās. Tirgotāji bija daudz un produkcijas izvēle - liela. Varēja nopirkt gan kārumus, gan veselību veicinošus produktus, gan stila priekšmetus tuvākajiem svētkiem - Latvijas dzimšanas dienai un Ziemassvētkiem. Paldies visiem tiem, kuri palīdzēja mazajiem tirgotājiem saražot skaistās un garšīgās lietas! 

Projektu nedēļas 2.diena

09.11.2016

9.11.2016. projekta nedēļas ietvaros gatavojām mūzikas instrumentus- lietus kokus, bungas un dažādus grabināmos instrumentus. Instrumentu gatavošanai tika izmantoti skolēnu līdzpaņemtie materiāli - tukšas pudelītes, ietinamo papīru, folija, tualetes papīra, roku dvieļu pārpalikušās čaulas, plastmasas spaiņi bungu gatavošanai. Dažādi dabas materiāli- rīsi, zirņi, pupas u.c, grabināmo instrumentu gatavošanai. Skolēni ar lielu interesi darbojās instrumentu darināšanā un bija priecīgi par paveikto. Noslēgumā izmantojot darinātos mūzikas instrumentus vienojāmies kopīgā dziesmā ,,Mārtiņš brauca ziemas ceļu,, tā ievadot Mārtiņdienu.


                                                                                                                                                Skolotāja Sandra

Teātris bērniem "Toms pret superpelēm"

09.11.2016 10:00 kur : Kandavas kultūras nams

Jautra izrāde (komēdija) bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā un viņu vecākiem.

Pie Superpelēm ciemos ieradīsies draugs no tālās Austrālijas. Par to Peles ļoti priecājas, BET ir viena problēma – viņas neprot ANGĻU valodu! Kā ar tālo ciemiņu lai sarunājas?! Lai ātri apgūtu angļu valodu, Superpeles atrod jauno skolotāju – kaķi Tomu. BET, kas Toms ir īstenībā…? To jūs uzzināsiet jaunajā situāciju komēdijā TOMS PRET SUPERPELĒM! 

Teātri piedāvā radošā apvienība “Teātris un ES”.

Režisors: TV seriāla “Sirdsmīļā Monika” un humora raidījuma “Anekdošu šovs” režisors Armands Ekštets

Dramaturgs: Latvijas Leļļu teātra eksperts  Aldis Linē

Lomās: Inta Bankoviča, Helēna Vasiļevska, Gerda Dinsberga, Armands Ekštets, Romans Bargais

Izrādes garums: 50 min

Sīkāka informācija: “Teātris un ES” Facebook lapā! treileris : šeit

VIDEOKLIPS DZIESMAI "Labi dzīvot zemē manā" no izrādes "Toms pret Superpelēm"  šeit.

Mārtiņš bija labs vīriņš

09.11.2016 13:00 - 14:00 kur : Kandavas Reģionālā vidusskola

Kandavas internātvidusskolas mazie skolēni Mārtiņdienas priekšvakarā ar rotaļām, radošiem uzdevumiem un maskām ieskandināja svētku laiku. Saimnieces Gita un Agita, piepalīdzot Vilkam ar Vilceni, Peleii, Lapsai un Vāverei, bija sagatavojušas daudzus un dažādus uzdevumus - gan izdomāt lapu tērpu Mārtiņam, gan burtiņus salikt. Par labu un aktīvu darbu visi tika cienāti ar siltiem pīrādziņiem. 

Konkurss ‘’Cildens mans novadiņš”

10.11.2016

10.novembrī Kandavas jauniešu centra “Nagla” zālē notika novada skolu 8.- 9.klašu konkursa “Cildens mans novadiņš” noslēguma pasākums. Tajā piedalījās 8.klases skolnieki Daina Krūmiņa un Niks Brīvers, 9.klases skolniece Gunita Pole.

Šī gada konkursa tēma bija „Manas pilsētas/pagasta ievērojamākās personības 20 gadsimta sākumā un tagad”.  Šī gada tēmas  ietvaros tika apzināti pagastu un pilsētas ievērojamākie ļaudis, uzzināts ar ko viņi bija ievērojami senāk un tagad, kāds ir viņu ieguldījums pagasta/ pilsētas dzīvē. Mūsu skolēni bija sagatavojuši prezentāciju par Kurzemes cietokšņa muzeja īpašnieku I. Bruci. Otrs uzdevums bija izveidot gleznu “Latvija gadalaikos”. Niks gleznā attēloja mūsu skolas ozolu dažādos gadalaikos un to interesanti prezentēja.

Paldies skolēniem par darbu !

                                                                                                                                                 Skolotāja L. Šaicane

Mārtiņdienas svinības Vānes pamatskolā

10.11.2016 09:50 - 14:00 kur : Vānes pamatskola

Mārtiņdiena

Mārtiņdienas atzīmēšana ir mūsu skolas daudzu gadu tradīcija. Pēc pirmās stundas skolas zālē notika pasākums kurā visiem skolniekiem un skolotājām bija jāierodas maskās. Pildījām dažādus interesantus uzdevumus, piemēram minējām mīklas, spēlējām spēles un dziedājām dziesmas par Mārtiņiem. Pasākuma vadītāja skolotāja Dzintra Bernande katrai klasei uzdāvināja dāvaniņas, bet labākās un interesantākās maskas saņēma īpašas dāvanas. Pēc pasākuma notika Mārtiņdienas tirgus, kur skolnieki tirgoja dažādus gardumus.

Mārtiņdienas tirgus Vānē

10.11.2016 12:30 kur : Vānes kultūras nams

Sīkāka informācija: 25651845 Eva

Lāčplēša dienas stipro skrējiens

10.11.2016 15:00 kur : Kandavas sporta halle

Jau otro gadu biedrība SK „Kandava” Kandavas novada iedzīvotājiem organizē „Lāčplēša dienas skrējienu”.  Arī šogad, 10.novembrī pasākums bija kupli apmeklēts, kopskaitā 50 dalībnieki, dažādās vecuma grupās. Starts šim skrējienam tika dots tirgus laukumā, kur pa ceļam uz gala punktu bija jāveic dažādi uzdevumi – loku šaušana, kubika rubika salikšana un, protams, galā dalībnieki veica šaušanas ieskaites ar pneimatisko ieroci un mazkalibra šauteni. Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki tika cienāti ar gardu zupu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Lāčplēša dienas Ierindas skate!

11.11.2016

11.novembrī notika ikgadējā ierindas skate. Šogad piedalījās visas klases, arī 1.klases skolēni.

Skolēnu sniegumu un prasmes vērtēja žūrija –vecāki  E. Lāce, I.Timoškina, U. Oliņš, skolotājs N.Kupcāns un direktore K.Elksnīte. 1.-4.klašu grupā uzvarētāji ir 1.-2.klase, kas priecēja visus ar savu priekšzīmīgo sniegumu. 2.vieta 4.klasei, 3.vieta – 3.klasei.  5.-9.klašu grupā labākie – 9.klase, 2.vieta – 7.klasei, 3.vieta – 6.klasei. Arī 5.un 8.klases soļoja ļoti labi. Šogad īpaši klases bija piestrādājušas pie noformējuma. Paldies klases audzinātājiem!

Atbildīgs uzdevums ir komandierim. No viņa prasmēm ir atkarīgs visas klases rezultāts. Tāpēc viņi tika vērtēti īpaši. Labākais komandieris 1.-4.kl. grupā Roberts Stols – 2.klase, 5.-9.kl. grupā – Valērija Demidova – 7.klase.

Paldies visiem!

                                                                                                                                  Sporta skolotāja

Patriotu nedēļu novadā ievada Lāčplēša dienai veltīti pasākumi

11.11.2016 17:00 kur : Kandavas vecpilsētas Promenāde
11. novembra- Lācplēša dienas lāpu gājiens Kandavā

11. novembra- Lācplēša dienas lāpu gājiens Kandavā

11.novembrī Kandavas novadā, tāpat kā citur Latvijā notika Lāčplēša dienai veltīti pasākumi pilsētā un pagastos.

 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika 1.-2 klašu un 7.-9.klašu konkurss “Es mīlu tevi, Latvija”. Zemītes pamatskolas audzēkņi tikās izzinošā un sportiskā aktivitātē “Par Lāčplēsi nepiedzimst, bet izaug”, dodoties uz Pavārkalna kapsētu, lai aizdegtu svecītes un godinātu Lāčplēša ordeņa kavalierus viņu atdusas vietās. Vānes pamatskolas audzēkņi tikās skolas pagalmā, veidoja izgaismotas latviskās zīmes, devās lāpu gājienā un vakarēja pie ugunskura. Arī Zantē notika vairāki svētku pasākumi, ierindas skate Zantes pamatskolas audzēkņiem un vakarā  lāpu gājiens uz piemiņas vietu pie ozola. Lāpu gājienā devās arī Matkules pagasta ļaudis, bet Valdeķu ciematiņā pie Latvijas karoga simbolikas tika iedegtas svecītes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Lāčplēša dienas atzīmēšana

11.11.2016 17:00 - 18:30 kur : Vānes pamatskola

Lāčplēša diena

Lāčplēša diena ir kopš 1920. gada 11. novembra rīkota Lāčplēša Kara ordeņa svētku un pasniegšanas diena, kas vēlāk kļuvusi par visu Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas dienu. Tāpēc arī no mūsu skolas bērni  veidoja latvju zīmes. Pēc tam ar lāpām gājām pie Vānes luterāņu baznīcas pieminekļiem. Pēc piemiņas brīža mielojāmies ar saldumiem, dzērām siltu tēju, klausījāmies dzejoļus, dziedājām dziesmas un sildījāmies pie lielā Ugunskura.

Kandavas pagasta galda spēļu diena

12.11.2016 11:00 kur : Valdeķu kultūras nams

Sestdien, 12.novembrī, Valdeķu kultūras namā notika Kandavas pagasta galda spēļu dienu, kur kuplā skaitā bija ieradušies visi aktīvie galda spēļu cienītāji. 

Dambrete – 1.v. Aivars Zvaigznītis (Kandava), 2.v. Jānis Mūrmanis (Kandava), 3.v. Anabella Pāže (Valdeķi). Lidojošo šķīvīšu mešana – 1.v. Jānis Mūrmanis (Kandava), 2.v. Gaļina Mantaja (Valdeķi), 3.v. Alma Gavrilova (Valdeķi), Šautriņu mešana – 1.v. Aivars Zvaigznītis (Kandava), 2.v. Jānis Mūrmanis (Kandava), 3.v. Alma Gavrilova (Valdeķi),

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Radošā darbnīca "Šis un tas par adīšanu un dzijām"

13.11.2016 11:00 kur : Zantes kultūras nams

Nodarbību vadīs K.Rozentāle

Seminārs Zantes pagasta audžuģimenēm

15.11.2016 14:00 kur : Zantes kultūras nams

Semināru vadīs psiholoģe A.Grūbe

Patriotu nedēļā Kandavā dzied skolēnu kori

15.11.2016 14:00 kur : Kandavas kultūras nams

15.novembrī Patriotu nedēļas ietvaros Kandavas kultūras namā koncertu “Es savai Tēvzemei” sniedza Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas kori.

Dziesmas Latvijai dziedāja Kandavas vidusskolas 1.-4.klašu koris( vadītāja Ivita Leja), 5.-9.klašu koris( vadītāja Eva Šepetovska), Kandavas internātvidusskolas 1.-4.klašu koris( vadītāja Dace Rumika), zēnu koris un 5.-10.klašu koris ( vadītāja Inta Pakalns-Paleja).

Koncertā piedalījās sākumskolas radošā konkursa “Veltījums Latvijas simtgadei” dalībnieki, kuri lasīja savus sacerētos dzejoļus Latvijai un Kandavai. Koncertā runāja Kandavas vidusskolas audzēkņi-  Annija Celma, Annija Sondare, Paula Šenberga, Marta Kļaviņa, Parisa Patrīcija Šepetovska, Kate Ābele, Kristaps Mariuss Ešenbergs un Kandavas internātvidusskolas audzēkņi- Megija Pastare, Daniela Adriana Štromane, Roberts Barkāns, Sindija Kreicberga un  Adrians Gerasimovs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

"Mazs bij tēva novadiņis"

15.11.2016 16:15

Latvijas dzimšanas diena 18. novembris ir svētki mums visiem! To svin visās pilsētās, novados un pagastos. Un katram no mums ir savas  svētku svinēšanas tradīcijas.

15.novembrī  godinājām savu  valsti un novadu mūsu skolā ar muzikālu pēcpusdienu “Mazs bij tēva novadiņis”. Savu piederību, attieksmi un zināšanas par Latviju un Kandavas novadu Mūzikas nodaļas audzēkņi pierādīja, piedaloties viktorīnā un muzicējot.

Mākslas nodaļas audzēkņi parūpējās par atbilstošu vizuālo noformējumu.

ARTUS ŠIMKĒVIČS Audzēkņi dzied VALSTS HIMNU!

Kandavā durvis vēris ziedu un suvenīru veikals “Centrs”

16.11.2016

16.novembrī Kandavā Sabiles ielā 5-1a durvis vēra ziedu un suvenīru veikals “Centrs”.

Veikalā tiek piedāvāti ziedi, ziedu pušķi un kompozīcijas plašā izvēlē, kā arī ziedu piegāde ar kurjeru. Telpaugi un dekoratīvie puķu podi. Vāzes, groziņi, interjera dekori un sveces. Dāvanu saiņošana, dāvanu papīrs, maisiņi un kastītes, apsveikuma kartiņas. Lentas un citi floristikas materiāli, kā arī kancelejas un galantērijas preces. Tiek piedāvāti baloni, kas pildīti ar hēlija gāzi. T. 29144389

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas internātvidusskolas aizlūgums Latvijai

16.11.2016 17:00 kur : Kandavas Reģionālā vidusskola

Tradicionāli Kandavas internātvidusskolas skolēni ar savām ģimenēm dosies uz Kandavas luterāņu baznīcu, kur notiks svētbrīdis Latvijai. Šogad pasākums notiks 16.novembrī plkst. 17:00. Pēc aizlūguma svecīšu gājienā dosimies atpakaļ uz skolu, kur notiks sadziedāšanās koncerts "Dziesmas Latvijai" 

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai veltīts svinīgais pasākums

17.11.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

8.55 - svinīgais pasākums 1.-5.klasei

10.35 - svinīgais pasākums 6.-12.klasei

Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai veltīts koncerts "Šo zemi Dievs ir dāvājis mums!" Zemītē

17.11.2016 18:00 - 19:00 kur : Zemītes tautas nams

17.novembrī Zemītes tautas namā notika koncerts veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai "Šo zemi Dievs ir dāvājis mums!" Koncertā piedalījās Zemītes pamatskolas pulciņi un Zemītes tautas nama amatierkolektīvi.

Latvijas 98.gadadienai veltīts koncerts Zantē

17.11.2016 19:00 kur : Zantes kultūras nams

17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 98. gadadienai veltīts svētku koncerts un Zantes pagasta pārvaldes pateicības rakstu “Zantes lepnums 2016” pasniegšana.

  Zantes pagasta pārvaldnieks Jānis Kālis Pateicības rakstus pasniedza:
Makareviču ģimenei par sirdsmīlestību, sirsnību un ģimenisko vērtību uzturēšanu;
Petrovu ģimenei par darba tikumu, atsaucību un aktīvu līdzdalību Zantes skolas un kultūras dzīvē;

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Svētku balle Zantē

17.11.2016 22:00 - 18.11.2016 - 03:00 kur : Zantes kultūras nams

KMMS mākslas nodaļas audzēkņu apsveikums Latvijai dzimšanas dienā!

18.11.2016 kur : Kandavas Mākslas un mūzikas skolaKatru gadu, gaidot Valsts svētkus 18. novembrī, mākslas nodaļas audzēkņi skolā ir veidojuši tematisku darbu izstādi. Šoreiz darbi rotā klašu telpas, bet kopīga ekspozīcija tiek piedāvāta mājas lapas galerijā.


Rēzija Anna Rēvalde, 4.kl., ped. I. Baumane Ance Kārņupa,4.kl., ped. Māris Uldis Doniņš, 4.kl., ped. I. Baumane Roberts Rancāns, 4.kl., ped. I. Baumane Kārlis Lapiņš, 15 g., ped. I. Šmēla Arkādijs Mihailovs, 13 g., ped. I. Šmēla Rodrigo Pelnēns, 9.g., ped. L. Narvila Ēriks Miķelis Jefremovs, 9 g., ped L. Narvila Raitis Vilmanis, 9 g., ped. L. Narvila Amanda Karlsone, 13 g., ped. I. Šmēla Laila Vanaga, 13 g., ped. I. Šmēla Maksimuss Traumanis, 4.kl., ped. I. Baumane Elizabete Šteinberga, 4.kl., ped. I. Baumane Madara Ķilpe, 4.kl., ped. I. Baumane Everita Uzuliņa, 4.kl., ped. I. Baumane Kristers Semjonovs, 4.kl., ped. I. Baumane "Mana Latvija" - Estere Bondarenko, 9 g., Tīna Mageja, 9 g., Rodrigo Pelnēns, 9 g., Justīne Līpīte, 9 g. Ped. L.Narvila

Latvijas gadadienas atzīmēšana Kandavā

18.11.2016 15:20 kur : Kandavas kultūras nams

18.novembrī Kandavas kultūras namā Latvijas Republikas Proklamēšanas 98.gadadienas svinīgajā pasākumā pulcējās novada iedzīvotāji- uzņēmēji, izglītības un kultūras darbinieki, lauksaimnieki, iestāžu un uzņēmumu pārstāvji.

“Latvija, tie esam mēs paši. Mūsu ikdienas darbs, rūpes par ģimeni, mūsu patriotisms, dzimtenes mīlestība – kā mazi mozaīkas gabaliņi, tie visi kopā veido Latviju.-  uzrunājot pasākuma dalībniekus sacīja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. “Ir svarīgi apzināties to, ka tikai visi kopā mēs veidojam valsti. Tikai tad, ja mēs iestāsimies viens par otru, Latvija būs stipra. Atbalstīsim viens otru  un kopīgi priecāsimies par mūsu līdzcilvēku sasniegumiem un panākumiem. Būsim lepni par savu novadu un valsti un būsim apņēmīgi to darīt vēl labāku, stiprāku un skaistāku!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (46)

Svētku koncerts Latvijai ar vietējo amatierkolektīvu piedalīšanos

19.11.2016 19:00 kur : Matkules kultūras nams

plkst. 22:00 svētku balle pie galdiņiem- ieeja brīva

Svētku koncerts Latvijai 98 un ballle

19.11.2016 19:00 - 20.11.2016 - 03:00

Mūžības Svētdienas dievkalpojums veltīts mirušo piemiņai un aizlūgumiem

20.11.2016 10:00 kur : Kandavas evaņģēliski luteriskā baznīca

Varat pasūtīt aizlūgumu mirušajiem tuviniekiem.

Pēc dievkalpojuma kapsētās visas dienas garumā varat nolikt svecītes pie tuvinieku atdusas vietām.

Pieejams atbalsts “Ieguldījumiem materiālajos aktīvos”

21.11.2016 - 21.12.2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2016.gada 21.novembra līdz 2016.gada 21.decembrim izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumos „Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”, „Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” un “Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā”.

printēt Lasīt visu ziņu

TAUTAS BUMBAS SACENSĪBAS!

23.11.2016

23.novembrī 4.-5.klašu meiteņu un zēnu komandas piedalījās Kandavas novada tautas bumbas sacensībās. Sacensības notika K.Mīlenbaha vidusskolā un sporta hallē. Kopskaitā bija 10 komandas.

Meiteņu komanda ieguva 3.vietu, zēnu komanda 4.vietu. Apsveicam!

Meiteņu komandā piedalījās – M. Krūmiņa, M. Vanderzelle, S. Šneidere, K. Liepiņa, E. Celmiņa, S. Ābele,A.Dišlere, L.Ziemele, E.Oliņa.

Zēnu komandā – M.Doniņš, K.Kālis, R. Puškins, A.Lūsis, K.Bīlavs, K.Doniņš, G.Beseris, K.Zonbergs, R.Krastiņš.

                                                                                                                     Sporta skolotāja

Sarunas par dabas parka "Abavas senleja" nākotni, projektu iespējām un turpmāko sadarbību

23.11.2016 13:00 kur : Kandava, viesnīca

Abavas ielejas attīstības centrs sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi aicina ikvienu interesentu uz sarunu par dabas parka "Abavas senleja" nākotni, projektu iespējām un turpmāko sadarbību.

Tiekamies 23.novembrī pl.13.00 viesnīcā "Kandava", Sabiles ielā 3, Kandavā.

Savu dalību ir apstiprinājusi Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode un Kurzemes reģionālās administrācijas direktora vietas
izpildītājs Raits Čakstiņš.

Dalība seminārā bez maksas.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs uzņēmējiem un darba aizsardzības speciālistiem

24.11.2016 16:00

2016.gada 24.novembrī plkst. 16:00 - 18:00 Talsu pamatskolā (Gaismas iela 1, Talsi) Valsts darba inspekcija rīko bezmaksas semināru, kurā darba devējiem un darba aizsardzības speciālistiem būs iespējams uzsākt lietot interaktīvu rīku darba vides riska novērtēšanai OiRA. Rīks ir īpaši piemērots mazajiem uzņēmumiem. Aicinām piedalīties seminārā uzņēmumu pārstāvjus, kuri būtu ieinteresēti pašu spēkiem un bezmaksas sakārtot darba aizsardzības jautājumus uzņēmumā.

Šie rīki ir paredzēts, lai darba devēji bez īpašām priekšzināšanām darba aizsardzībā varētu atpazīt savā darba vietā esošos darba vides faktorus un novērtēt, cik liels ir risks, ka nodarbinātie cietīs vai saslims darba vietā. Kopumā latviešu valodā ir pieejami šādi rīki – darbam birojā,  izglītības iestādēm, veikaliem, lauksaimniecības uzņēmumiem, uzkopšanas darbiem, sabiedriskajā ēdināšanai, viesnīcām un viesu mājām, skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem, uzņēmumiem, kas veic automobiļu apkopes un remontu. 

printēt Lasīt visu ziņu

Adventes vainagu un kalendāru darbnīca

24.11.2016 17:00 - 19:00 kur : Kandavas novada amatnieku biedrība

Adventes vainagu un kalendāru darbnīcā dalība bezmaksas. Ņem līdz dažādus materiālus vainagam- salmus, dažādus dabas materiālus, lentītes u.c. pēc taviem ieskatiem. Adventes kalendāram- tualetes papīra rullīša vidiņus, kartonu, končas u.c. lietas, kas var noderēt.

Galda spēļu dienas Matkules un Zantes pagastos

25.11.2016 - 26.11.2016

25.novembra pievakarē visus sportot gribētājus kopā aicināja Matkules pagasta galda spēļu vakars, savukārt 26.novembrī galda spēļu sacensības notika Zantes pagastā. Galda spēļu dienās gan lieliem, gan maziem bija iespēja vairāku stundu garumā izkustēties un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Rezultāti Matkules pagasta galda spēļu dienā:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Gada noslēguma ballē tiekas Kandavas novada zemnieki un uzņēmēji

25.11.2016 20:00 kur : Valdeķu kultūras nams
Apbalvojumu "Sakoptākā sēta Kandavas novadā 2016" saņem Irēna un Kārlis Mamaji no Kandavas

Apbalvojumu "Sakoptākā sēta Kandavas novadā 2016" saņem Irēna un Kārlis Mamaji no Kandavas

25.novembra vakarā Valdeķu kultūras namā uz gadskārtējo sezonas noslēguma balli pulcējās Kandavas novada zemnieki un uzņēmēji.

Šajā vakarā tika pasniegti apbalvojumi konkursa „Sakoptākā sēta Kandavas novadā  2016” dalībniekiem.

 Pateicības rakstus un dāvanas saņēma Irēna un Kārlis Mamaji,  Aina un Mārtiņš Baltgalvji no Kandavas un Santra un Andris Celmiņi no Kandavas pagasta. No Vānes pagasta apbalvojumus saņēma Sarmīte Gajevska- Krecere un Ivars Kreceris, Vānes pamatskola un Vānes kultūras nams. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Sporta diena - dažādas galda spēles un atrakcijas

26.11.2016 11:00 kur : Zantes kultūras nams

Sadarbībā ar Sporta klubu "Kandava"

1.Adventas svētā mise

27.11.2016 15:00 kur : Kandavas katoļu baznīca

Bīskapa V.Stulpina vizitācija

Lasītāju klubiņš tiekas jaunajās bibliotēkas telpās Andrejdienas pēcpusdienā

30.11.2016 14:00 - 16:00 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka

30. novembra pēcpusdienā Kandavas pilsētas bibliotēkas lasītāju klubiņš pulcējās, lai tiktos ar grāmatas „Brīnīšķīgais mežs II” autoru    V.V.Dreimani. Lasītāju klubiņam šis bija pirmais pasākums jaunajās bibliotēkas telpās. Bibliotēkas vadītāja katram klātesošajam iedāvināja atklātnīti ar bibliotēkas attēlu  ar ierakstu –„ Vienmēr gaidīti”.

 Grāmatas autors Viesturs jau savlaicīgi bija uzdāvinājis bibliotēkai  jauno  grāmatu, lai lasītājiem būtu iespēja izlasīt un tikšanās reizē kopīgi apspriest, uzdot jautājumus. Autoram laba vēlējumi tika nodoti arī neklātienē pa telefonu. Bibliotēkas lasītāja bija gandarīta, ka Kandavai Viesturs ir kā Dieva dāvana, kurš prot tik izjusti ar sirdi un dvēseli aprakstīt mežu, tā iemītniekus un mednieka palīgus – suņus. Viņa novēlēja, lai trešā grāmata būtu uzrakstīta par mednieka draugiem – medību suņukiem.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top